Хозяйство "Minikozka"

Галочко не хандри,бачу по постах,все в тебе буде добре,в тебе енергія б’є через край,трошки відсунемо зиму і понесеться душа до раю.Нічим твої кози не гірші,наоборот,хороші щасливі кози з гарною газдинею,а щось там десь там не складається,так як хочеш,то це у всіх-у кого більше,у кого меншеБудемо надіятися що з твоїми кавалерами при постійному контакті вона покриється і накінець закітніє.запускай їх до неї і хай обкатують.В мене є одна жирафочка,що не кітніє,обдурила вже мене два сроки по п’ять місяців.Виглядає,що трьома козенятами кітна і рівно в чотири з половиною місяці як закричить вночі ,хоча я вже так бачу,що нічого не буде,бо вим.я не набирає.Дала їй третій шанс,побачимо хто кого.

10 лайков

Надежда умирает последней :wink:
Вы знаете что бывает так что, поменяв хозяева, коза ведёт себя по другом. :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 лайк

Запросто буває.Жінка міняє чоловіка і народжується чудо,яке чекають роками,а тут коза. :kissing_heart: :kissing_heart: :kissing_heart:А коза гарна.

9 лайков

Вот по дороге за ехали к родничку.
Набрать води.

12 лайков

Вітаю з покупкою! Щоб все склалосі так, як хочеш!

1 лайк

2 лайка

Це куди ви їздили?

1 лайк

Там есть купель, надо будет как то с ездить и искупаться.

Це ви в Лебедин їздили?

1 лайк

Это Оля, м. Вельшанка, Обуховской р н.

1 лайк

Била у меня простиня собой, то и полезла купаться.

Вітаю з придбанням.От бачте, мої слова як Богу в уши.Приємні моменти тільки починаються.

2 лайка

Да оно так и есть, держим кулачки за Цилю что б по крылась. :wink:

5 лайков

23 лайка

У нас пополнение!
Козочки 43.5%
Две козочки от Париса,

11 лайков

Галя, вітаю із симпатюльками чорно-рижовухоносими :heart_eyes:

4 лайка

Вітаю з поповненням :rose::rose::rose::blush::blush::blush:

Поздравляю с симпатюльками! Ой, а носы разные!

1 лайк

Вітаю! Галя, це від першокотки?

Нет, ни первокотка.
Это коза с 9 окотом.

2 лайка