Хутір Семиділки

Вот и хорошо, козочке облегчение и тебе тоже. Бедная козонька такую тяжесть носила и спиночка у неё болела. Все будет хорошо, козочка привыкнет к твоим ручкам и отблагодарит тебя вкусным молочком. А вымя со временем подтянется , но не очень. У меня тоже есть такая дамочка, что дою и приподнимаю вымя.

4 лайка

Так, Галинко, твоя правда. Козі легше. А мені…теж :roll_eyes: :smirk: Поки покупаю ті півтора метра танцюючого макарену і ламбаду вим"я, та вимажу кремами, то доїть її вже не маю сили.

@Varvara Инна, питаю і Вашої поради, Хочу у цієї горьованої кози другу маститну дійку спробувать врятувать. Чи варта ця ситуація, щоб одкривать нову тему? Є у мене мастилонг форте в шприцах. Ввести їй в ту дійку за три тижні до окоту? Не нароблю шкоди? І боюсь питать “в голос”. Подумає народ, що якась садюга або пришелепувата, до такого тваринку довела.

А той сусідяра прийшов, як ми доїлися-гладилися з Альпою. Каже-вона і в нас так доїлася. Я держу за роги а жінка доїть. Питаю-а помазать козі вим"я чимось не пробували, що вона тепер од переляку на стіни дереться, торкнуться не дає? Мене вбило його запитання: а хто це коли козі те вим"я мазав? Мене ТАК за печінку взяло! Ну. думаю обгиджку зараз, як свиня гнилого гарбуза, а він по натурі чоловік і непоганий, але …ну, такий. Щоб нікого не покусать :roll_eyes: як заспіваю -ой, у полі криниченька- на все горло. Чоловік зрозумів, чого я верещу, та як зарегоче, бо знає, що над сусідом могло пролетіть. А той витріщив очі - ви-каже, п"яні, чи що? вдвох собі тихенько врізали, а мене не могли в компанію гукнуть, посидіть. Непитущі! Зло в мене пройшло секундою, так реготала, що з стільця під козу з"їхала. Не знаю, вже, що про нас подумала Альпа.

13 лайков

Галина, конечно, стоит попросить совета у наших ветеринаров, обязательно сделайте тему, они же могут попросту и не увидеть у вас на страничке! может быть есть выход, а может котной и нельзя ничего такого. Надо спрашивать!

3 лайка

Вітаю всіх з Клечальною неділею. Будьте здорові, як вода, і багаті, як Земля-мати. Хай ВАШОМУ роду-не буде переводу.

14 лайков

Замордували вже мошки, мухи і мушенята. Шукала агіту, щоб нагодувать усіх до схочу. а знайшла ось тут https://agroshop.od.ua/ .

Брос Сагитария (Sagitaria) 100гр, аналог Агиты

Тут найдешевше, по 60 грн. І є багато корму для нескінченних мишей.
А у нас в ветаптеці побачила
Засіб від мух Флай Макс Гель (FlyMax Gel) півкіло за 360 грн.
А тут ТОВ “ВІТАБ”, LLC VITAB http://vitab.com.ua/ за 245 грн.

А ще розкажу про сумне. Розпрощалися ми з Альпочкою. Дуже жаль її, але на ті незаслужені муки дивитись ще жалькіше. І хто знає, як би вона пережила окот після півторарічного “простою”.
За свій вік я тримала багато всякої живності і часто своєю рукою робила з тих куросвиней м"ясо. А кози для мене - особистості. У них є розум, інтелект, достоїнство… вони мої партнери, вони віддані мені до останньої шерстинки на хвостику, люблять мене і годують. … Але я “ЗА” закон про евтаназію.
А дві кізки- кітна Віола і маленька доня Ласуні підуть жити до хороших людей. Віолу нам віддала кума в січні, бо не мала чим годувать. у 8 місяців це було пудове залякане мишеня на довгих ніжках і з гарною арочкою. Тепер це тьотя під 50-т кілограм розумнокрасіва, з кокетливим вим"ячком і граціозною ходою. А доня Ласуні - Пінка, піде тільки тому, що двір не резиновий. Її мама за другим окотом дарує нам щодня до 5-ти літрів молочка. Хай ідуть в добрий час, на довге сите і молочне життя.

