Хутір Семиділки

Буває,що і відпадає. Але не те і не там). Ми теж боїмось уколів, як чорт ладану. Але як рука не піднімається і до ранку сну немає, то мусимо підставлять філейку під голку. Там голочки тонесенькі. Не страшно. (Ті діди як діти. Як танк спинить, то він перший. а як укол, то…)

9 лайков

Уколи робити краще шприцами з гарними голками та резиновими поршнями. Питайте у аптеках шприці трьохкомпонентні. Поршень забезпечить плавний хід розчину, без ривків, найчастіше саме спроби пропхнути розчин поршнем примушують руки смикати шприцем за голкою у м"язах, що спричиняє біль. Голки у таких шприцах звичайно з трьохсторонньою лазерною заточкою, гострі дуже, непомітно залазять у попу)

14 лайков

Я вже таку практику пройшла на тих філейках. Як сама собі - то геть і нічого, і не болить. А як не собі - то ох і ах, а в лікарню не виженеш. Ох, правду кажуть - як чоловік слабий, то і ворота плачуть. Терпімо, бо кращих чоловіків, чим наші, ніде нема.

7 лайков

Інно, прийшла посилка, як обіцяли, з подарунком-шприци двійка. З одною голкою, але дуууже тоненькою. Зовсім м"яко колють. Колоть-одне задоволення :wink:. Замовляю у них ще дискус композітум для свекрухи і поговорю за голки, бо на сайті немає.

1 лайк

Ворота. Тут діти доїдають, що батька закатувала з своїми козами :heart_eyes: Кожен день збираю чумайдани :hahaha:, свої й козячі, тай ідемо з дому. А тоді напасемося і назад, бо дід плаче, просить, щоб додому йшли. Ой, не вмію я серйозно про болячки говорить. От ярмарок у Києві буде, а я хочу, та знову не поїду, бо порать козоту треба. Скільки цікавого пропущу. Ото досада!

7 лайков

Ща, як хвастонуся сирами! Люди якісь там манчего та шеври витворяють, а в мене качотта.:wink:
У бузиновому вині. Темніша головка- кислувате вино. Світліша- солодке. Вже робила на пробу для себе. Роз"їли. Мені смачніша солодша, а люди хвалили кислішу.


Качотта з пажитником в каві

Оце вся разом.
IMG0216A
Біленька головка вже більше місяця живе в холодильнику. Теж з пажитніком. Я її обсушила гарячим феном, аж виступив жир. І жду настрою скуштувать, що насушила)
Белпери теж місячного віку.

Буде фета

Поки поремонтували холодильника, то я скільки сирів перевела :disappointed_relieved: Дуже вже хочеться хоч соту частину робить тих чудес, що на сторінках у дівчат бачу. Є на кого рівнятися!

Хорошої кози, як і людини повинно буть багато)

32 лайка

Галя, гарні сирочки і смачні, точно. В тебе інших не буде, бо ти ж точно себе закатуєш, якщо щось не так. Да, нам є на кого рівнятися і в кого вчитися, але не завжди виходить так, як хочеться. Я б теж хотіла на фестиваль, та гріхи не пускають. Вже готую лижі на осінь, а раптом повезе.

3 лайка

Я така оце катована, всі 97 кіл :roll_eyes::hahaha: Ти ж бачиш, яка молодь на форумі підкована, гріх одставать. Давай планувать удвох на осінь на фестиваль. Бо в форі беру ті сири на пробу, а воно ж таке БЄ сирнопродуктове. Хочеться знать до чого рівняться по якості.

4 лайка

Замовила ліки. Шприци двійки по 1,50. Якщо питать, то продають, бо розсилають для акції.
Інно, шила я своїй Альпі по вашому малюнку ліфчики. Але довго шила а вона розриває їх ніжками, як пробує ходить. Тягне те відро по землі. .Да, відро( Надумала я її подоїть. Придушила дійку- побігло звичайне молоко. Підем пастися а тодіспробуєм ще таке, бо вим"я вже більше як коза(.

2 лайка

Галь, а когда у нее окот?

1 лайк

а можна про бузинове вино конкретніше?

1 лайк

Маринко, 9-го червня. :disappointed_relieved::disappointed_relieved::disappointed_relieved: Доїть не дає , труситься. Гладжу те страхіття руками, привчаю. А щось робить треба, бо як покажу фото, то приїдете гуртом бить мене, що так тваринку мучу. Молоко виділяється. Але сам процес!!!

1 лайк

Галинко, ) Мене пригостили. На смак дууже ароматне добре і градусне). Після одного ковтка чую в голові приємні градуси. Розпитаю як робить і обов"язково викладу на сторінку.

