EN | Главная портала | Непрочитанные | ПОМОЧЬ ФОРУМУ | Делаем свой сайт | Скорая помощь | Форумчане | Доска почета | Лидеры | Награды | Козоводческая карта | Калькуляторы Контакты

Хутір Семиділки

личная-страничка-козовода

(Галина) #981

Віддам і я козам в цьому році. А там… побачимо.

(Вера) #982

А сухі можна квітки запарювати,в мене ще такі стоять гарні,засушені на городі?А печінкИ :smile: треба було би почистити.

(Галина) #983

Сухі.якраз. краще) бо у свіжих запарений якийсь болотяний присмак. Я вже почала пить, бо підшлункова вся в нЄрвах). і печінкИ теж грозяться іти з дому) Сир жирнючий їмо, до схочу… 1 квітка на стакан кип"ячу. Заварювать як чай. Квітки дійсно лікують весь лівер, не тільки печінку) тому і пишу печінки, і не так досадно, що болить.:tired_face::wink::yum:

(Вера) #984

Вам би Остапом Вишнею родитися ,талант пропадає.:hahaha::joy: Дякую,і ми попробуємо лівер лічити.:smiley:

(Елена ) #985

Галя дякую за чудовий вечір!

(Галина) #986

Вірочко, дякую) Треба ж щоб у людини був хоч якийсь недостаток, у мене такий)

Знайшла ще один спосіб для схуднення). Ну, все про мене написано. Зашию рота на жирнючі сири. Перейду з під"їдання перед сном останнього шматеника сирку на тарілці (щоб не засох) з молоком, в яке додано трошки кави- на чайок з травичок. І буду читать цей текст, як Отченаш, щодня, бо роки проходять, а пам"ять такі зАлежі старих, зажовклих, як сало, переживань і гірких згадок притримує, та іноді вивергає, що ніякий хребет не витримує і ніяка морда ліца від того не молодшає. А воно так треба його пам"ятать? :tired_face::roll_eyes::smiley: Ану, читніть, дівчатка, може це і про вас :wink:.

Читайте, а я може ж таки докручу ту … шапку.:kissing_heart:

(Оля Кириченко) #987

А владиславка биля Миронивки?

(Оля Кириченко) #988

Як гарно ви пишете.Я так зачиталася що чомусь аж сльзи потекли.А У мене у мисти Богуслав 4 квитня народився синок Сашко.:heart:

(Галина) #989

Да, Олю. Між Миронівкою та Богуславом. Скажу, що я дуже люблю Богуславщину). Там дуже гарні, просто райські місця, п"янке чисте повітря і дуже хороші люди. В усякому разі ті, що мені колись зустрічалися, і там живуть мої дві хороші приятельки -щедрі душею і красуні.

Мій зоряний молодший брат) Хай буде йому добро повсяк час у житті.
Дякую, що зайшли на мою сторінку) Люблю гостей :cheese::wine_glass:

(Оля Кириченко) #990

Ой спасибочки,заходите и вы в гости очень рада такому знакомству.Там наша практически вся родня живет

(Галина) #991

З Новим роком вітаю всіх, хто це читає, і хто пройшов мимо хутірця :heart_eyes: Дуже, дуже бажаю всім ПЕРЕМОГИ. В усьому. По всіх фронтах. Щоб перемогли всі болячки, які обсідають нашого брата-козівника і сім"ю та родину. Перемоги в сімейних непорозуміннях і недомовках, в особистому житті кожної посестри. Одинокі, щоб переможно, нарешті знайшли хорошу пару до душі, і на довгі, щасні і рясні добром літечка, та не суворі зими. В пошуках кормів і збуту смачнющої продукції. І нарешті, щоб перемогли невезіння в окотах, і щоб всі хазяєчки легенько і вчасно окотилися, і привели рівно скільки
прекрасної малечі, скільки треба, А молока -скільки, щоб вистачило на всі безкінечні експерименти і ексклюзивні сирні шедеври. І щоб кожна копієчка з зароблених благородною працею переможно ішла на хороші забаганки і потреби.:christmas_tree:
Писать особливо нІчого, то й додому не ходжу.
Була на денному стаціонарі, але допомогло тільки полегшить карман. Якщо дохтур приписує купу лікування, а навіть не дав направлення на обов"язкові аналізи, то який же він лікар? Ну, ще рвону на столицю. Маю трошки часу до окотів. Кози всі скромнічають, тому писати про них нічого не буду. Поставлю всіх зацікавлених перед фактом). Напишу трошки про шкодунів- цапиків. Хлопці дуже балувані, шкодливі до мату. Дружненькі. Бумер чіпляє розкішними рогами рубероїд з-під шиферної покрівлі, Лябан-Любчик тягне той кусок зубами. На мій або чоловіків скажений крик і вухом не ведуть. Стараються. Або підходять і так невинно труться боками об наші ноги, ще й крутять хвостами, що ну, як їх лаять і бить. Бумер дуже гарний якоюсь циганською буйною красою. Круті роги, що ними іноді пхає незлостиво Лябана, пишна кучерява чуприна над темними з янтарними обідками розумними очима. Кокетливі біленькі брівки. Хитрі маленькі вушка ламанчика, з солодкомолокими донями. Гарна мускулиста постать з “кавалерійськими” задніми ногами, які ледве вміщають гарної форми велику повненьку торбинку з міцним прикріпленням. Танцююча хода і пружинистий біг. А ще як грайливо, ніби і з силою. але на місці
височенько і весело прискокує почергово обома задніми а потім передніми, то не можна відвести очей, від такої досконалої краси Буміка, Бумерища. Мазуна-веселика. @babushka -11 Маринко, скільки раз на день бачу Бумчика, стільки і дякую тобі за таке дивне лагідне створіння. Лябан-навпаки, сплошна інтелігенція). Білий, тонший у тілі, Стрімкий, високоногий. Біла англійська елегантна тонка борідка і чубчик, дбайливо фарбований восени полином, тепер часто сумішшю моркви з дертею. Розумні, хитренькі темні, гарноно малбнка оченята. Я. перший раз як побачила Любка з червоною розбитою морделькою, то зопалу побігла та купила презіки на рожища Буміка. Лаяла його, обзивала гидкою скотиною. а він, бідний тільки дивився непорозуміло, чого це баба здуріла, і верещить, та не хоче почухать таку гарну спинку. Не знаю, що мене стримало не мордувать хлопця в той день, а на другий-заношу в кострулях натерту моркву, Бумер проворненько став приплямкувать ло смачної суміші, а Любік запхнув морду в каструльку і почав з силою натирать лоба. Коли виглянув з каструльки, це було щось страшне))) Біла морделька, з ясно-оранжевим чубом. Достойний син заанена від Лєночки Осипенко (Лєночко, дякую, дякую, дякую) дуже схожий на батька. Стриманий, і ніжний, з плавним ходом і летючим, гнучким бігом. Гарна постава задніх ніг з масивним “чоловічим господарством” обіцяють майбутнім дочкам гарне вим"я. Ну, ось похвалилася своїми цапоорлами, піду годувать мазунів і мазь. Та по черзі вийдемо обережненько постоять на сніжку, бо ходить з такими здоровецькими черевами страшно. До зустрічі на хутірці.

