Господарство "Щасливі кози" /"HAPPY GOATS"

Чемі спрежм не бризкала, тільки присипкою. Я ж кажу що майже не кровило. Просто Наташа казала що краще присипкою от я і спробувала. Це ж перший досвід.

2 лайка

Наташа вітаю, не дуже багато часу пройшло, а вже відпав. Я начиталася по гостям як всі обезрожують, наберуся хоробрості і своїй дамочкі таке зроблю.

3 лайка

Наташ, давай уже надівай. Я так як іти тягла. А потрібно сказала і зробила, тоді точно надінеш, по собі знаю.

3 лайка

Дякую за підтримку, я ще не раз буду перепитувати і консультуватися :sweat_smile: резинок в мене ще немає, чекаю посилку від Інночки.

2 лайка

Ото тільки прийдуть і зразу надівай. Якщо скажеш нехай потім, то довго не надінеш. Це я по собі суджу.

2 лайка

Добре, зразу буду натягать.

2 лайка

Наташа я хотіла обміняться на козлика для племья або декількох козлят на мьясо бо ми не ріжем або кізоньку одну або дві .Я хочу англонубійську породу ха не чистокровну але бажання є а фінансів нема. А ви мабуть хочете продать.

Людмила, продати я хочу дорослого козла Тора. А маленького козлика цьогорічного ще не маю…ще чекаю окотів. А у Черкаси плануємо з’їздити десь у кінці березня. Якщо до того часу з’явиться…то все може бути…

то мені маленького ми з вами зробим обмін щоб і мені і вам було добре а Наташа від вас далеко живе

Та далекувато…ми їдемо по трасі Харків- Київ до Хоролу і потім на Оржицю і Черкаси.

я згадала ви казали що до сестри будете іхать а вона проживає в самих Черкасах

1 лайк

Да мої батьки і сестра живуть у Черкасах. А бабуся покійна жила у Хуторах. Це ж не далеко від вас?

це зовсім рядом. Ми з вами будем домовлятись ближче до поіздки Як БОГ дасть так і буде

1 лайк

Ура…у Норда відпав другий ріг. Я тільки сьогодні вранці роздивлялася той ріг…він ще ним чухав спину. Я ще подумала що може на той ріг невдало оділа резинки. Але зпереду таки нащупала щось схоже на присохшу сукровицю. А ввечері пішли поратися, а він стоїть так окремо і рога немає. Присипала я йому рану присипкою, ріг відпав мабуть в обід, бо на шерсті є трішки присохшої крові але зовсім мало.

17 лайков

Натуль, а козочка окотилась?

Яка? :thinking: ще всі ходять…це капець якийсь. Кожен день вранці і ввечері як огляд у гінеколога…під хвости всім заглядаю…вони вже навіть не реагують.

8 лайков

Ну ти писала, що незнаєш коли окот.

Може вони думають, що ти від цього кайф получаєш :hahaha:

3 лайка

Так в тому то й біда…чекаю…чекаю …а потім нежданчик буде…

3 лайка

А радості стільки буде і хвилювань менше. А то як бачиш, що ось скоро ,хвилюваться починаєш, а так прийдеш, а там бігають.

1 лайк