EN | Главная портала | Непрочитанные | ПОМОЧЬ ФОРУМУ | Делаем свой сайт | Скорая помощь | Форумчане | Доска почета | Лидеры | Награды | Козоводческая карта | Калькуляторы Контакты

Хутір Семиділки

личная-страничка-козовода

(Галина) #841

проблемка. Мастит у Квітки. Подоїла в обід козу, що окотилася в п"ятницю, а в неї кров у молоці. Це її 5-тий окот, досі було все як треба. Їсть добре, ходить з ксіма пастися. трошки скрипуче мекає, думаю, інстинкт, покликує козенят. Вим"я пухле, але не розпирає. З другого дня була в молоці кров. Вводила мастилонг форте, товсто мазада дибутином, колола окситоцин. Не проходить(. На базарі
в лабораторії зробили аналіз на мастит, дівчата свої, знайшли б. Не виявили. Щось із судинами?

(Инна) #842

Так кровь не значит мастит, тем более, не подтвердилось. Сосудики в вымени у нее нежные, а может ударил кто. Можно аскорутин подавать с неделю, все пройдет.

(Галина) #843

Спасибі, Інно.:rose: Я теж сумнівалася, що мастит. Колись уже лікувала в кози, то це не схоже. Била її до окоту її рогата внучка-козявка. Кілька раз я ту малу бестію відганяла.

(Инна) #844

Так еще при мастите вымя горячее, с уплотнениями бывает.

(Галина) #845

Вим"я не гаряче. пухле, але то післяродова пухлість, бо сама гукає, об подоїла. Стоїть спокійно, значить їй не болять мої легенькі масажі- погладжування. Все було б добре, якби не кров у молоці

(Галина) #846

Вчорашня козодегустація люцерни в хвотиках. Набираємось терпіння і дивимось)
Ти, діду, не їж, вона несмачна якась, зелена.

А цей тюк найсмачніший

Ні! цей!

Ох і наїмося! але пастися підемо

Діду, а Бумер вище виліз, піди його набий, поки я ховаюсь.

І куди це вони? ще ж не всю купу з"їли!

(Инна) #847

Козочки у вас на загляденье - ухоженные и “гладкі” - гладенькие и толстенькие)

(Галина) #848

Дякую. Інночко, за похвалу, дуже приємно. Люблять кузочки мої поїсти, і погулять на волі, а ми не заважаємо.

(Галина) #849

Забулась розказать. Нещодавно пішов від нас Дукатик. Пішов до гарних дівчаток за жениха. Просили ми з дідом його нового господаря, щоб не різав його після парування. Дуже вже гарний пацан. Фаберже таке, як книжка пише і дуже ввічливий спокійний мушшинка. А красАтун!. Пообіцяв, що буде жить хлопчик, бо в їх селі всі держать кіз-перевертнів, а цей- хоч на виставку. Молока напився, аж облизався,)) Це, каже не козяче молоко, дурите. При йому надоїла в чашку, не ціджене з піною пив, очі як кіт примружував.:yum: Коротше, хай Дукатит живне!
Склали ми сіно аж сьогодні, а через годину та як пішов ДОЩ. Вчора молодий сусід допоміг перевезти в двір. Спасибі йому. Дуже хороший уважливий чоловічок, золоті руки -з тих, які були раніше основою в селах. Хазаїн. Таких би сусідів та побільше).

(Галина) #850

Ще трошки фоток)
Їмо абрикоси

Тьотя Ксена і її племінниця Сніжанка. Нам 5 місяців)014

Іриска і Златка теж гарно підросли 015
Мама Квітка і її неслухняні доці
016
Поки жив у нас Дукат, то він, Лябан і Бумер, як справжні бойові цапи бігли десь у найкрутішу прірву, бо там, звісно все найсмачніше. Ми з дідом голоси зривали, кличучи їх на рівніше місце, а їм байдуже. За впасти і зламать хребет ні один з них не думав. Отаманом завжди був Бумер. За ним -Дукат. За ними Лябан і малі кізки. Постійні скарги діда на цапа були приблизно: а те чорножопе чмо знову повело всіх у кручу, я кричав, гукав, чуть не охрип! Я їх колись поїм, як дожену!!! Тепер Бумер біжить у шкоду
027
А Лябан, як дідослухняний цапик сидить собі в діда на плечах, як тільки той сяде і облизує шию і гризе за вуші, щей приязно сопе в потилицю. А в шкоду -ні ні!.
То Бумік лягає й собі перепочить і заразом підпастися навлежачки. Улюблена поза хлопця

Філейна частина Буміка лежить на передку моєї ноги повністю розслаблена, передня частина в той час ліниво підскубує травичку. Моя нога стоїть і терпляче жде, коли цап зволять підскочить, наче їх хтось шпигнув у якесь місце і прудко гайнуть на чергові видерки.