13 лайков

Побризкала з пульверизатора стіни вище півтора метра, стелю, двері в козятниках і курнику, ще й штору в хату, бо за нами влітають мушища час від часу, осьо цим

Мухи є ще скрізь але зальотні і не довго літають. Хатньої шторки бояться. )) Побачимо, чи довго так буде, напишу рузультат.
РОзсадила нарешті кормову капусту, але тут ледачому Бог допоміг), дощики пройшли, то прийнялася вся (ТТТТТТ) Дві сотні капустинок буде нам пожувать на осінь-зиму. Вітамінчики і білочок.
Сіно,сіно, сирииииии…
Дівчаточка, всіх згадую, всіх люблю, але дуже малий день, а я неповоротка.
Далі буде.

16 лайков

А я вчера пересевала морковку и буряки, хоть и смысла особо нету. Воды натаскались с Гришей- руки отпадают. Только ведь ведрами не натаскаешься( Вчера смешно, вообще, было. Поехали днем в город. На дорогу выезжаем из села - лужи стоят. На меня во время выпаса капель пять упало(

1 лайк

А я не пересіваю. Морква не зійшла, хоч і дощу випало немало на неї(. Може будуть гарбузи на тому місці. Але у нас фермери насівають морковку, а збирають комбайнами, то половину вибирають. десь та перепаде, якщо не пролінуваться. Позавчора був дощ, а сьогодні вже земля як в пустині. Поливаєєєєємо. Як таке буде далі з погодою, то будем ходить усі чорні і в лопушках, їсти ананаси і тримать тільки нубійські кози.( Жах

9 лайков

Зайшла на пару хвилин тільки для похвастнуться). Купила новий градусник польський за 187 грн. Ось тут https://vkaravan.com/site_search?search_term
Ось такий046

042

045
Добре, що не треба стоять з рукою над молоком весь час. Погано, що поділки тільки на
цілі градуси без десятих.
Прислали НП швидко, за 41 грн.
Трошки фоток: Сир кисломолочний на грибку, що прислала @ [Jkmuf] Оля :kissing_heart:.:kissing_heart::kissing_heart: Смачніший від зробленого з просто кисляку, не зацвів на протязі тиждня спеціально залишений не накритим в холодильнику і мав смак тільки-но зробленого.
037
Витримана фета
039
Кноллики з прованськими травами, паприкою і розмарином. З розмарином-зовсім не чуть гостроти часнику і в роті залишається хвойний післясмак. Можна іти “на люди” і не переживать, що з рота чути часник.
021
І …кози
Ну, давай уже поб"ємося… Ось наїмся, то я тобі покажу, як поб"ємося, дрібнота.004
А де я?
IMG0168A

І куди це вони всі? А я?
IMG0179A
.

18 лайков

Галочко, гарні сирочки. Я рада , що грибок прижився і пригодився. Сама тільки що зробила Панір з кефірчиком. Як влити уксус, то сир має завсім інший вид і смак, а так виходить ніжний.

1 лайк

А оь панір на кефірі у мене не виходить :disappointed_relieved: руки і голова з… куприка поросли :frowning_face:
А в усьому іншому то крассата! Обіцяла вислати кефіру одній дуже дорогій для мене людиночці, (Даром одержане даром роздайте) але поки розвела… а тепер жара така стоїть, що боюсь, аби дойшов, не зіпсувався.

2 лайка

Ох і було у нас вчора! Вже добре потемніло. Пішли напувать козенят сироваткою, Починався дощ (тихенько: уряяяяя) Напуваємо, нікого не чіпаємо. Козенята стають на дві ноги, двома достають на плечі і так “сисунюють моню” (свекруха так любить казать) Коли! ЯК ГРЯКНЕ над головами! ЯК ЗАТРІЩИТЬ! і, дивимося у вікно, повний козодвір усіяний художньо битим шифером. Я- в тихому оціпенінні. Чоловік у голосній істериці. Заллє гараж, все поіржавіє!! А у нас гараж сусідський, наш гараж, козятник разом зроблені, тільки покрівля на два схили. Пройшли перші соплі і пішов чоловік дивиться, скільки шиферу мінять будемо. Але нас насцей раз минула лиха година. Зірвало шифер у сусідки а через нас летіло. Позбираємо куски, та й живім далі спокійно. А сусідам щастя привалило :disappointed: Гараж перекривать доведеться.

