Искусственное оплодотворение коз эмбрионами

Олеся, если будет какая то информация …сможете поделиться?

5 лайков

Даже класна інформація, що є вже і у нас. Будьласочка, тримайте нас в курсі, бо я, наприклад , прочитавши що таке існує, дуже загорілася цією ідеєю. Вибрати із стада найкращих 2-4 кізочок, зробити їм такі процедури і мати вже від 3 до 7 кізочок + козел і всі чистокровні. Це ж мрія!

5 лайков

Я думаю, всем очень-очень интересно!

1 лайк

Обов’язково напишу про усе, що дізнаюся. Добре, що на Україні наука почала мати відношення до ведення господарства.

6 лайков

Ви хочете брати із стада найкращих у якому відношенні? При даній процедурі тварина виступає інкубатором. Як на мене треба брати здорову, сильну і з ниською молочністю. Чому- велика кількість молока це лактація мінімум іще 3 міс після запліднення. Кальцій буде іти на виробництво молока, а не плоду. А ваша задача- отримати молодняк високої якості. Тому і роль кози тут своєрідна, ніякої генетики від неї не потрібно.

9 лайков

То само собою, найкращих я мала на увазі, виносливих, що народжують без проблем, та міцного здоров’я.

1 лайк

Очень интересная эта тема. Мне через год тоже такое бы понадобилось. :slightly_smiling_face:

1 лайк

интересует только одно, нужны ярки или подходят рожающие козы и еще у них есть уже такой опыт?

2 лайка

Якщо я не помиляюся, то ярки не підходять, світова практика- ярки під козла. Наскільки мені казали, то він це робив уже не раз. Скоро усе дізнаюся.

6 лайков

Те специалисты, которые занимались этим у нас, давали гарантию только на ярок. Уже рожавшие козы по их словам могут иметь проблемы и инфекции в половой сфере, отсюда худший результат.

2 лайка

Поспілкуюся зі спеціалістом, тоді скажу напевно.

3 лайка

Наташа, как по мне, то лучше уже рожавшую, причём НОРМАЛЬНО, но для профилактики проколоть окситетрациклином, например- так будем уверены, что родит нормально, и что здорова. Короче, подходящую козочку готовить заранее.

А я читала в интернете статьи по ИО эмбрионами и там наоборот, говорили о применении метода только у рожавших коз. Только вот вряд и уже найду первосточник.

2 лайка

Да, Инна, и я читала- поднимись вверх по теме, там в ссылке это написано.

Да уже стерлось в памяти) Это если бы тему только один день читал, тогда бы помнила.

Так хочется узнавать по той теме новости, достижения) Уже наработанный опыт.

1 лайк

Олеся, а можно их телефон или какие-нибудь контакты?