(Елена ) #992

Галинко ви як завжди я читаю ваш пост а плимяники позбігались і слухають з відкритим ротом і цим все сказано. Ще ніхто так не описував цапів це ж як треба любить іх!!!

(Виктория) #993

Доброго дня і з Новим Роком Вас, Галя, і всіх форумчан.

Я так розумію, що літніх людей ніхто лікувати не збирається. Мені в 2016 році лікарка назначила всі можливі аналізи і обстеження в рекомендаваній лабораторії. На деякі результати глянула одним оком, інші і дивитись не стала. Сказала: “А що ж ви хочете? Воно і буде боліти”. Лікувалась за своєю старою схемою. В 2018 році пішла до іншої лікарки. Жодних аналізів (мабуть вирішила, що взяти з мене нічого), схема лікування таж. Як кажуть: “Спасение утопающих - дело рук самих утопающих”. Ну, якщо стане зовсім погано, то можуть щось відрізати. А там як карта ляже.

(Галина) #994

Лєночко, однесла їсти, а вони обидва, як дві рибинки кругом мене крутяться, у відро заглядають, лащаться. Бумік так смішно плямкотить, а Лябан засунувся знову красить чуба. Ну, це диво якесь, а не козодитя! Пообдирали ж весь рубероїд у сарайчику, зостався тільки шифер на стелі, тепер холодно у них. Але волохаті, хай сидять до весни, ждуть нагріву. Вони люблять мене, а я їх),бо хороші. Ішла пораться, був тиск 170х110 Зайшла в хату. на 150х100 Ось так)

(Галина) #995

Вікторинко,) таке і мені казали.) Це, кажу пан Бог вирішує, коли, кому і куди, а я зобов"язана жить, бо куди кози подіну? О. то у вас кози, і цап є? Спарувать козу можна? :grin::joy: Та, будьласка. Коротше, порекомендували в і-ті Стражеску доктора. Наші прямо туди їдуть. І дешевше і дієвіше. Знайшла в мережі, що добре допомагає медовий уксус. А я перед тим вилила невдалу медовуху в туалет.:disappointed_relieved: Мало себе за хвіст не кусала). Нароблю тепер ще такого. П,ю зараз яблучний уксус щоранку з водою на тще серце. Мию судини від склерозу. Чорнобривці пропила, лівер пролікувала. Бляшки повимиваю, та й до діла.

(Галина) #996

Дівчата, хто садив кормову капусту? Розкажіть, пліз, як у кого виросла? У мене ще стоїть до 30 ти кущів, Не даю, бо боюсь, щоб не завадило кітним. Даємо курям. трощять і черешки. Але трохи розчарована, не той сорт, що був як на фото з козами. Менша, і не така витривала. Ще одна мулька до весни). Хто сіє брюкву-куузіку-кормову ріпу? Корівниці з базару кажуть, шо харашо) А козівниці) що скажуть)?

(Марина) #997

ой, Галя, так красиво про козликов написала! Приятно, хай Бумик передаст своим дочкам вкус маминого молочка! С Новым годом тебя! Здоровья, достатка, тихого счастья! Ты приходи сюда почаще, читать твои шедевры одно удовольствие!

(Ольга) #998

З Новим роком будьте здорові! А поподробнєй за уксус. Наробив чоловік в цьому році, смачний, до корейської моркви добрий.

(Галина) #999

Маринко, дякую, взаємно) За хлопців написала, як є). Молочко куштувала в тебе-шедевр! і смакота! Таке і в Лєночки). Жду, вже не дождуся, окоту своїх трьох альпійочок-первісточок. Там теж такі княгині ходять з пузками. Правда первістки в мене чомусь усі з цапками, але якщо не на цей, то на той рік доб"єм до свого.)

(Галина) #1000

Оля, привіт, зі святом будь здорова) П"ю щоранку на пустий пуз 1 стол. ложку уксусу на великий стакан теплої води. Заводимо шлунок-кишечник і там багато вітамінів-мікроелементів. Гарно бляшки вичищає. Але не всім столова ложка підходить. Пробувать треба з пів чайної. Для схуднення пити тричі на день після їди. Поламалась миша, не скопіюю статтю. глянь по інету, багато про нього є.