Хутір Семиділки

Не могу ни как разобраться как нужно сеять Амарант в рядок,кустом?

А можно и так и так, только не очень густо, там стебель может быть примерно как половина подсолнечника. И в высоту также.

Можно даже рассадой в рядок. Думаю, это был бы идеальный вариант, только трудоемкий.

Дело в том, что первый месяц он очень плохо растет надземной частью, укореняется, но надо влага. И чтобы не заглушило ничего сверху.

4 лайка

Спасибо что пояснили.

А тут? Листовая капуста. Цена на семена капусты листовой в Украине?

2 лайка

Привіт сонечко! Нам закинули на тиждень комп і я мигом до вас. Як завжди цікаво прицікаво! Галя у доці все буде добре! У вас повинно бути все тільки добре. Скучила. Пізніше поспілкуємось.

3 лайка

Не така, я в 17-тому сіяла, розчарувалася. У нас она невелика виросла. В салаті непогана, але оскільки у нас все починається з напихання козячого пуза) то ця, що я пропонувала, набагато вища і більша. Через те я і набрала її багато, більше ніж мені треба, аж кілограмом насіння, що вже бачила її вирослу, їла з неї салат,борщ, голубці. А основне, кози її прямо трощили з апетитом тоді, як качанну, не всяку кушать зволили). Розкажу ще раз для всіх, чому я в цю капусту “влюбльонна”. Садила її на капустяні грядці поміж кущами різного строку дозрівання. Листова стояла на грядці після того, як прибрали пізню останню. При цьому велику купу листя з осінньої просто викинули на гній, бо була в землі а мої Галі балувані, з землею не їстимуть,та ми такого і не дамо. Листова почала найкраще рости як спала жара, у вересні. Росла, поки стояла на пні, навіть у грудні, після морозу одтавало все стебло, примічала, що на вершечку трошки піднімався на сонечку центральний росточок. Ми обривали нижнє чисте листя наче на пальмах, яке їлося до останньої цурочки а верхнє стояло собі на стеблі живим, доки аж у лютому з"їли його кози. Грубе стебло рубали на шматочки сокирою, то теж їли, а з осінньої чогось не хотіли їсти стебла. Цю капусту на розсаду висівала один раз. Більшу потім висаджували, а меншу прикопували прямо кущем і досаджували на протязі літа на звільнені від часнику, цибулі, кабачків місця. По огірках теж посадили з початку літа. Головне, що вона любить воду, удобрювали, як і всю їншу. Там, де було білше води, то виросла до 1 м.20 і листки здоровенні, як лопухи. На цей рік планую посадить рано ще й по грядці гарбузів. Вона ж росте стовпчиками, огудині не завадить трошки тіні, а капуста не пересихатиме під огудиною. Восени гарбузів не буде, капусті буде розкіш. Ну, це мій скромний досвід. Може комусь і не підійде, все може бути. О, все насіння,що замочувала на пробу поключилося.

12 лайков

Здорова будь, маленька моя! Радію,що ти з"явилася, поговоримо обов"язково! Доця вже виходжує групу. Вимучує. З нашими дохтурями, …то не пишу і не заходжу на форум з своїм негативом, бо … дуже хочеться сказать сотні дві слів і всі на нецензурні букви, а ніхто тут такого не “заслужив”. Сьогодні вирішальний день. Думаю, вечором буду готова до приємного спілкування.

8 лайков

Дівчата, хтось брав сіль тут?
http://agrosell.spravka.ua/products/56.html

Минерализированная кормовая соль-лизунец для крупного рогатого скота, лошадей, овец или для диких жывотных.

Multi - Lisal Se соответствует европейскому стандарту ZN -97 / 1:2004
Не содержит аллергенов и продуктов питания ГМО .
Определение положительного список QS 01/11/42
Использование соли:
Минерализованную соль используют в качестве минерального питания предназначенного для крупного рогатого скота , лошадей , коз , овец и оленей. Соль Multi - Lisal Se восполняет недостаток микроэлементов при кормлении животных.
Характеристики продукта :
Брикеты имеют форму призмы желтовато - коричневого цвета .
Удельный вес 10 кг ± 0,5 .
Брикеты транспортируются и хранятся на поддонах по 600 кг и защищены пластиковой пленкой.

Химический состав кормовой соли:

NaCl - 94 %, не менее
H2O - 1 %, не более
Компоненты нерастворенные в воде - 4% :
Содержание магния - 2000 мг / кг
Кобальт - 18 мг / кг
Содержание цинка - 810 мг / кг
Содержание марганца -830 мг / кг
Содержание йода - 100 мг / кг
Селен - 10 мг / кг
Краситель - оксид железа.

Преимущества брикетированной соли над рассыпчатой​​

Если добавлять в пищу для животных рассыпчатую соль, то большая доза пищи способна привести к осложнениям в организме животного - отложению солей в суставах и заболевания почек. Поэтому для животноводства выпускается соль лизунец или брикетированная соль. Она предназначена для минеральной подкормки диких и сельскохозяйственных животных.

Цена: 84,00 грн.
Хто брав, писнІть пару слів, пліз, чи варто брать?

