EN | Главная портала | Непрочитанные | ПОМОЧЬ ФОРУМУ | Делаем свой сайт | Скорая помощь | Форумчане | Доска почета | Лидеры | Награды | Козоводческая карта | Калькуляторы Контакты

Кози моє хобі

(Олена ) #12

Вітаю в Козляндії. Рада познайомитися!!!

(Яна Жечева) #13

Дякую всім я також до Вас буду заходити в гості, дуже кізоньок люблю. І от знайшла однодумців. Бо мені і мама і чоловік в одну душу:нащо тобі вони, неаже не вистачає 2 шт? А мені хоч 50 всі в задоволення.

(Катя) #14

Добро пожаловать)))) смотрю популярная тенденция из бухгалтерии в козоводы))) козобухи)))

(Яна Жечева) #15

О, дааааа, такий релакс :grin::grin::grin::wink:

(Ольга) #16

От і маєш свій куточок, на доброму і щедрому форумі козоводів. З Новосіллям, землячка!

(Ирина) #17

Поздравляю с новосельем!
Тоже фотка с козлом знакома.
Я с ламанчатами познакомилась не давно, но уже люблю! Будем к Вам в гости захаживать

(Ольга) #18

Яна напишу тут свою думку про зерно і зерновідходи. Ми купували весь час, вже 22 роки в селі, де прийдеться. А астаннім часом домовляємось з людьми, колгоспниками, за пай. У тих, у кого їх 2-3, або нічого не тримають. Віддаємо грошима, скільки їм у колгоспі платять. Як на мене - дуже вигідно. У нас на пай 1,1 т. пшениці, 0,6 т. кукурудзи, 2 мішки цукру, мішок борошна, 10 кг гречки, 5 кг. іншої крупи, 10л. олії. І, головне, зерно привезеть додому. У вас сім"я, все пригодиться. А як порахувати, скільки буде найнять чи своєю машиною перевезти, погрузить-розгрузить і т.д. то дешевше не вийде. Попитай у людей зараз. Тут ще є така фішка. Якщо получає людина продукцією, то її якось по іншому враховують у субсидію, чим при тому, як взяла грошима в колгоспі. Ну це мій досвід.

(Яна Жечева) #19

Дякую, в мене чоловік родом з Лисянського району, тож земляки двічі

(Яна Жечева) #20

Приходите, заходите, за езжайте буду рада.

(Яна Жечева) #21

Так В Вас бачите вигідніше, а у нас Урожай і всі інші на паї дають 800кг пшениці та 400 кг кукурудзи, а ціна за пай 6000, то якось не дуже вигідно, це хіба що у вашому районі шукати, тоді доставку треба шукати, бо в прицеп багато не візьмеш. ДЯКУЮ за пораду, а я думаю може запитати десь на млині там же повинні бути відходи зернові?

(Ольга) #22

У нас є млин і хлібний - борошно мелють, ми там купуємо висівку по 4,5 кг, а крупорушка, там крупу роблять, ще нова, маловідома. Так на крупорушці ми купуємо висівки ячмінні, але під замовлення, та і багато у них нема. А ще і зима, люди мало везуть. Може на весну будуть кукурудзу дерти на крупу, то тоді щось буде. Але нам кукурудзи не треба, ми ж паї купили. Треба питати, може в Звенигородці є який цех. Знаю, що дівчата беруть в Обухові, але ж це сильно далеко. А на млині зерновідходів немає. Таке, буває, на колгоспних коморах восени продають.

(Яна Жечева) #23

Буду шукати далі як щось знайду не дорого і Вам дам координати

(Нина) #24

Яночка, вітаю тебе у нас на форумі. Я теж землячка , з Городищенського району. Запрошую до себе в гості.

(Яна Жечева) #25

Дякую, до речі я була в Хлистунівці вашого району купляла свою рогату Ламу

(Нина) #26

А ми від Хлистунівки через гору- Орловець

(Яна Жечева) #27

Там не далеко приємно познайомитись

(Марьяна) #28

Вітаю з віртуальною хатинкою! :sunflower::sunflower::sunflower:
Я теж з Черкаської області, Тальнівський район.
Запрошую до себе в гості: особисте господарство “Паллес” :blush:

(Яна Жечева) #29

Классно, так багато козоводів у нашому краї! Урааа!!!

(Наташа) #30

Вітаю з відкриттям сторінки. :rose::rose::rose::rose::rose:Козел красавчик,такий статний.

(Людмила Лебедева Асатурова) #31

за мене не забудьте я теж черкаський район с.степанки у нас три села разом без межі розділяе вулиця чотні нечотні номери бузуків і хацьки.