Козлики нубійські 63%, терміново,Київська обл, Біла Церква

У продажу красені козлики. Народжені 13 квітня у трійні. Мікси - 63% нубійської, 37% заано-ламанчівської крові.

Мама-коза первістка, наразі на роздої. Кізка 50% нубійка, 50% заано-ламанча, привезена з господарства @VERAKL з хорошої молочної лінії, з гарним вименем.
Татко-козел 75% нубієць з 25% зааненські крові, з ЛПХ “Джидда”

Одного козлика (будь-якого з двох коричневих) віддаю за шоколадку тому, хто перший приїде :slight_smile: Решту двох продаю за символічну платню - 300 грн інший коричневий і 500 грн чорний

Самовивіз. Територіально знаходимось на межі Рокитнянського і Білоцерківського районів.
Тел/вайбер/телеграм 0971001823

Більше фото малюків будуть ближчим часом. При потребі зніму відео )




Мамка козликів Злата


Татко дітлахів Велес

23 лайка

Чорний козлик мені дуже сподобався ! :kissing_heart:

6 лайков

Дякую, Лада. Чорного дійсно матінка-природа розфарбувала дуже гарно, і симетрично)) До того ж, на ньому є кілька лунних плям білих та коричневих. Так шкода, що це не козочка

3 лайка

Дійсно шкода , що не дівчинка . Я б таку дівчинку теж нікому не віддала б )))

2 лайка

Ой,я така рада,що появилися перші внуки в мого Джорджа.На сир і на масло,щоб корівочка була удійною з дуже добрим молочком .В мене останніх два тижні все була нав"язлива ідея-попросити показати дочку моєї Ласки.Ласку і Лиску я продала,залишила по одній дочці.ось тут всі родичі мами і козликів Жалко що козлики.Але мама гарна,спасибі що викохала.В мене залишилася друга

Фото на пам"ять.:revolving_hearts: Дуже гарна лінія.

8 лайков

:slight_smile:

Дякую, Віруня :slight_smile:
Злата мене вразила цією трійнею)) Аж ніяк не очікувала від першого окоту трійку козенят)

А ось це наш прадід виходить по татечку?

image

3 лайка

Так,це Ваш прадід.А кози мої всі ці три зааноламанчі багатоплодки і їхня мама також мала трійню і четверню в мене.Ось тут мама твоєї Злати на обидвох фотках зліва.

3 лайка

Вухатий козлик поїхав у нову домівку.
Наразі лишилося два козлики.
Хлопці здорові, активні, з прекрасним апетитом. Злата на сьогодні (вісім днів після окоту) дає 2,8 л. молока на добу.
За коричневого прошу 300 грн, за чорного 500 грн. Можливий бартер. Дзвоніть, будемо домовлятися

7 лайков

Козлики у продажі. Малюки п’ють молочко, жують сінце, по-троху пасуться на травичці і тирять у дорослих подрібену кукурузку :slight_smile:
Окрас у малишні дуже гарний, у чорного взагалі симетричний, бомбезний і у обох хлопчиків проявляються лунні плями.


ВІДЕО

https://www.instagram.com/p/BxF79b6I6Sd/

7 лайков

Чёрный козлик бесподобный! Такой красавчик!

1 лайк

Эта тема была автоматически закрыта через 60 дней после последнего ответа. В ней больше нельзя отвечать.