Хутір Семиділки

Галина, дуже Вам вдячна, я вже отримала тенти, буде чим вкрити сіно. Добре, що є такі люди- відкриті, щирі та які діляться тим, що мають, зокрема і інформацією. Дякую)))

8 лайков

Танюша, просто я люблю полазить в і-неті і пошукать щось корисне і за малі гроші для себе. І завжди пам"ятаю, що в мене є хороші хоч і не бачені ніколи подружки, а для них мені зробити невеличкий подаруночок, хоч такий- святе діло. Маю надію, що не порвуться за рік експлуатації, бо замовила для себе два) різного розміру. Дякую за душевні слова. У вас і в нас хай буде все добре.

10 лайков

Галю, а мои и не пискнули, когда прививки делали - не успели, наверное :smiley: Сережа так быстренько - секунда дело, я даже не придерживала. Спасибо тебе за ссылочку на тенты - сидим с дедом, думаем - какой размер брать

2 лайка

Маринко, ми взяли 2 штуки. 6х10м. та 4х8м. Один для тюків квадратних, другий для здоровецьких круглих. Бо в 17му році восени попокрутилися, поки накрили 6-ть тюків соломи. А вона все одно замокла. По-любому думаю, що зиму вистоять. Хоч дороге купляй, хоч дешеве, а морозець і коти) поправку внесуть). Вчора один випробували. Підвела нас погода.( Думали, що встигнемо висушить суданку на сіно, а дощ пішов на два дні раніше. То ми з поля поперед дощу ту суданку возили, мало не полопалися. Почала розгружать вдома і пішли дощик. Накрили ми все разом з причепом новеньким тентом. Легенький, вода не протікає. Пожмакала і пом"яла культурненько, правда, полотно. Ніби міцне). Але дощ буде ще два дні. Капець певно буде нашій суданці(.
За прививки. Питала дівчат на базарі, як корови перенесли ті пекельні прививки, кажуть, що корови теж ревли і підскакували од болю. Дуже пекучі уколи, чи спіцілісти не знають, куди колоть? А про те, сир був гіркий цілий тиждень? Котособаки дуже дякували, і кури теж.
Трушуся за козу. Окот на цих днях. Жду. А друга, Данка бачу, - вим"ячко дівоче, петелька без змін, дівоцька. Прохолостякувала клізмочка маленька). Буду пробувать доїть дівку.

4 лайка

смак молока у моїх теж не змінювався, я ще перепитувала, чи можна те молочко їсти - казав нема обмежень

1 лайк

Галя, я маю плачевний досвід накривання такими тенами тюків соломи. Із сіном нормально, а в соломі завелися миші і мої коти повадилися мені допомогати з ними боротися - ходили туди на полювання.:sob: Видиралися на верх на укриття і як могли лапами і зубами добувами мишей. Я спочатку непридала тому значення… а коли зрозуміла, то було вже пізно…багато соломи пропало. Так що потрібно або котів “пасти” або ще чимось накривати поверх щоб коти недобрались до тену…

3 лайка

Галя дякую за другий сайт там крапелька по хорошій ціні. Як там к…з -пройшов?

1 лайк

У нас солома теж в тюках, але в круглих великих


Кладем їх рядком на піддони або на старі колеса. Головне не класти на голу землю, щоб не підмокали. І всі разом накриваємо. Накриваємо не до самого низу, а так, щоб дощсніг не забивався знизу. Тоді і мишам є місце, як же ми без них) і котам є кудою влізти пополювать. Тут на фото тюки ще під тимчасовим накриттям і ще не всі.

3 лайка

Так той рік і в нас було. А в цьому то цілий кошмар. Я ще не чула за вік, щоб кози ревіли як корови страшними басами.

Будь ласка, звертайтесь, коли що.)
Лєна, вже ніколи думать про постороннє) Сіно оно гниє :disappointed_relieved:, бур"ян росте…

1 лайк

Окотилась моя сіренька Квіточка. Переходила 5 днів. Нічого особливого, але тричі поблагословила вкотре той день, коли зайшла вперше на цей форум і накріпко засіла в ньому. Бо завдяки йому у мене є дородова аптечка, складена за порадами досвідчених і щедрих на поради дівчат-ветеринарів. Здається дрібниці, але вчасно даний укол бороглюконату кальцію та Є-селену, упевнене вирівнювання в матці рукою козеняти, яке вперто лізло з кози одночасно великою цапиною головешкою і двома ногами, дало позитивний результат. Рідину з пузиря зібрала і віддала випити козі, пила вона ще з півлітру молозива, і багато води з цукром. Другого дня молозива не захотіла. значить порядок. Є трошки маститу, але мастилонг і дибутін нам в поміч, все буде добре. Трошки жаль цапика і кізки, але то вже інша історія.

