КоZо4каМОЯ

Всім привіт!!Читаю форум приблизно рік. Цікаво,повчально,дружно,по сімейному ,професійно,і надихаюче.
Захотілося і собі поспілкуватися,а не бути просто читачем, якщо ви не проти.Тому ось так без попередження до Вас .Правда зареєструватися вийшло з кільканадцятого разу), але вийшло.
Наша сім’я дві доці чоловік і я проживаємо в Сумський області,на околиці невеличкого містечка,тут же проживає мама і сестра. Купили не добудований будинок,і ось уже сьомий рік ,а ми ніяк не доведемо його до ума,но ми ,не сдаёмся),.Проживши більше десяти років в Києві на зйомних квартирах,захотілося свій дім,і чогось не подумавши приїхали на мою малую родіну .Хоча можна було б щось пошукати і ближче до столиці,то вже як є.
Хоча ,ні,ми майже влипли з викупом хатинки в Тетієві,але дійшло
що там щось не те,зібрали манатки та й поїхали додому. І звідти привезли наше спільне з чоловіком і старшою донькою,. хазяйство-козу Берту (На що сусіди сказали:о, забора нема ,а козу приперли), і сіамську кицьку Ласуню. Потім було трохи різних ситуацій:будівництво,ще дві інших кізки і купа козенят,зламана нога (тут моя сестра няньчила і мене і господарство) ,народження меншої доці), і майже три роки ми тримали лише качок,перепелів і курочок.А молочко то треба дітям,на базарі купуємо,але не то та ще й недешево.Вирішено_ купуємо кіз.
Зараз в нас є Альба,Одра,Джаз.
Ще є алабайка Джина,двійнята чорні котики від сіамки,яка десь два роки тому зникла,мені іноді сниться, що вона прийшла(,і сім,я курей не леггорнів( купувала яйцями -надули). Хотілося б тримати корівку та нема де,особливо начитавшись про Джерсі…А там хто знає…
Ну ось якось так…

51 симпатия

Вітаю з новосіллям! Дуже раді бачити Вас в нашій родині :wave:

3 симпатии

Дякую Юля,дійсно тут затишно,ніби в родині.Ще й багато чому можно навчитись в досвідчених козоводів.

2 симпатии

З новосіллям!
Показуйте, та розказуйте, а ми з задоволення будемо приходити в гості! :slightly_smiling_face::bouquet:

1 симпатия

З новим вiртуальним будиночком! :house_with_garden:
Показуйте, розповiдайте :eyes: :ear:

З новосіллям Вас,хай у Вас все буде,тільки пам"ятайте,що козина болячка майже невиліковна :joy::heart::heart::heart::hibiscus::hibiscus::hibiscus::hibiscus::hibiscus:

1 симпатия

Буду и я заходить к Вам в гости, а Вас приглашаю к себе. Пишите, показывайте.:hugs:

С новосельем !!!

З новосіллям! Розказуйте, показуйте, заходьте в гості.

Я теж вітаю ! Гарний будиночок відкрили , але краще фото нам покажи ! :wink::rose::rose::rose:

1 симпатия

Дякую,завжди рада гостям,заходьте.:hugs:

Дякую,в гості запрошую!!Багато нема чого показувати ,але поділюся.:hugs:

Дякую Віро!!З Вами ми трохи знайомі-я та баришня що до вас так і не доїхала,за що в котре перепрошую. І дякую Вам за спілкування і увагу, хотілося б дружити ,тож заходьте:hugs::hugs:

1 симпатия

Спасибо,заходите, к Вам обязательно буду с удовольствием заходить.Я и так почти у всех была в гостях,а так буду уже вроде открыто общаться):hugs:

1 симпатия

@Alya @ladusja дякую!!!:hugs:.Фотки щось не відкриваються,буду пробувати ще виставить,в мене вийде)

Одра

40 симпатий

Альба

34 симпатии

33 симпатии

Джаз і Альба.

41 симпатия

Ну ось ,мабуть трохи вийшло. Якість фото "сомнительна ",та трошки є.
Продовження буде, тільки часу малувато.
Вирішили кіз брати маленькими,щоб росли з донькою і не ображали її,ага -не ту то било,Альба з місяця в нас _а рогами дитину буцає,тому бути їй безрогою,з часом.
Одра приїхала вже дорослішою _а веде себе прилічно,хоча любить лизькати руки і може гризнути),та головне аби не билась.
Джаз малий.
Дякую всім за сердечки,і що заглядаєте до мене.Чесно кажучи було якось страшнувато відкривати сторінку, ну в порівнянні з козоводами в яких огого досвіду,і господарства не маленькі.А я тут так скромно(в плані кількості кіз😉)

14 симпатий