Клуб шанувальників нубійських кіз

Нормально, це все приємні клопоти

1 лайк

Хіба жир впливає на виникнення алергії?! От з підшлунковою можуть бути питання, знову ж таки точно про це скажу в кінці 19 спеціально прослідкую :slight_smile:

2 лайка

Звязок прямий - жир це нагрузка на печінку.звідси алергія

1 лайк

Але ж це комплексне питання - не виключено, що дитина їла дуже жирну їжу і їй додали ще й жирне молоко…
Не виключено що природа покрасніння пов’язана ще з чимось…
Якщо щось одне сталося після чогось другого це не означає, що обов’язково одне є наслідком другого.

3 лайка

Я про те що люба алергія це реакція печінки на токсини.

Токси́ни (від грец. toxikon — «отрута для використання на стрілах») — отруйні речовини, що виробляються живими клітинами або організмами.

Знову питання при чому тут молочний жир. Взагалі молоко любе має жир, і зааненське також, просто менше. Ви хочете сказати, що алергія на кількість жиру? Зразу напишу дискусія щоб розібратись, в мене беруть молоко для дітей, маю знати що казати людям.

4 лайка

Я думаю что от жирного молока максимум запор может быть,а аллергия скорее всего будет у всех кто не переносит лактозу.

5 лайков

Ну а якщо хтось не переносить лактозу, то це окрема історія. Слава Богу в Україні таких небагато!

До речі, з Новим Роком!

12 лайков

image

Над головами зіронька стала, Всій Україні звістку подала.
Що поміж кіз, в стайні низенькій, Дитя народилось — Ісус маленький.

Ісус народився, ручки складає, Хто за Вкраїну - благословляє!
Тож припиніть без причин сумувати, Хлопці сміливі, ніжні дівчата.

Свічку запалимо, Богу вклонімся, В добрій надії Ісусу молімося.
Щоб дожили до ще кращої долі, Щоби розквітли, як соняхи в полі.

Маленький Ісусик не спить, не дрімає, Своїми руками нас обіймає — І вашу хатину, і нашу родину, І всю Україну!!!
Христос ся рождає!
Славімо Його!!!

Гарних вам різдвяних подарунків! А мені ось такий дістався!

8 лайков

У меня одна клиентка требовала только от 100% нубийки( у нее у ребенка была проблема , не заростал родничок) и им врач сказал что молоко нужно только от 100% англонубийской козы, а от обычной не позходит.

2 лайка

:rofl: Рассмешило , простите …

13 лайков

ну я не смеялась, но пыталась объяснить что не в этом панацея, просто нужно хорошее козье молоко, но после этого они больше и не покупали, толи нашли чисто нубийское ближе толи поверили в мои слова и нашли просто рядом хорошее козье.:roll_eyes:

3 лайка

Ой Инна , хорошо что такие клиенты больше не приехали. Такие чаще всего выедают мозг … чайной ложечкой.

11 лайков

Это точно, они на своей волне, и ничего не слышат

2 лайка

А врач прям специалист по козам :rofl: именно нубийское :rofl: заводчик наверное англонубийских коз)

8 лайков

в том то и дело у нас в Запорожье не так много таких коз, но наверное когда ребенок болеет, то поверишь во все…

1 лайк

У нас,в Запорожье,можно разве что 100% нубийских козлов подоить :rofl: и тех еденицы)

4 лайка

А що тут дивного? Ви ж пам’ятаєте: піди туди не знаю куди, принеси те не знаю що…
Треба ж лікарю щось таке придумати, щоб замовник зрозумів який він суперспец
Дивно, що не сказав, що давать треба з женьшенем

5 лайков

Надо своему сельскому доктору взятку дать в виде сыра … :rofl: Пусть раздает такие рекомендации по селу. У наз коз нет , ну или почти нет , ото я наживусь …

9 лайков

Дивно, ще б верблюже порадив пити, чи з альпаки наприклад, лікар має розуміти що козяче молоко взагалі корисне, тільки жирність різна, а до чого тут взагалі нубійська коза, ні не подумайте, я фанат нубійських кіз, але як на мене порада лікаря необдумана чи що?

2 лайка