Квіткові кози

З Днем народження! Вітати хороших людей завжди приємно, а таку чудову людину, як Ти, – вдвічі приємніше. Я щиро бажаю, щоб у Тебе завжди було всього вдосталь: посмішок, сонячних днів, вдалих ситуацій, успіху, захоплення, любові, привітань, підримки, вірних друзів, геніальних ідей, цікавих занять, почуттів та емоцій, сили, хоробрості… Але головне, щоб у потрібну хвилину в Тебе завжди було те, що Тобі потрібно.
:bouquet:

5 лайков

Зоя, с Днём Рождения! Желаю много счастья, солнечного позитива и крепкого здоровья!

1 лайк

Дякую всім гостям моєї віртуальної хатинки за привітання , тепер буду, як годиться, всіх гостей пригощати та частувати :wink:

image

9 лайков

Зоя! Хоч і пізно, але я встигаю. Вітаю з Днем народження! Здоров"я, натхнення, всіляких гараздів тобі і Вашому дому.

1 лайк

Оля, нічого не пізно! Дякую! Вечоринка тільки починається :grin:

1 лайк

Зі святом, з днем народження, Зоя! :hibiscus: Бажаю вам щастя! :sunny:

1 лайк

З Днем народження! :rose::birthday::two_hearts::goat:

1 лайк

Поздравляю с Днём рождения Женщину, чья мудрость заставляет восхищаться!
Зоя, я даже завидую Вашим родным и близким, что Вы у них есть :slight_smile:
Пусть будет много счастья в Вашей жизни! :slight_smile:

3 лайка

З днем народження, щирої чистої любові і щастя.

1 лайк

Завертілась я зі своїм будівництвом, здається що йому не буде кінця і краю… Такий вигляд моєї новобудови сьогодніIMG_5142 IMG_5143
тут має бути дугий вихід на кошару
IMG_5144

33 лайка

Сьогодні гарно погуляли, кози погризли травички, опалого листя, яблук, гілля та кори дерев… А я помилувалась осінніми краєвидамиIMG_5176 IMG_5182 IMG_5221 IMG_5233 IMG_5269

41 лайк

Особенно последнее фото понравилось! Так ярко и умиротворяюще!

3 лайка

Зоя! Да у вас строительство семимильными шагами продвигается! Желаю еще быстрее доделать все.

9 лайков

Інна, дякую! Дуже поспішаю (на скільки це тільки можливо) з будівництвом, адже холод і зима не за горами. Щодня ранок починається із прогнозу погоди.

3 лайка

Точно также я строила два года назад. А строители появятся на пару дней - потом домой, то еще куда. Как же это злило. Ну и в результате на полу бетонная стяжка - пальцем можно расковырять. Перед самым снегом заливали. Не затвердело. Мои хрюндельки это и делают…

Нет, не застыло не от снега, а от неправильной пропорции цемент/песок/щебень. Сделали на тяп-ляп. Нам тоже как-то сделали “и так сойдет!”, хорошо муж разобрался в чем дело. Так это в доме! а про сарай и подавно.

1 лайк

Сьогодні закінчили стіни. Тепер кілька днів має посохнути і потрібно ще два дні на будівництво даху. Але по прогнозу погоди у нас очікуються дощі і сніг :disappointed_relieved:

Тепер думаю як спланувати зовнішні кормушки, підкажіть у кого на якій висоті вони розміщені

О, я навіть заміряти не зможу. Спочатку кози ставали на задні ноги, щоб дістати до годівниць, а зараз рачки та лежачи, бо товста підстилка більше року не мінялась :confused:

2 лайка

Ой, а як же її потім виковирювати? Як затрамбується… У мене в сараї півроку не вигрібалося, то потім попоколупала( Насилу витягала.

1 лайк

Таки так - утрамбована підстилка це проблема :sweat: У моєю старому хліві кормушки навісні , зроблені із деревяних рейок. Сіна пропадає дуже багато і все це активно утрамбовується під ноги. Приходиться потім підстилку видирати, обливаючись потом…
Планую зробити кормовий стіл на коридорі, посередині коридор, а з двох боків клітки і кормушки. От тільки думаю, як краще - забетонувати коридор і класти їжу відразу біля кліток чи робити біля кліток довгі ящики-годівниці. Що практичніше,?