Хутір Семиділки

Вітаю!! А нам показати дівчинку з вушками-метеликами?

2 лайка

то від кого вона така чорнюща? Вітаю вас! Ждем фото як ж я хочу чорну.

2 лайка

Дівчата, я збрехала, що одна чорна коза :sweat_smile::laughing: Їх уже дві. Повністю чорнющі, як ніч) А красавішниии. Попоралися ми на обід з дідом. Прийшов до нас чоловічок з поламаною рукою. Хтось йому порадив, що краще переломи зростаються, якщо п"є козяче молоко. То він прийшов по молоко, купив першу пробну бринзу “для дідуся”. Я її навмання.без градусника і годинника заколотила, бо дід стогнав) сиру просив. Обездолила я того діда на бринзу,) Вийшов дід тим часом поодв"язувать кози по обіді, аж біжить-кричить, що коза котиться. Ця розумничка, Ласуня одненьку дівчинку котнула, і вже ми відпочиваємо. Багатоплідна-Мирося. Безрога спокійна дівчинка,не рекордного ,але стабільного удою. Лєна, чорненькі кізки від Марининого @babushka-11 ламанчика Бумера. Від Ласуні у тебе Фея. Надіюсь вона мене не позорить? :wink: Я про Бумера вище писала. Про цапика, схожого на цигана) Міцненькі, довгоногі і нахальні дівки) Вже напилися молозива і швендяють по кухні, як на циркулях :heart_eyes: В цьому році дуже інтересний розклАд по козенятах. З козами дружили одночасно обидва цапи, білий і чорний. Козенята від білого- цапики :disappointed_relieved: були. Від чорного- козички. Один цап, правда від Бумера і напівальпійки Іриски. Без вушок, на чотири кольори. Сірочорнокоричневобілий, і дуже розумна мордель. Теж хочу продать. Іриска через тиждень після окоту дає більше 3-х літрів молока. А їй ще 11-ть місяців. З 5-ти літрів молока вийшло 1,1 кг. готової бринзи. Виставлю, якось фотки. От тільки не встигаю нічого за день зробить.

19 лайков

Напишу ще окремо про свій улюблений :wink:тиск.

Як не дивно, мені теж від тиску допомагала заварна кава). Або великий стакан теплої води. Але улюблений розмір тиску з страшенним головним болем і повною апатією і сном по-максимуму-незбиваємі 180 на 110. Зараз п"ю те, що мені приписав науковий співробітник- Тритаце. Словацьке. Щодня вранці. За ці два тижні стало набагато легше, більше встигаю за день, менше втомлююся. Брат трошки молодший від мене, п"є Ноліпрел теж від того лікаря. Задоволений, працьовитий, часто вживає оковиту, бо треба по статусу :roll_eyes:.

6 лайков

аааааааа! хочу фото поскоріш! я оце що придумала може ми тож будем одного цапа на двох як Марина з Ларисой?:laughing::laughing:

1 лайк

Галюня я тебя поздравляю с прошедшими окотами. Рада, что Бумик не опозорился. И здоровья вам с дедом №

2 лайка

Та, без проблем) Козяки такі, що я вже в них влюбльонна надовго) .Але заїкнулася, щоб оставить собі, то дід ТАК на мене подивився, що я надовго вмовкла))). Одну кізку тільки випросила, що від альпійочки. До речі та Іриска теж від Ласуні. Хороша спокійна дівчинка Іриска. З першого доїння стала правильно, без ніяких копит у відрі з молоком. Ще 5 дамочок ждуть окоту.

10 лайков

Дякую, Маринко за добрі слова). Будьте і ви здоровенькою щасливою парою надовго). Бумік таки молодець, гарних дівчаток настругав. Вони правда мене з торбою пустять, нагодувать не можна :wink::heart_eyes: А якби ти бачила, які хлопчики від Лябанчика. Годувала їх для сичугів, то думала серце лопне від такої краси. Але ж де б я їх подівала?

2 лайка

Поздравляю с окотами , красивыми козочками, свежими сычужками. Молочка много на сырочки, сметанку, маслице и на все остальное. А тебе с дедом здоровья покрепче и хорошего настроения.:kissing_heart:

4 лайка

Спасибі, рідненька :hibiscus::hibiscus::hibiscus: Кізки таки да) дуже гарні. Дай Боже і тобі таких гарнюніх і здоровеньких обжориків в свій час) І до тебе, здорової, здоровенького чоловіка) Все ж недаром за альпійцями бігають. У моїх полукровочок молоко, кажуть купці, непогане, ну, то і корм, і спокійне козяче життя,…і трошки генів, а в півальпійочок, якесь схоже на вершки, солодке, густе…

5 лайков

Галю витаю з добрим окотом,хай ростуть дивчатка на радисть,та сирочки й молочко а хлопчики на прибуток.

2 лайка

Спасибки, землячко) Олю за добрі слова, Хай буде добре в усіх нас, дуже надіюсь на це.:pray:t6:

Дід каже, що у нас в кухні чорне море розлилося. Там живуть четверо чорних і одне сіре козеня, які люблять зробить те саме чорне море.
Вона їсти нам дасть сьогодні?


Це що,одна пляшечка на всіх?

Сніданок Вести

Наомі дуже культурна кізка).Щоб не заляпать вушка, піднімає їх високо вгору.


Хазяїн снідають) Монро на черзі.

А ДОБАВКУ!!!

Тепер як дам тому цапові!

Братик і сестричка) Мама- напів альпочка Іриска, Тато Ламанч Бумер.

Одненька народилась Монро. Мама-Квітка , тато Бумер.


Наомі красуня з білим браслетиком на задній лівій ніжці. Мама Ласуня, тато Бумер

Наомі і Конга (конго) Конга повністю чорна. Мама Мирося, тато Бумер, ще було два білі братики від Лябана :disappointed_relieved:


Хі. хі, А що то в неї? Наомі, ти коза безсовісна, не підглядай!

27 лайков

А кто это с белым ремешком ? Веста ? Гарна !

1 лайк

Ой красотули все, люблю цветных ламанчат ) , хотя почему-то сколько читала, думала у вас альпийчики, а тут неожиданно эльфики черные :heart_eyes: Класс!

3 лайка

Сколько счастья) Прямо оптом)

1 лайк

Веста На фото в парі з сірим цапиком. У неї біла полосочка з"єднує бровки і рот. Виходить буква V. От і у нас буде Веста слов"янська богиня Весни, достатку, благополуччя)

5 лайков

Нічого завтра на дві буде менше !!! Не можу дочекатись завтрішнього дня!!!

2 лайка

Альпійчики у нас по тату з Лукачівки-Еко. А з чорним Буміком) оце такий мікс вийшов), Ельфики. Цапик чотирьох кольоровий, такий благородний окрас. М"яко чорна полоска на спинці переходить в коричневий а тоді сірий окрас, Описувать довго, бо переливи ніби не помітні, але дуже гарні. Хоч би знайшов хороших рук. У ньому скільки хорошої крові намішано),

3 лайка

Що є, то є) Заходять люди спеціально подивиться) А бачили б ви Інна, що в мене на кухні :smile: Пахнуть на всю хату, а виселить не можемо) Жалько малят.

3 лайка