4 лайка

Я би пробувала доїти повноцінно два рази в день,там же на одну дійку потім молозива хватить,а цю би доїла вже,щоб не мучити скотину.Може з часом при доїнні і масажі повноцінному вона зменшиться,дібутином би мазала кожен раз,він непогано зганяє набряки,та настойку роблю з квітками календули і розтираю легенько.А так їй ще до 9 червня вона збільшиться ще набагато,вона ще і наступить на неї і травмує.Це моя думка,я би обов"язково експериментувала.:heart::heart::heart:

6 лайков

Согласна с Верой. Не мучай козуню, дои. К 9 числу вымя может еще больше увеличится, а там и до мастита не далеко. Приучай потихоньку под какую-то вкусняшку, чтобы спокойней стояла во время доения.

Может одной рукой доить, а второй само вымя немного приподнять для удобства. Ты девочка сообразительная приспособишься :wink:

5 лайков

Дівчатка, розказую сьогодні, як ми доїлися. Вірунь, :tulip: вим"я у неї сплошна рана дійсно. Воно вже бідненьке не виходило з свого сарайчика . Наслали м!якої соломи, то вона циркулем по тій соломі ходила. До вим"я торкнуться не можна к тільки простягаю руку, то біжить :joy: у куток і ховає його за рогами. Два дні тому почали ми привикать до вим"я. Сідала на стілець аж під нею і починала гладить усю козу од носа і до хвоста. 150 з гаком раз розказала, які в неї гарні очки і носик і жопка … і гладила. А до вим"я торкнуться не можна. З меншої здоїла з літр молозива. Та простіша дійка. То вона все молоко випила і каструльку вилизала. Я теж лизнула) -дуже густе і добре на язику. А вчора ми годин за дві з скоками і перекиданням мене на спину :dazedgoat: підклали руку під вим"я (Галю, я почула твій посил) :smirk: а другою надоїли 5 (п"ять) літрів хорошого густого молозива. І цікавий пломбірний присмак. Повністю не видоїла бо потомилися обидві і побоялася парезу. Вона вже і стогнала і хропла, а в мене від того м"яча, потерпли руки, то думала - не подою ті, що треба. Те, що вона рік прояловіла дало такий збій у її організмі. Більше двох місяців :astonished: В кінці доїння прийшов чоловік трошки придержав, то вона почала його облизувать і муркотать. Цього ніколи раніше не робила. І певно, вирішила що котиться, бо за стіною мекотіли козенята, то вона почала і собі до них примекувать. А раніше їх дуже ігнорувала. Хотіла її помить і помазать вим"я, то скандалила, не далась. Буду доїть по обставинах. Лаю сама себе, що раніше не дотумкала провірить на молоко, все думала, що пухле вим"я, мазюкала кремами.
А ще учора був третій в маю дощ. Рясний довгий і…мокрий.
І їла першу клубніку-Ольвію.
І бачила в Олі з Лисянки гарні ящички на сир. Задавила мене невеличка ропушка,:wink::kissing_heart: бо холодильник малуватийі ніде контейнерів з сиром ставить. Знайшла фірму-виробника таких ящиків і прикупила маленьких відерець і одне гарне відро з білого пластику з притертою кришкою. Високе, основне, що біле, будь яку смітинку гарно видно і гарно мить

19 лайков

Ой,яка я рада за Ваше козюльку і за Вас,що прислухалися.За що вона так мучилася.Та у Вас кози є і молоко,то для козенят буде,почитаєте,то ще і молозиво самі зробите-там яйце,риб"ячий жир,молоко,я перший рік робила і догодовувала козлят кілька днів,то були козлики,які мали в два місяці по 25 кг.От звідси в мене думка,що випоювати козенят самій,особливо якщо їх більше двох,набагато краще,якщо молока не жаліти.А то і козу зассуть,що потім треба відгодовувати і не знаєш,що їй дати ще.І ніколи не знаєте,скільки вони п"ють.Дійте її долю нещасну щоденно,вона почне зменшуватися і масажуйте.Це ж як їй полегшало,що вона на всіх звернула увагу і дякувала,

Все у Вас буде добре .:smiley::heart::heart::heart:

7 лайков

Вот я свою Фенечку так и дою.

3 лайка

Козенят не буде. На молоко залишила трошки гарних весняних самичок. А у цієї теж повинні бути непогані, ( бо молозиво густюще, солодке і гарно пахне), якщо все буде добре, але собі лишать не буду, а роздать, якби хто гарантовано забрав, то залишила б. Бо дуже важко стало їх різать. Вже півтора місяці з дня на день відкладаю, а порізать шашлики не можемо(. Ще й два цапики. Такі лизуни. Лагідні, до дівчат охочі. Альпо-заанчик і заанчик. Третій місяць обом. І нікому не потрібні :cry: Так що будем “мочить” всіх ще мокрими, поки не звикли.

Інно, чим більше займаюся козами, відчуваю, що тим менше в них щось розумію. Буду і я так доїть, було б молоко.)

6 лайков

Проблема № 1 і в мене.Настроююсь,діти сваряться і маса козликів гарнюніх і непотрібних,які ссуть мамок,їдять зерно і головне руки тріщать від них усіх.Так що дійте свою козку ,спасайте вим"я .:hibiscus::hibiscus::hibiscus:

4 лайка