Хозяйство «ВЕСЕЛКА»

І якраз у тебе погостюю,а потім до мене поідемо гостювать :grinning:

1 лайк

Домовились! Тільки я гостювать приїду з усіма своїми козами та козлом впридачу :rofl:

4 лайка

Та…а…а…к я тут вас начиталася…як соображати то треба на трьох…якщо ви не проти, то я теж на МК напрошуся.

3 лайка

Давай,соображать так на трьох. А то будем з ,Наткою третього шукать. А так три Натки соображать будуть.:joy:

5 лайков

Ната, звісно приїзджай… чи обезрожимо? а сообразим точно :wink:

9 лайков

Добре. Тоді чекаю…коли надумаєш обезрожувати “свисти” я приїду. Бо вчитися ж таки треба. Телефон же мій є у тебе?

4 лайка

Були б ви, дівчата. ближче то і я б до вашої компанії напросилась. Термокаутер до мене їде, а моя душа вся в п’ятках… охо-хо … як воно має бути…:astonished:

5 лайков

Ото ж і я теж спочатку боюся…а коли побачити хоча б як це робиться- тоді легше. Я вже і каструю резинками сама і ріжу. А от обезрожувати поки що тільки резинками…і то вчуся…бо щось роги у козлика не хочуть відпадати.

2 лайка

А я на свого ще боюсь і надіть. Кожний день кажу завтра точно. І вже місяць так кажу.

1 лайк

А у мого з 21 жовтня ніяк не відпадуть. Місяць він ходив як ні в чому не бувалт. Потім почав чухати роги об усе що попадається і здирав резинки що ми нові олягали через день. Тепер ми оділи по дві рещинки і обмотали їх ізолентою, яку він періодично таки здирає, але не так часто та й резинки не приходиться нові одягати.

2 лайка

З резинками на рогах та фабержульках вже розібралась, а от термокаутер - страшно… Скільки б недивилась відео, в реальності все зовсім по іншому… Дуже боюся нашкодити…

Цього я сама ніколи не зможу зробити… Гуси, кури, кролі це запросто… А кози… це ж КОЗИ…
Кличу різника, а сама тікаю геть…

4 лайка

А я така грамотна,а курицю не заріжу. Жалко і все. Скільки пробувала пересилить себе,не виходить. Рука труситься так,що ніж не можу вдержать.

3 лайка

Та кози ж…але і ми просто так нікого не ріжемо. Різник…та я недавно тільки дізналася що у нас у селі таких два є, але козла мого коли різати то вони то на роботі, то зайняті…так поки що і живе. А тепер ось і задумалася…може й не різати…йтго дочки зараз після першого окоту одна дає 2,5л, а друга поки що 2л. молока. Різниця в окотах тиждень і під кожною ще по козеняті.

4 лайка

Ну да козлик хороших дочок дав. Так,що подумай. А ні,напиши ще раз об’яву ,у тебе вже козлик провірений,може хто і купе. Дійсно жалко такого.

2 лайка

Та може й обновлю об’яву. Зроблю нові фото. Просто дійсно дітей дає крупненьких і козочки молочні. Після окоту пройшло у однієї три тижні у другої два.

2 лайка

Так гарного козла шкода. Я свого півторарічного заано-нуба продала за суму в яку він мені обійшовся місячним, аби тільки жив, а не пішов на котлети.
Зараз ламанчу потрібно поміняти, бо в господарсті є його дочки, також 3-3,5л за першим окотом.
Під ніж пустити рука не підніметься, ось і живе в нас…

6 лайков

Зоя, вот этим “страшно … нашкодити” нужно пользоваться, когда термокаутер уже приложила к голове - дёргаться и -надцать раз прикладывать не желательно. Я помню первый выжег как тогда, помню опускалась рука как в замедленном кадре. Вот до того момента, пока рука+термокаутер не соприкоснулась с головой думайте, что хотите, а дальше дёргаться не рекомендую, только чёткие движения и 100% уверенность. Для уверенности при обезроживании вспоминаю разорванное вымя у одной из коз с помощью рог др козы ((. Присыпкой для ран пользоваться не рекомендую, лучше Чеми-спреем, особенно в оч тёплое время (по своему опыту)

17 лайков

5 лайков

Примка открыла сезон окотов в нашем хозяйстве и родила тройню - два мальчика и девочка. Всё прошло нормально, почему-то не хотела ложиться, рожала всех стоя… только успевай ловить :blush:

Удалось запечатлеть сам процесс рождения

55 лайков

Прима умничка !

Натуля , поздравляю с тройней ! Приме побольше молочка , на сыр и масло !

Санта рулит :grin: а козочка в папу - рыжик. :hugs:

8 лайков