Квіткові кози

У нас Джин своими рогами всю хату свою переоборудовал под себя. Муж доделывает и молчит. Теперь дом Боэку строит, учитывая все свои погрешности😊

4 лайка

В мене ззаду сараю якраз по всій довжині загорожа і ще й за поворотом є літня будка для козла і його потомків.То вони так носяться,як коні.Дорослий за літо в літній кухні разів три вибивав шибку верхню,нижня з того року закрита твердим непрозорим матеріалом.То він голову повішає і за мною спостерігає і горе,коли йому першому не попадає зерно чи остальне.

2 лайка

У меня такая нубийка

14 лайков

Сьогодні на випасі влаштувала фотосесію для своїх молодушок…Іде дрібний дошик…мої пострибушки все стрибають та стрибають…
Покажу що вийшло…

  1. Ася (Асіят) 6 міс
  2. Жданка 6 міс
    3.Кармеліта 6 міс., ця мазушка тиснеться до рук, стояти ніяк не хоче :blush:
30 лайков

4Сюжанна, 6 міс.

  1. Сама маленька Бабочка, 4 місяці буде за кілька днів
31 лайк

Цікаве спостереження. Бабочка народжена у парі з сестрою, в порівнянні з сестрою народилась дуже худенькою, я ще не зустрічала до цього новонароджених козенят у яких просто було видно всі реберця. Росли обидві під мамкою. У віці 1,5 міс у Бабочки почав розвиватись молочний зоб і вона догнала і перегнала свою сестру Стрекозу. Одну козочку умовили продати. Бабочку залишила, нестала продавати з таким дефектом і цікаво як вона далі ростиме. На даний час ще під мамкою, нехай росте дитятко…

4 лайка

Все красотулички!
Но для меня милее всех Жданка:)

3 лайка

Оля, Дякую!
Мені Жданка також дуже подобається :heart_eyes:не знаю як там переплелися зааненсько-нубійсько-ламанчульські( о, як закрутила :grin:Ї ) гени, але вона получилась сама довгонога. довгошия і короткошерста із усіх молодих козочок. А що по продуктивності то вже час покаже.

1 лайк

Зоя, а каким образом там нубийские крови? В фенотипе, как по этому фото, то вообще не видать. Она Макарушкина дочка?
А вот зааненского много проглядывает. Мне заано-ламанчи весьма импонируют. А Жданка такая ладная и нежная получилась - прелесть! И рожки ей очень идут.

1 лайк

Так, Оля, це дочка Макарушки , має по 25 відсотків крові ламанчі, нубів, зааненців і 25 дворянської.

З ними прийдеться прощатись, вона ними так вправно воює, недавно Василині вим’я розпорола просто в мене на очах. Молода а забіяковата, пристає до дорослих кіз, будуть кітні то нехочеться ризикувати. Без ріг якось спокійніше…

Назвала Жданкою, бо дуже довго чекали козочки-дочки Макарушки… все козлики та козлики, нарешті народилась вона довгоочікувана - Жданка. Я тепер дивлюся на неї і розумію що для неї дуже пасувало би ім’я -“Лань” така вишукана, тендітна і граційна.

3 лайка

Зоя, привет
Сестричка твоей Аси)


Ты вес не измеряла?

14 лайков

И сестричка нашего Батыра :hugs:
А у Вас какой вес?

Сьогодні по обмірах
Дывчата по 6 мыс.
Ася - 35кг
Сюжанна-34
Кармеліта-31
Сама велика серед них Жданка осталась непоміряна, після вчорашньої процедури підрізання копит вона як побачила мене із мірною стрічкою в руках вирішила, що я знову задумала якусь пакость зробити і дременула від мене подалі, не помогли ніякі смаколики :wink:

7 лайков

а сестричка скільки важить ?

Вага мужика , напевне, набагато більша ?

Табличкой поделитесь пожалуйста :blush:
По которой вы измеряли

Юля, ось тут у цій темі # Как узнать вес козы без весов?

1 лайк

Спасибо, нашла ещё табличку по двум промерам - добавила Как узнать вес козы без весов? - #13 by yuliya_lazareva
В обед пойду кормить/поить Батырчика заодно и замеры сделаю и напишу, очень интересно
А по этой табличке у Вас сколько?

По первой табличке - 40кг
По последней - 28кг
Ерунда какая-то енти таблЫчки :upside_down_face:
Надо в напольные весы батарейки купить)))

1 лайк

Юля, я табличкой пользуюсь уже года два, да, погрешности есть. Но не такие. козлятам не очень подходит почему-то, делала взвешивание на весах и сразу промер обхвата груди, разница была в пару килограмм. А вот взрослых взвесить у меня возможности нет. Поэтому от веса в табличке откидываю 2 кг на всякий случай.

2 лайка

Я також користуюся першою табличкою, друга мені не підходить по тій причині, що сама не можу правильно зміряти довжину тулуба- не маю помічників. А перша табличка мені дуже зручна і погоджусь із Мариною щодо розбіжності в кілька кг.

1 лайк