Гриби - їстівні чи отруйні. Визначаємо по фото

Не Свинушка точно.

Решила не рисковать и выкинула курам

3 лайка

А кури чим завинили? Не несуться? :grin:

7 лайков

Это как в анекдоте:

  • Дорогой, что-то наш петушок невесёлый. Давай его зарежем.
  • Ты думаешь, это его развеселит?
11 лайков

Да :joy: именно не несутся. И все таки хотелось проверить :roll_eyes:

1 лайк

Я бы сказала, что говорушка перевернутая.
Не съедобная.

Да и говорушек, рядовок такое множество. И не все съедобные, некоторые накапливают токсины в организме. Некая бомба замедленного действия.

2 лайка

Помогите разобраться, что за грибы. Отгрызла маленький кусочек - не горчит, не щиплет, даже немного сладковатый на вкус, приятный. Червяки их едят.


%D0%B3%D1%80%D0%B8%D0%B1%D1%8B2

2 лайка

Люда, Ви знайшли печериці польові. У нас на пасовищі вони дуже часто зустрічаються, тільки не в цьому році через засуху іх немає. Грибочки дуже смачні :yum:

6 лайков

Зоя, спасибо большое! :slight_smile: У нас по участку они оказались разбросаны.

2 лайка

это зимний опенок у нас тоже такие есть вкусные

На здоровя! Печерички мають таку звичку виростати просто на стежці, я часто дивуюсь як їм вдається пробитись через твердий втрамбований грунт

3 лайка

Сьогодні в лісі шукала печериці - нема, хоч на минулому тижні був дощ. Люблять рости в садах під вишнями ( народна назва - підвишні), під грушами, сливами. Молодими вони біленькі, аж просвічуються наскрізь. Смачні жарені і в суп-борщ.

4 лайка

Для мене це найсмачніші гриби! В дитинстві бігали по лугу збирали, а ще коло ферми на старезних купах перегною їх було тьма. Бабуся мені жарила - смакота!

4 лайка

А вот ещё такие грибы появились у нас на участке


Насколько я уж бесстрашная, но в этом случае даже не рискнула пока срывать. На язык, правда, попробовала :upside_down_face: - не горчит, не щиплет.
Кто может подсказать?

1 лайк

Люда, на фото гриб “навозник белый” (незнаю як правильно українською звучить) Це гриб істивний, вживати у їму можна тільки молодим, таким як на фото, поки він не постарів і не потемнів. Використати протягом години після сбору, бо він шкидко чорніє. Грибок смачний - минулого літа принесла таких ціле відро.

2 лайка

А якшо запити його горілкою кишки повириваєш, ранвше його використовували як відворот від спиртного

4 лайка

Не знаю щодо горілки, а був випадок коли за моєї відсутності чоловік поїв приготовлені гриби, запив пивасіком…і нічого. Я хвилювалась і все перепитувала як його стан. Незнаю щодо горілки , а на пиво вони не діють…:wink:

1 лайк

У меня возле сарая дождевики растут. Сегодня пожарила как отбивные, без отваривания. Очень любим


Для сравнения арбуз весит 6 с лишним кг

14 лайков

Вот это грибочек! А я их боюсь кушать.

Я первый раз попробовала в позапрошлом году, тоже боялась, но соседи рассказали, что это за чудо такое, которое растёт на глазах, и становиться всё больше с каждым днём. Теперь и детям не боюсь давать

1 лайк