Квіткові кози

Когда говорю, чт

Во-во, вживу ще кращий :kissing_heart:

Я б теж так роздумувала, і скоріш, що не продала, хоча, якщо треба гроші…

2 лайка

Грошей, звичайно, дуже треба… Але ж це моя Ладушка… І якісь 4тис мене не спасуть…
Вже починаю придумувати причини щоб не продавати…

3 лайка

А зачем придумывать? Можно озвучить настоящую - “Вы мне и Ладушке не подходите” :slight_smile:

7 лайков

Неділя… Вихідний… Зранку кіз випустила на пасовище, козли в загоні. Поставила молоко на сир…мала вільних цілих 40 хвилин щоб розслабитись, спокійно полежати, подрімати… Із стану спокою вивів несамовитий гавкіт собаки, лемент кози і людські крики…:rage: Зірвалась і вискочила на подвір"я…

Серед двору стоїть уже привязана до паркану чужа коза, односелець відбивається від мого Жука. який боронить свою територію… На питання чому зайшов без дозволу і щей козу привів, каже що привів до козла… Хіба не пустиш я так далеко йшов… Пояснюю що на чужих кіз своїх козлів не пускаю, що про козлика потрібно було думати ще навесні- тоді могла малечу продати…
Остання фраза мене добила - а ти знаєш що ми родичі? Це капец, де ви були родичу коли ціле літо мій чоловік пересідав із інвалідного візка на трактор сам згортав сіно на покоси, я грузила на прицеп а він возив додому… Розходилась я добре :imp::imp::imp: Повів ображений козу додому…

33 лайка

У мене не так було. Моі кози прив"язані біля двору і одна хазяйка привела козу,щоб без мого дозволу пустити іі до мого козла,а я його в той день не вивела,бо з дому іздила. Потрібно вже і козлів ховати,бо і без дозволу пустять козу до козла,а козлові,що радість.

7 лайков

Моі козли тепер постійно сидять в загоні. Так спокійніше мені і людям очей не мозолять :wink:

6 лайков

Моі дуже кричать коли коз не бачать.

Мої вже звикли без кіз, зимою стоять в окремому хліві, весною притикались в протилежній стороні пасовища і кіз також небачили. Ходять тільки на побачення за моїм дозволом… а часом і без дозволу… через огорожу :grin:

5 лайков

Минулої осені деяким козла не давала, хоч і дуже просили. Я і гроші за паровку не брала, казала, дайте символічно 5-10 грн.
Цього року Взагалі нікого не пущу, навіть жінку з якою товаришую, і в якої купляла свою першу козу. Макара нікому :no_entry:

4 лайка

Я к своему посадила товарища, чтобы один не скучал, но все равно, когда гулять уходим, парни немного покрикивают.

Не выпускаю на общее обозрение, сидят в отдельном сарайчике с вольером, загородка во дворе на замок! Закрываю на замок вечером.

А такие ходаки да, удивляют. И не понимают, как это не пускать козла на чужих коз.

6 лайков

Прийшла в обідню перерву додому, а там знову під парканом привязана коза і господиня біля неї сидить. Мене чекають. Звичайно, відмовила. Але мова не про те…
Коза така цікава. Поки ми розмовляли із її господинею, коза стояла поміж нами і дуже уважно слухала і розглядала, повертаючи голову на ту із нас яка говорила і складалось таке враження , що коза насправді розуміє про що мова ведеться :grin: Коли я відмовила, коза перехилила голову і (мені так здалося) дивилась на мене з таким докором і осудом… мені аж незручно стало… не перед господинею, а перед козою…:smirk: Буйна у мене уява…:joy:

35 лайков

А есть еще козлы в селе? Найдут жениха?

Козли в селі є… але ж всім хочеться “щоб гарний був”:grin:
І чомусь тих гарних весною ніхто купити не хоче…

15 лайков

Позаминулого року продала свого коротковушку за символічну плату в інший кінець села, щоб до нього водили наречених. Рік пропрацював і пішлв на мясо, не хотіли господарі його всю зиму годувати…:disappointed_relieved:

2 лайка

Ну раз жених для такой разумницы найдётся, то и здорово!
А то, что отказали - так это ж и понятно.

2 лайка

Вот именно, им затратно, и по финансам и по труду - а мы дураки, что ли?

5 лайков

Морочилась я із своїм будівництвом. все думала-думала як збудувати щоб економно і недуже затратно і щоб нубіки короткошерстні не мерзли…, додавала-віднімала, змешувала площу приміщення. прицінювалась до матеріалів і робіт… врешті решт. я “псіханула” і у нас почалось будівництво, має бути капітальна будівля із бетонним фундаментом, стіни із блоків. по цінах дуже-дуже, купа боргів але надіюсь, що якось викручусь… Головне встигнути до морозів. Вчора встигли викопати траншею під фундамент, сьогодні завезли частину буд.матеріалів.

29 лайков

Оце так псіханули. Були б близько, віддала би вам цеглу білу, хватило б на 20м2, а то й більше

2 лайка

Ой, Наташа, так “псіханула” десь на тисяч 25-30 … аж страшно :fearful:

4 лайка