Добрый день ,підкажіть на якому сайті ви купували листову капусту для кіз.Капуста так і називається,бомба,чи інакше :blush:

1 лайк

Ось тут, саме з"явилася свіженька на сайті) Насіння кормових культур купити поштою в Україні, ціни оптом та в роздріб ᐈ Інтернет-магазин насіння Урожай Там ще є і кормова морква. Взяла я і собі. Читала, що непогана, але не сіяла, то дарма писать не буду. Там ще великий вибір польських кормових буряків, турнепс,кормове просо різне, льон… Якщо не відкриється повністю а тільки логотип фірми, то шукайте по назвах “Насіння кормових культур”

2 лайка

Галя, щиро вдячна за посилочку з насінням капусти. Зараз сидимо з чоловіком і думаємо , де краще її посадити, щоб подовше росла. Бо ми оремо огород обов’язково восени. Якщо справимося, то буде наша панночка восени з зеленим кормом.

1 лайк

І я щиро вдячна Галині за посилку. Прошу вибачення вчора не отправила гроші. Відправлю сьогодні.

1 лайк

Дівчата, я садила і між грядками клубніки, і в квітнику, і між деревами. Вона дуже декоративна, крім корисності і між кущами троянд взимку виглядає дуже непогано. Трохи сонця і води тай буде капусті щастя). А нам і козам смакота.
Дякую за добрі слова всім, за гроші не вибачайтеся, розумію, що в кожної свої плани і не все можемо, що хочемо.

6 лайков

Галина, и моя посылка с семенами прибыла. Спасибо огромное!

2 лайка

І моя прибула,спасибі Галі за турботу.:rose::rose::rose:

2 лайка

Галя, посылка пришла, заберем на днях, спасибо!

1 лайк

Галочко, дякую! Насіння отримала. Будемо тепер вирощувати смаколики козюлям. :slight_smile:

1 лайк

Галочка, спасибо за посылочку. Сегодня получила.:kissing_heart:

1 лайк

Галинко, і я дуже-дуже вам за посилочку дякую. Забрала ще в суботу, а от тільки зараз пишу :blush:

1 лайк

Будьмо здорові. Сьогодні напишу про Шуріка. Хай пробачать мені адміни на чолі з Антоном, чи ні, і викинуть цей пост з моєї сторінки, бо тут про кіз буде дуже мало, але напишу. Пишу більше для себе. Дуже важко на душі. Наревлася за два дні вволю. Що не робила, автоматом, сльози самі лилися безперемінно. Шурік, Саша, Олександр. Дуже добрий, чесний, чуйний, порядний, хороший батько, терплячий чоловік, людина золотого слова і діла. Мій однокласник і далекий родич чоловіка, а значить і мій родич. Ми його називали в нашому дружному класі любовно Шуріком. В суботу зранку подзвонила Таня. Я тільки зайшла в хату після ранкового порання-обнімання з козами. Скоро окот. Кози ходять, як танкери, аж страх бере, як ми будемо котиться … А тут… Вчора увечері раптово в реанімації … Шурко. Сьогодні,в понеділок його забрали зранку з моргу, повезли в Українку, де пригорювали коло померлої раніше дружини. Юра і Серьожа провели Шурка. Зійшлися ми, ті що хотіли пом"янути Сашика, в ресторані. Попросили, аби вимкнули музику-бамкало. Благо-понеділок і не було веселих компаній. Юра. Кум Шурка і беззмінний його друг з третього класу. Ми жартома низивали Шуріка і Юріка сіамськими близнюками. Конкретні хлопці. Уявіть собі. більше піввіка беззмінної вірної дружби…ото ж то. Він викликав швидку, чергував коло реанімації, колотив усі хамсько-бюрократичні служби, щоб видали довідки, організував похорон. Сьогодні він безпорадно і гірко, як першокласник, плакав за свооєю половинкою близнюка. Ми теж… Розкажу дещо з наших споминів про Олександра, дуже талановитого спеціаліста з електромеханіки, колишнього керівника і просто незрівняної людини. до якого на похорон приїхали аж з Новгород-Сіверського колишні співробітники і однокурсники. Будучи на пенсії він багатьом у Борисполі налаштовував кваліфіковано електропроводку в новобудовах.
Юра розказує: Ви знаєте, що Шуріка терпіли в школі тільки того, що його батько був головою колгоспу? Ішов він через базар, п"ятикласник і знайшов під прилавком викинуті дріжджі. (Хтось викинув, перед облавою, бо за них дали б за спекуляцію років зо три тюрми, в магазині були дефіцитом, А горілка, як розмінна монета по три рублі-дорогА. Це в 60-тих роках був такий комунізм) Ті дріжджі він забрав і вкинув у школі в вуличний туалет, для експерименту, і клас на уроці спостерігав, що буде. Залило весь двір …змивали той двір ком. служби водою. …Хтось доніс директору. Було…Пішли до відмінниці-однокласниці з Шурком списать дом. завдання, а вона не дала. Вкинули в грубку патронів, спересердя. Грубку розвернуло вибухом серед зими, то батьки обох бандітів довбали мерзлу глину і мурували в січні нову грубку. Просив незрушного батька-голову, щоб дав грузову машину, аби ми класом поїхали на екскурсію в Крим, і для цього без жодної четвірки закінчив 9-й клас і з гарною проведінкою (!!!)) А ми, класом, безвідмовно два тиждні прополювали вручну поля пшениці в тому колгоспі. Скажу, що ми і досі згадуємо ту поїздку. Бо хто б аж туди, з Київської області поїхав за свої? … Дванадцять днів з класною керівничкою їздили ми по півострову. Спали покотом у грузовику на сіні. Алупка, Алушта, Бахчисарай з двома трояндами в мініатюрному фонтані-плачу за прекрасною невільницею… Сімферополь…Доля була з ним немилосердна. Рано пішли батьки. …Але до останніх днів він був…чуйною, сердечною ЛЮДИНОЮ.Таких мало. На жаль.

29 лайков