Хутір Семиділки

Галочко, а у Вас ще чонобривцi залишились? А бы купила. На базарi купити не проблема, але де вони росли. В мiстi коло двору на дорозi насадять, а потiм продають. Медовий уксус буду дивитись в iнтернетi. Я Ваш мед ще не з’iла, то нароблю уксусу.

1 лайк

Чорнобривці ще трошки є, можу вислать, якщо треба. Росли коло хати. Нічим крім води і сироватки)) не поливали, бо кругом бджоли літають, можна потруїть. Скиньте адресу, після свята вишлю, чим Вам зручніше буде. Мед їжте. Я зробила уксус з давнього (вже йому років зо 5 )меду. Він і нормальний, але їсти вже не хочеться, бо є свіжий. Там треба дорогі дріжджі -Лалвін 1118. Як тільки буде уксус маякну на сторінці, може ще комусь треба буде.

1 лайк

я садила брюкву, ріпу і чорну редьку(після збору часнику). Щоб накидались не скажу. Щоб краще їли тру на кормовій терці і посипаю грисом, йде на ура в такому виді але по трошки.

2 лайка

Знаю, що брюкву давали скоту у нас в колгоспах. і стебло і корінці. Але колгоспні з голоду і дерево гризли. (Да, було) А зараз коровам дають грамотніші корівниці. Сіють по часнику, цибулі. Кажуть, дуже молокогонна на осінь до самих морозів, як не стає зелені. А чорна редька не пече в животах? Я її їсти не можу, бо пече.( Хоч вона мені і добра.

1 лайк

В прошлом году сажала - козки не ели, да и хорошо, что не ели, а так бы кто его знает, что было бы. Я тоже от редьки чёрной отказалась и для себя. А брюкву едят хорошо.

В этом году было очень много влаги, много погнило. а так мне нравится и козам тоже, ранней осенью много ели, всё нормально было. Но рано морозы ударили-не дала больше листа. Однозначно буду сажать.

1 лайк

О, дуже дякую. За уксусом я перша в черзі:grin:, а за чорнобривцями пішла в “лічку”.

1 лайк

Оля і дівчата. Знайшла ще одну статтю про яблучний уксус. Наводимо гуртом красоту на лічності).
Скорее всего, яблочный уксус знаком вам как кулинарный ингредиент, но не бойтесь мыслить нестандартно. Яблочный уксус — лучшее средство против проблем кожи.

Его pH-свойства, натуральные альфа-гидроксикислоты и уксусная кислота делают этот уксус идеальным успокаивающим и восстанавливающим средством для кожи.

Яблочный уксус имеет репутацию отличного средства для устранения кожных недугов, от умеренной сухости до более серьёзных нарушений типа псориаза. Уровень pH у яблочного уксуса такой же, как у человеческой кожи. Именно это позволяет ему успокаивать сухую и раздражённую кожу.Кроме того, натуральные кислоты сжимают поры и подтягивают кожу, тонизируя эпидермис.
От возрастных пятен;

Альфа-гидроксикислоты, содержащиеся в яблочном уксусе, помогут вам удалить отмершие клетки кожи. При регулярном использовании это избавит кожу от возрастных пигментных пятен.
Применение:
Нанесите чистый яблочный уксус непосредственно на возрастные пятна. Используйте ватный тампон, чтобы протереть поражённый участок кожи.Оставьте на 30 минут. Для наилучшего результата повторяйте дважды в день в течение 6 недель.

От угрей.

Содержащаяся в уксусе яблочная кислота делает его прекрасным средством для очистки лица. Он не только успокаивает кожу, но и действует как противогрибковое и противобактериальное средство.

Применение:

Протрите кожу небольшим количеством яблочного уксуса. Разбавлять его не надо. Не забудьте тщательно промыть лицо водой.

Тоник:
Вяжущие свойства яблочного уксуса уменьшают поры и улучшают приток крови к коже, поэтому он может использоваться как тоник для кожи.

Применение:

Смешайте ½ стакана воды и ½ стакана яблочного уксуса с несколькими каплями лавандового масла. Нанесите на кожу с помощью ватного тампона, оставьте на 2 минуты.
Тщательно смойте чистой водой. Повторяйте дважды в день.

От солнечных ожогов.

Солнечные ожоги часто болят и чешутся, из-за чего их заживление растягивается. Яблочный уксус — натуральное вяжущее средство, которое ускорит заживление, понизив жжение и зуд.

Применение:

Смешайте в равных пропорциях прохладную воду и яблочный уксус. Нанесите непосредственно на ожог. При необходимости повторяйте несколько раз в день.

Дополнительно:
.Хотя использование яблочного уксуса как средства по уходу за кожей пойдёт вам на пользу, результаты не будут мгновенными. Вот о чём следует помнить:

2.Серьёзные кожные заболевания требуют более основательного лечения, чем просто натирание уксусом. Например, экзема иногда может привести к инфекции, требующей лечения антибиотиками.

3.Яблочный уксус может раздражать кожу, поэтому не используйте его на открытых ранах. Хотя это и натуральный продукт, в редких случаях он может вызывать аллергическую реакцию. Признаки аллергической реакции — сыпь, затруднённое дыхание и отекание.

4.Изредка кожные болезни могут усугубиться. В отдельных случаях яблочный уксус может вызвать жжение или воспаление.Во всех вышеперечисленных случаях следует немедленно обратиться к врачу. **Поделитесь этой статьёй с друзьями и близкими!

Важно: вся информация, представленная на сайте Greatpicture, носит исключительно ИНФОРМАЦИОННЫЙ характер и не заменяет консультацию, диагноз или профессиональное медицинское обслуживание. При возникновении проблем со здоровьем немедленно обратитесь к профильному специалисту.