15 лайков

Привеземо сьогодні півтори тонни тюкованої люцерни. Будемо далеко перевозить тачками і тюкувать у дворі. Вигін у нас і величезний, і горб нічийний, чоловік узяв його ніби в оренду, щоб офіціально ганять заїжджих гуляк. Прибирає, вигрібає, ну і кози пасемо. А гуляки таке після себе лишають, що і вимовить страшно. А ще є один крутяк на вулиці, що під горбом у нас. Його садиба від нашої присутності на горбі аж ніяк не страждає, але бігав у міськраду , писав пасквілі, що кози випасають траву і горб може завалиться на його хату. Приїхав голова, походив, посміявся. І чоловік і я того голову давнезно знаємо, не раз на нарадах в актовому залі
і в компаніях рядком сиділи. І йому незручно і нам. Питає, а де ж його хата? Оно, за 100 метрів. Знизав плечима, але ж посада зобов"язує. Каже-Григорович, сходи якось миром поговори з ним, поясни, тільки Миколаївну не бери з собою. Кажу йому- краще я отому каменю поясню, в тому розкажу популярно, звідки він товар для магазинів бере, людей травить. Та- каже- не загострюйте. Ні-кажу -не буду, сміючись розкажу. Ото таке, то боїмося, щоб не підпалив якийсь свисток, будемо пірать аж у двір(. Пишу, а шкура на хребті вже тихенько скиглить). НІкого з сусідів і попросить, щоб допомогли. Хтось старий та не подужає, А “молодь” впускать у двір не можна, бо потім обов"язково прийдуть вночі по повітках свого шукать. Так уже було в сусідів, не хочемо, щоб і в нас пошастали. Будем якось ховать очі в мішечки, щоб не випали, та й впірьод :scream::scream::flushed::disappointed::smile: Розберемось.

16 лайков

Такі будні у всіх. Ми, правда, не наробилися з сіном, бо якось між дощами встигли. Вчора суданку, ту що намокла у п"ятницю, перенесли на горище. Її не багато, три в"язки, хоч і не дуже суха. Там просторо, досохне, а зима по\сть. А сусіди - то в кожного сої коники. У п"ятницю чоловік замінював вікно у хлівчику, колись воно було на кухні, потім поставили в свинарник, так цегли менше треба було, тепер замінили на сучасне, менше, бо прогнила вже рама, ще свині втечуть. Цеглою закладає чоловік ту дірку, ставимо нове, а сусідка за сіткою копає часник. Ото в неї шок був, як побачила. Тільки не крутила біля виска, але делегацію подружок на другий день приводила дивитися. Як вони вже витерпіли цілий день, але того дня на вечір у нас була злива, то не прийшли.

5 лайков

Да, вечная проблема. Вечно козоводы всем мешают. Вот же и не бедный человек, а такое… Задались ему ваши козы. Ладно у меня - конкурент на выпас со своими козами для их лошадей и коров. А у вас-то что?

5 лайков

Завидки - то найстрашніша сила.

4 лайка

И чему завидовать? Каторжному труду пенсионеров? Ладно, еще сельская алкашня ленивая, а тут, насколько я поняла, состоятельный человек. Думаю, просто г…но по жизни, которым все мешает.

5 лайков

Так отож і гавкає, самому працювати облом. В його понятті кози дояться сріблом і какають золотом. Все саме робиться, тільки гроші встигай вигрібать.

3 лайка

Інно, то така гнида, що йому заважають всі) За другого сусіда теж воно писало, бо той у себе навпроти хати горба трохи розрівняв, до речі, дуже гарно вийшло. Йому поки-що щастить, бо не мені він все те каже. Я вже вмію розказать так, що більше ніякому хаму ніщо не заважає. А Шо робить? То все таке собі) Привезли вже люцерну!!! Щас похвастаюсь, хвотки виставлю.

6 лайков

Дівчата, не нервуйтеся за того дзядзю). Воно обдерло колись організацію, одкрило магазин, потім три. Сина силою оженило на дочці-трошки не такій , як треба, але багатих людей. Син спився, Не знаю, хто в нього, що купляє. А жадне до … говножер,(Інно, не дивіться сюди)) коротше. Хай собі пузириться. Краще до мене на толоку біжіть, швиденько скидаємо все, а тоді, як сядемооо, то до ранку, хай кози самі себе доять :heart_eyes:
Дивіться, невеличка купка



Гарний свіжий запах і колір сіна.МММ сама б їла

Бачу, ніхто не приїде(. Тоді поклюкайте осьо

А хто і поклюкать не хоче, то беріть з долоні, вона чиста)

Чорна ожина Карака блек і жовта малина Оранжеве диво. Смачного)

29 лайков

Оля, а у нас поїздки в ТАКУ копійку влетіли! Нам виходить, дешевше купить( гарантовано буде і дешевше і хвіст лишній раз не надірвеш ряднинами тягаючи. Про сусідів то у мене є приказка: Мені байдуже, що ви про мене думаєте, бо я про вас не думаю ЗОВСІМ.:yum:

11 лайков