Квіткові кози

То вже не псіханули а “клініка”. Що заради улюбленців не зробиш :hugs:

5 лайков

Зоя, вибачте, я в хорошому сенсі

1 лайк

Це точно, все заради них - любимок :heart_eyes: ну і собі хочеться більше зручностей у новому сарайчику.

А очі у кіз аж світяться від щастя, коли дивляться на розпочате будівництво ( на фото видно) :hahaha::hahaha::hahaha:

12 лайков

В нас біля хати куча всього: цегла, шифер, бруси - будуй, що душа бажає. Чоловік марить переїздом, от нічого і не роблю.

Ну, вони ж як ніхто на цьому розуміються :joy:

3 лайка

Зоя, якого розміру палац надумали будувати?)

Розміром невеликий, планую щоб з одного боку був вихід на кошару, а в тому місці поміщається тільки 6на 4

1 лайк

@zoia1

1 лайк

:tada::tada::tada: С Днём Рождения! Счастья, здоровья, удачи во всём! :hibiscus::hibiscus::hibiscus:

1 лайк

С днём рождения! Здоровья, благополучия, удачи, пусть все мечты сбываются.

1 лайк

Зоя, з ДНЕМ народження! Всього самого хорошого і доброго! Здоров’я і радості! Задумане нехай здійснитися, а господарство нехай приносить гарний прибуток! :rose::rose: :rose::gift: :blush:

1 лайк

Зоя, с Днем Рождения! Здоровья, благополучия и мирного неба! Пусть мечты сбываются, а цели достигаются! :rose::rose::rose::rose::rose:

1 лайк

Зоїчка , з днем народження , люба наша ! Нехай міцніє здоров’є , нехай все вдається , як планується , нехай радість та добрий настрій буде кожного дня !!! Кохання та злагоди тобі ! :rose::rose::rose::rose::rose::gift::gift::gift::kissing_heart::kissing_heart::kissing_heart:

1 лайк

С Днём Варенья! Здоровья, радости, удачи!

1 лайк

Поздравляю с Днём рождения! Желаю здоровья, счастья, любви, достатка! Пусть все проблемы решаются легко, а неприятности обходят стороной! :rose::rose::rose:

1 лайк

Дякую, дівчатка! :kissing_heart:Так приємно :blush:

1 лайк

Зоя, з Днем народження! Здоров’я, щастя, удачі і щоб всі твої мрії збулися!

3 лайка

image

2 лайка

В святковий день
Прийміть вітання
Та найщиріші побажання:
Здоров’я, щастя та добра,
Наснаги, успіхів, тепла.
І повсякденно, повсякчас
Хай буде все у вас гаразд
:birthday::birthday::cake::cake::clinking_glasses::clinking_glasses::champagne::custard:

2 лайка

Зоя! От всей души поздравляю с Днем Рождения! Желаю здоровья, исполнения всех желаний и быстрой реализации начинаний! И хорошего настроения и оптимизма!

2 лайка