4 лайка

Уровень рН яблочного уксуса 3,1 , а кожи - 5,5-6,0.

1 лайк

Інно,) прочитала цю статтю вдумливо ще раз. Це для не лінивих людей) Я дуже лінива. Мені простіше замовити готовий відбілюючий крем. Результат буде швидше. Що я і зроблю після 13-го числа.) Тим, що вже замовляла у Вас дуже задоволена, але він закінчився, а я знову полосата в крапочку. Тим яблучним, уксусом інколи промиваю шкіру. Підтягує пори.

2 лайка

Все верно, очень важно все делать в меру. У яблочного уксуса масса достоинств. Но надо использовать без фанатизма. Если на кожу использовать, то все же лучше разбавлять.

2 лайка

Ой, Інно! А що ж таке є, що можна використовувати без міри? Це правило стосується всього!
Знаю купу людей, які в щось вірять як в панацею… Оцим користуйся, мовляв, і все буде ідеалъно… А я про такі речі нічого не знаю - усьому свій обсяг і час😜

3 лайка

А у нас початочок). Златочка первісточка котнула було цапика. А тепер кричить на всі голоси кличе малюка :disappointed_relieved: Ця кізка в минулому житті певно була співачкою.) Любить строїть бабу з дідом) Гукає тоненько "Лееее, Мееее, Дееее, Якщо зовсім сердита, то понижує октаву, і басом УМГуууу. І так смішно аж по нотах наче, ИгииИии, ну, з таким докором, що аж совість мене їсти починає: що ж я винна перед хвостатою вередухою? З сичужка цапика хочу зробить експеримент. Молока він ще не пив, але ж якийсь розчин кислоти і ферментів є. Якщо до “торішнього” замороженого молока добавить цей фермент? Щось вийде? Хтось робив таке? Бо можу різать цапа, поки мокрий і гидкий. Пізніше - проблема.

4 лайка

Галина, меня когда-то учил мой знакомый, что козленка нужно досыта напоить молоком и только потом резать на сычуг.

5 лайков

Лариса, мене теж учила молдаваночка, що годувать молоком треба 7 днів, поки не почне їсти траву, а тоді різать на сичуг. Я в молодих літах так і робила, без проблем. А тепер не можу зарізать, і хоч трісни! Тому і питаю, бо вже так одне зарізала вчора.

1 лайк

Написала, що окотилася Златка, та й пішли пораться на вечір. Чую, кричить не одна вже коза, а дві). Влітаю в сарай, а Іриска вже одне привела, а другим тужиться і голосить на весь чорненький ротик. Я ж годину перед тим бігала провірять- спокійно жувала травинку. А тут - на тобі Ванько гріш, чорненька як татко Бумер кізка з біленькими ніжками і полосочками на мордельці та темно сірий з чорною спинкою, теж Буміків, шустрик. Подоїлися ми, випили з соски по 150 законнних і покарякали по кухні на прямих ніжках. Насилу втовкла спать у ящик шкодунів).Інтересно, якої породи є ця кізка) Там такий мікс) Не молоко буде а готова сметана з ваніліном).
Розкажу, про свої митарства до окоту. Була на денному стаціонарі у нас в районній лікарні. Не взяло). Поїхала в клініку Стражеско. Конкретно поїхала, куди послали. Доктор із званням. На відміну від районки, зробили мені розширені аналізи крові, заодно і щитовидку врахували. Вона теж має тенденцію до шикарної висоти тиску. Поносила холтера. Узі серця. Витратила до 3-х тищ на всі процедури. В результаті приписали один регулярний препарат, замість жмені тих, не потрібних, що у нас призначили. (Будем лікувать, чи хай живе?) Тепер житиму :grinning: Так що, якщо комусь щось цікаво, то можу теж послать :wink:

16 лайков

Дай Боже, щоб помогло, Галинко. Сама два тижні тиском раділа, оце наче трошки устаканилось… З 30-го на 31 грудня дочці зробили апендиціт, добре, що хоч діти у нас були. Я ніби і спокійна, а воно само пре. Тут 1-го читаю про Лєночку, царство її небесне і земля пухом. І закрутило мене . Ще ж попробуй лікуватися, як алергія. Ну нічого, все що нас не вбиває, робить нас сильнішими.

За кізочок твоїх рада, будемо знати, куди бігти по крем на торти.

7 лайков

Да девчата с давлением что—то не то последнее время. У моего тоже погнало, ничем не сбивается. Даже у меня —а я хронический гипотоник пару дней до 135 поднималось —думала голова лусне

2 лайка

Поздравляю с началом окотов. Молочка много и здоровья всем, начиная с хозяйки. Козликов молочком недельку попои и потом будет тебе и мяско молоденькое нежное и сычужок на сырочки. Сама не реж, а найми кого-то. У нас в этом году нужно искать нового резчика. Бывший отказался, старенький уже, плохо видит и рука уже не так твердА.

1 лайк

У мого чоловіка робочий тиск 100 на 60, при 125 уже колю, бо таблетки не збивають. А я 140-150 - ще нічого, але якщо вище 170 і збиваю, то буде 100 на 50, лежу пластом.

1 лайк

Оля, я все пропустила( Яка Лєна?

О. не дивно, що тебе понесло. У дитини пальчик, а в мами-серце. Надіюсь у доні все добре (Дай,Боже)

Маринко, можу послать) з таким ділом. Провірено, людна надійна, дуже серйозна. Поки сніг і роботи менше, лікуй свого Юру. Період дуже важкий. Дехто з знайомих не пережив його, на жаль.