(Наталья) #851

У вас кози на фото дуже гарні, а якість як з журнілів 80-х років.

(Галина) #852

Не маю нормального фотіка.( А з того подарованого :persevere: телефона ото таке позорисько виходить( Телефон NOMI. На сонці робить такий дикий контраст, що взагалі нічого не видно. Носили в гарант. тільки проморочилися. Коротше Г-НО а не апарат, а гарних кадрів багато.) От і партачу. :pensive: Минайте десятою дорогою цього виробника. Як тільки розберуся з кредитами і козо запасами на зиму, в планах стоїть нормальний апарат.

(Елена ) #853

Галя ви так красиво все описуєте що качиство фоток не основне. Питали за козочку то я дала ваш номер чи може вже не треба?:smirk:

(Галина) #854

Та, поки що перегоріло в с-ці) Але в сусідки є доросла гарна доглянута коза. Сусідка вже в літах і треба робить операцію на очах, тільки тому продає. Ще не продала, а вже
тривожиться за козою. Куди потрапить? Дуже хочеться для неї добрих людей, бо хороше молочко до 4-хлітрів. (Забрала б собі, та дід піде в гори,) Якщо їх таке влаштує, то було б добре. Живемо прямо над трасою, на в"їзді в Кагарлик, з боку Миронівки, недалеко від поста ГАЇ, тільки я з одного боку, дороги, а вона з іншого.
Дівчатка, пишу тут, бо кізці треба добрих ручок, може комусь треба, відгукніться. будьласка.

(Инна) #855

Галина, а объявление о продаже не можете подать?

(Галина) #856

Дякую) Точно! :heart_eyes:

(Галина) #857

Сусідчина коза пішла в люди. Хтось із моїх земляків заглянув на цей сайт, побачив і купив.) Хай кізці там буде добре.

(Галина) #858

Дорогенькі мої козосусіди, близькі і далекі. Ви всі певне помітили, що в цьому році я зовсім не сказала нічого за бджоли і мед. Не знаю, в кого і як, а у нас в районі мало пасічників навесні хвалилися, що сім"ї добре перезимували. Якщо залишилося хоч півпасіки, то це було дуже добре. У нас з 23-х сімей навесні було 7 маленьких сімейок, худих і блідих. Входили в зиму, як книжка пише, здорові з гарними запасами харчу, та ті запаси залишились не з"їденими а чоловік мало не з плачем вигрібав мертву бджілку з кожного вулика. Та ще й погода була весь час не для медозбору. Що збирали, те самі й з"їдали. Але після впертих заходів, консультацій з досвідченішими дідами, і цілувань в п"ятку кожну матку і бджолу ми трошки розрослися(ТТТТТТ) і я навіть замовляю великі відра,бо було урочисто сказано, з гордо задертим носом, що будемо на днях мед КАЧАТЬ. Одразу даю адресу, може комусь пригодиться. Замовляла овальні відра 11-ти літрові. Овальні легше носить. ось тут https://prom.ua/p443114235-vedro-plastikovoe-11l;all.html Якщо замовить упаковку-40 штук то по 36, 66 грн. я замовляю менше то на 2 грн дорожче за кожне відро. Вибір відер непоганий, як на мене. Щось трошки накапає :yum: солоденького.

(Аліна) #859

Доброго дня! Я теж вишиваю хрестиком. Ваші подушки просто супер красиві!!!

(Галина) #860

Дякую, Алінко :rose: що зайшли до мене в гості. Вишивання -то одне з моїх улюблених занять. Останнім часом вишивала стрічками. Але тепер не маю вільного часу, жду зими, бо нахом"ячила багато хотінок.