Квіткові кози

У нас тільки після обіду,та й не такий страшний,а поведінка така ж.Сиділи в сараях,А я до вечора пізнього догоджала,була офіціанткою.:joy:

4 лайка

А нам в Обухові пощастило найбільше , дощ шурував всю ніч не переставая , а днем тихо і вчора , і сьогодні .

4 лайка

А мої сиділи як миші, їли мішанку і сіном закусювали.

1 лайк

Які порядні кози…:grin:

Я ніяк не можу своїх навчити їсти змішаний корм…Нехочуть ні великі ні мілкота. Овочі-фрукти , зерно гризуть цілими і все окремо…Тертий буряк чи гарбуз , притрушений меленим зерном… це вже фуууу, понюхали і пішли геть…:sob:

2 лайка

В мене мішанка на одних зволожених концентратах :relaxed:

1 лайк

Оля, а що туди входить… зерно різних сортів подріблене? чи ще щось… У мене на даний час лишився тільки ячмінь із зернових… його і жуєм…

Овес, подріблений ячмінь, подріблена кукурудза, висівки пшеничні, макуха соняшникова.

8 лайков

А у нас навіть некапало(

У нас за день пройшла злива двічі… Гілля з дерев наламав вітер, дорогу до нас завалило великою гілкою із верби… Завтра у моїх дівчат буде свято - підем нею смакувати.:yum: Шкода що сіно мокне

Було у мене на екскурсії міське хлопчення 4-5років…Розглядав кізочок, обнімався-ціілувався з козинятами… емоції аж зашкалюють… Напросився на дойку… і взявся допомагати - мив вимя козі і ретельно витирав його рушничком…далі своїм маленьким рученям кілька раз стиснув дійку - молока немає… тоді він присів заглянув козі під живіт і здивовано мене запитує - " А де в неї кнопочка, яка включається щоб молоко побігло… Я мало зі стільця невпала :hahaha::hahaha::hahaha:

34 лайка

Ой, и смех, и грех) Ну хорошо, что в таком возрасте привезли, хоть козочку рассмотрит и потрогает. Сейчас многие взрослые думают так же, как этот малыш)

6 лайков

Цікава малеча, за день він весь проникся сільськими проблемами і питаннями. У сусідки допитався що у неї маленький бичок і прийшов до мене на консультацію зі словами "Як ти думаєш, коли бичок виросте то у баби Галі буде ще одна корова? :grin: Моя відповідь його не задовільнила і він повідомив " У тебе кози і ти незнаєш… а бички як виростають то стають коровами…: Можливо, я дійсно не знаю…:smirk:

14 лайков

Є у мене внучок, племінника син. Так він каже - буду стоматологом або ветлікарем. Закінчив 4 -й клас. За свої гроші, зібрані на колядках і празниках, купив інкубатор і вже діждався перших курчат і фазанів. Оце у дитини є мрія і ми віримо, що вона здійсниться. І , можливо, оці дітлахи і навчаться перетворювати бичків на корів. Ну точно, самі “бичками” не будуть.

19 лайков

Вот это внучок! Дети сейчас про телефоны да компьютеры мечтают. А у вас инкубатор купил. Удивительно даже. Может и правда, будет ветврачом?

6 лайков

Інна, телефон і планшет у нього є, тепер це в селі не проблема, в кожній хаті інтернет. Так він ще погуглить і почитає, що та куди. Він до кролів нікого не підпускає, це ЙОГО парафія, а то щось не так дасте. Весною кроля шукав, геть і бабу в другому районі підключив до пошуку. А вона соцпрацівник, попитала у людей, так одна бабуля подарувала йому якогось там суперового кроля разом з кліткою. Каже - хай дитина глядить , пока хоче, а я одна осталась, дід помер, то вже чи і буду кролів тримати.Були на Трійцю в гостях та і привезли. Отак. Вчора мені хвалився, що забрали в своєї бабки (моєї сестри) свинку, триматимуть на матку. Пока є охота, а може це і на все життя ремесло.

18 лайков

Вот это да) Молодчина, такой маленький, а уже хозяин с большой буквы! Не каждый взрослый мужчина так дома работает.

9 лайков

ого, який він молодчина, такий маленький і такий цільоспрямований, супер

2 лайка

Пережила стрес…прийшла з роботи в обідню перерву і як завжди пішла на випас - понесла козам воду. (Випас організований таким способом -поки я працюю кози самі пасуться…2-3 кози на привязі інші вільно біля них… в обідню перерву приходжу, приношу ім свіжу воду і прив’язаних при потребі ховаю у затінок… Вечері уже вільний випас…) Так ось… прийшла і недорахувалась однієї кози…оглянулась довкола - немає… починаю хвилюватись бо по одній вони ніколи ніде не ходять… вкрасти тоже її неможливо бо до чужого не підійде ніколи і без ошийника вона…Облазила всі довколішні корчі в пошуках…Ходила і кликала по імені хвилин 30, нарешті почула десь в зарослях мекетання… Через зарослі непробратись… присіла і побачила як моя Ладушка лежить на спині із задертими догори ногами…перше, що я подумала -вже десь чогось нажерлась і її роздуло…:scream: Пробралась до неї я була в шоці… в тому місці проходила лінія телефонного звязку, проводи провисли і моя Лада умудрилась (я навять не зрозуміла, як це можна зробити) замотати ногу двома проводами і це до всього іх перекрутити так що вийшла справжня скрутка… в лежить на спині , підвішена за одну ногу…зрозуміла , що одними руками проводи не розмотати і побігла додому по інструмент…Ладка як побачила, що я її залишила підняла сташний лемент… А я бігла додому як молода…Принесла з дому кусачки і перекусила проводи. Коза прошкутильгала півдня…Добре, що все закінчилось добре… Страшно подумати, шо вона могла і головою там замотатись…

28 лайков

Да уж … козы иногда удивляют своим мастерством запутаться , закрутиться … высшая математика , блин… :rofl::rofl::rofl:

3 лайка

Сегодня сын показал видео в интернете, как мужики пытались снять козла, который рогами повис на проводах линии электропередач.

2 лайка

ООО, кози справжні акробати. Наша група ВІАГРА ( так прозвав іх чоловік .рижа, брюнетка і блондинка :rofl:) часто за моєї відсотності повертаються самі додому з пасовища і " тусуються" на покрівлі старого сараю. Яблуню і клена уже підчистили. Прийдеться одну вреднючку привязувати, бо хвилююсь щоб не потрепили у якусь халепу.

32 лайка