Кооперація козоводів України і популяризація натуральних продуктів

Так то корови а не кози

Ну да я и писала что по-этому принципу, но там подключены и иностранные организации.( Я еще новичок и себестоимость своего молока не просчитывала, но знаю что коровье скупают дешевле, чем козье)
Наверное можно ознакомится с договором и сравнить с тем . что предлагает FermaK Taras
И там сравнение с козьей фермой на примере “Бабині Кози”

1 лайк

По великому рахунку для Вас різниці немає , скільки сиру отримає інвестор.
Ви маєте забезпечити показники молока.
Тут нічого складного , якщо притримуватись алгоритму (ветеринарія, менеджмент ферми, якісні корма)

1 лайк

Не совсем так. У инвестора условие - 2 кило сыра с 10 литров молока. Что невозможно)

2 лайка

Ви фізично не можете впливати на процес, коли ваше молоко поїхало.
Сири складаються з білків і жиру молока. І нічого більше.
Ваше завдання їх витримати.

Я запитувала - скільки саме білків і жиру? Але відповіді так і не отримала.

3 лайка

Ви ж бачите , що люди тільки входять в цей бізнес. Вони поспілкуються з місцевими фермерами, з’їздять в Європу і вернуться на землю.
Прийде розуміння, що ноу хау тут немає. Є бізнес , який зірок з неба не хапає але на гарних об’ємах дасть стабільний дохід.
УСІМ.
Солодких снів.

2 лайка

Я бачу, що не входять, а бульдозером пруть, доводячи нісенітниці та хаючи нормальних кіз з європейськими показниками молока.

7 лайков

Вони замовники .
Ваше право погодитись чи відмовитись.
Я вже казав- замовник несе більше ризиків.
Вони ще вірять , що ВСІ будуть працювати на результат.
І ще добавлю - Дякую, що такі люди ще лишились в Україні. Більшість просто хоче благ для себе, вони ж хочуть, щоб всім було добре.

1 лайк

І не зважаючи на такі романтичні речі, я сподіваюсь всі уважно читатимуть той договір, і бажано з власним юристом.

7 лайков

Назвіть будь ласка бодай кілька прикладів того, з чим би Ви ніколи не погодились.

Це абсолютно неправильне питання. Беремо договір, уважно читаємо, думаємо, аналізуємо, і вже тоді погоджуємося або ні.
Навіть така дрібничка - вам вкажуть, які параметри молока повинні бути, а закупівельну ціну на літр молока або не вкажуть, або вкажуть без урахування інфляції. І це вже небезпечна прогалина.

13 лайков

Ви займаєтеся самопоїданням.
Навіщо сумувати з того що ще не сталося?
Просили писати свої пропозиції, зауваження - напишіть. З вами ведуть діалог публічно а не підкладають в темній підворотні папірці.

3 лайка

Просто ви чомусь так сильно прикрашуєте чуже починання, і так боїтеся типового для будь-яких ділових паперів заклику уважно все читати, що це викликає як мінімум подив.

8 лайков

Оля , чому Ви постійно уходите від теми.
Я пропоную вам озвучити Ваші побажання але Вам цікавіше копирсатись в моїй душі і придумувати чергову зраду.

Ні, я всього-навсього пропоную ентузіастам уважно читати договір. Ваша душа тут абсолютно ні до чого.

1 лайк

Договір-договір… А де договір? Чи я не знайшла, чи його ще немає?

Колись, хтось мені розповідав про чоловіка грузинської національності, який був на Ц. Ринку м Харкова, торгував молочкою та пропонував поставити кіз та допомогти з сараєм, а потім закуповувати молоко. Казав, що вже практикує таке.

Однако, я не свідок цих даних, лише переказую

1 лайк

Тарас. Как поездка на ферму? Что нового узнали? Поделитесь своими впечатлениями?

И какие у Вас сейчас требования по жирности и белку в козьем молоке?

Похоже, что Тарас потерял к нам интерес :slight_smile:

2 лайка