Ще одне розкажу і впірьод). Зробили моїм козам аналізи вети з ветлікарні. Брали кров, сьогодні будуть прививки. Питають, чого такі кізки гарні. Кажу-годуємо, не б"ємо. А як по жопі лясну за непослух злегенька, то підставляють ту жопу, щоб почухала ще). Але смішно було з козячих ревнощів. Першу взяли, я обняла, гладжу, держу за нашийник а вет шприцом кров тягне. Трошки боялася кізка, але то… Інші побачили факт, що одну обнімаємо, то товпою лізли в руки, щоб і їх пообнімали. Ті “дяді” і дивувалися і сміялися з наших тваринок. Кажуть, такого ще не бачили. Отож, кажу подивіться наш концерт домашній.) Одна проба -50 грн. Зате будем здорові,) чого і всім щиро бажаю


Далі буде.

19 лайков

Галя, треба щоб кефірчик був не сьогоднішній. Я як планую робити панір, то збираю кефірчик за декілька днів, ставлю в холодильник, щоб був кислий, аж сироватка внизу була і тоді все ок.

2 лайка

Всім привіт і найкращі побажання. Купила тенти, щоб накрить ще не куплені тюки сіна ). Шукала, як завжди недорогі по акції. Акція тому, що розмір тентів на декілька сантиметрів менший від заявленого. Вже свої одержала. Пом"яла покрутила на вигляд ніби міцні. Думаю рік уксплуатації точно витримають. Показала сусідам тенти і тепер замовила і для них. Для бажаючих ось адреса ТОВАРИ ПО АКЦІЇ. Висилають наложеним платежем дуже швидко.
Ще… зробили прививки всім моїм 12 козам. Дуже пекучі. Бідні козюки ревли басом від болю і крутили головами, але те пройшло, а нас тепер ніяка "сібірка " не візьме :smile: 29 числа плануємо два окоти. Найстарша Квітка ходить здоровецька як корабель, буде мабуть знову четвірня. А її внучка Данка щеголяє тоненькою бочечкою-фігуркою, мабуть “викотить” мишку). Про скорий окот свідчить тільки малесеньке дуже гарної форми налите вим"ячко. Молока буде… аж по відру (копитом)
Далі буде…

13 лайков

Галина , а вы тенты какой плотности брали?

Галинко я рішила виждать пару днів і ось!..Як каже мій син підтягуй соплі і в перед( хоч і грубо та інколи помага) Люблю вас!

1 лайк

Інно, ось такі брала:

Название Количество Итого
Тент укрывочный 4х8 м (синий 55 г/кв.м.) (05041) 1.00 шт. 166 Грн
Тент укрывочный 4х6 м (синий 55 г/кв.м.) (0504) 1.00 шт. 147 Грн
Тент укрывочный 6х10 м (синий 55 г/кв.м.) (0507) 1.00 шт. 314 Грн
1 лайк

Лєночко, нащо тобі ті соплі? Займись краще тентами :heart_eyes: поки ще є, бо, бачу форумчани активно скупилися. Молодчинки! Вчора був гарний вибір акційних а тільки-но опівночі доварюю рікотту, і заскочила на секунду зирнуть на погоду і звісно -сюди. То бачу, буде мені купа могоричів за наводку) Доню, ти як сонечко. На всякі життєві сезони) Як не зігрієш, то хоч осяйнеш. Ціни таким як ти немає. Золотий запас доброти і людяності нашого незрівнянного краю.

5 лайков

Забулась сказать, що замовила затінюючу сєтку в пакетах ось тут https://fermershop.com.ua/setki?page=3 Колись замовляла 60%. польську. не пам"ятаю, де. Служила вона 6 років, і ще натягли над курячим двориком. Для кіз цього разу взяла 75%. Вони під тією сеткою і ночують надворі.
Козодвір у нас 6х5. Посеред двору вкопуємо високу на два з гаком метри міцну палицю. На верх її намотую товсту балабуху з старих мішків. Натягаємо сєтку через двір і закріплюємо через ту палицю, щоб не дістали цікаві морди кіз. Виходить наче шатро
як у шамаханської дівиці) Бо люблять вони шкоди малі зачепить зубами якусь нитку вистрьопану з полотна сєтки і смикать-тягнуть аж поки не розпустять зовсім.

6 лайков

Інно, говорила сьогодні з представником фірми. Сказав, що акційні тенти різних розмірів регулярно з"являються у них. Це фірма оптового “перепродажу” а ціни оптові + скидки. Якщо не купили на цей раз, то слідкуйте за сайтом і буде Вам тіпа) щастя) у вигляді дешевого тента.

1 лайк