Квіткові кози

Давненько я тут не писала…все часу не вистачає, иак заскочу на хвилинку другу , перегляну форумні новини і до роботи. Сьогодні у мене вимушений вихідний - позавчора прохромила на проволку ступню і тепер роблю, з горем пополам, тільки все саме необхідне годування-напування та доїння. ну і сироваріння …
А роботи вистачає. Нарешті знайшла робітників і почали будувати паркан який планували вже три роки. На вулиці спека страшна, вчора в затінку 34…:disappointed_relieved:На огороді майже немає робити - нічого ні зійшло, дощів немає з самої весни…ті кілька що моросіли по 5-10хвилин до уваги не беру.Зібрали тільки перший укіс люцерни - із 30соток один великий прицеп (думаю десь кг 700-800).На наступні укоси надії немає… Кукурудзі і суданка також не ростуть.Прийдеться десь шукати сіно.
Розповім трохи наших новин. Зробила свої перші кротенчики, читала Ешера і робила…Що сказати… навіть не знаю, сирів такого типу ніколи не коштувала і відповідно не маю уявлення якими вони мають бути. Чоловік коли побачив мої кротени то відразуж сказав, щоб і не думала їх істи :joy: Дочекалась. коли буде на вулиці і скоштувала… грибного запаху про який всі пишуть я чомусь не відчула, а відчула запах …кози :smirk: Мабуть сири з пліснявою не для мене. Ось фото моїх починань, вік три тижні. Відправила назад до холодильника

26 лайков

Ще у нашому господарстві зявився помічник - тракторець (по домашньому квадрик) Попереду техобслуговування і навчання. Чоловік механік і я майбутній водії ( якщо підходить це слово

Можливо, зможемо переробити на ручне управління і чоловік також буде водій.

25 лайков

Ще у нас поповнення, знову прибилудився бідовий цуцик. Знайомтесь-Бло-Шарик (сьогодні зробила термінову глисто-блохогонку і надіють , Що він буде просто Шариком

28 лайков

Ой, мало не забула… Вчора порізали всіх своїх шашличків, в кількості 5шт. Вік 3- 3.5 місяці, козлики були мною кастровані за допомогою резинок і мали рости до осені, але стали такі вредні і шкідливі, що я перестала з ними справлятись,прийшлось просити сусіда щоб всіх …
В результаті маю мяса десь під 80кг. і 5 сичугів. Найкраща вага тушок козликів дітей Макарушки.
Моє козостадо зменшилось на 5 голів. залишилось 16 голів (3 козли, 7 кіз. 4 козочки і двоє Барбенят :grinning:Ой, вони вже не Барбенята , а Бабочка і Стрекоза :heart_eyes:

19 лайков

Біда без дощу. У нас у травні були і не погані, а зараз суша страшна. Суданку якби не поливали, то була б травичка, а так гарна, скосили на сіно і трохи з"їли. Люцерну косимо другий раз.

1 лайк

А у нас с зимы не было ни одного дождя. На огороде всё сохнет,травы уже практически нет, всё сухое.

1 лайк

У нас випас уже практично весь висох, рятують тільки зарослі верби, дичок потихеньку їх кози гризуть. Навіть страшно подумати про те, що буде якщо ще так і далі пектиме сонце…

7 лайков

и у нас такая же ситуация. В лесу есть что покушать, но комарыыыы. Сегодня даже не смогла их заманить туда - ходили-бродили по пустой поляне, пытались что-то найти, а влес - ни в какую!

3 лайка

У нас неподалік також е невеличка посадка, всього 3га, можна було б туди з козами ходити пастись, але там море різного сміття -наслідок людської “цивілізації” що кіз туда вести і гидко і страшно :disappointed_relieved:

6 лайков

У нас також комарі та овода не дають пастися, тікають кізки додому. Хоча паші ще вволю є.

Мы пасём рано утром и уже к вечеру.
Дойка в 4.30. Утром с 6.30 до 11 выпас. Пока только комары утром, то пасём на поле, а дальше переходим в лес. Когда уже и там не в моготу из-за оводов, бежим домой. Бежать нам из лесу где-то 2 км. Тяжелее всего черным козам.
Вечером выпас с 19-19.30 до 21.30. Тут больше комары донимают. Но козы к ним привычные.

7 лайков

Ми на випасі, в зарослях дичок . Малі Барбенята уже підросли і гризуть листя та кору уже нарівні з дорослими

25 лайков

Смакота… Якщо не зможу зїсти - то понадкушую… :joy:


Допомога незабарилась

32 лайка

Люблю ці козоморди і очі допитливі…

У тебе тут гудзичок погано пришитий…непорядок :grin:


Шо там жуєш тихенько(
Печенюшка, кажеш… поділись…
Смачно… але мало
Більше точно немає… поревір кишені

32 лайка

Полежали трохи… може уже додому підем…

26 лайков

Здорово! А у нас на выпасе так не посидишь спокойно :disappointed_relieved: комары тучами! Девки психуют и не пасутся толком, домой разворачиваются

3 лайка

Наша Луна Ореховна дуже шкодна, але робить це так потішно , що можна вмерти зі сміху… Де б ми не гуляли. вона завжди орієнтується в якому напрямку податись, щоб потрапити у заборонену зону. І як тільки помітить, що я незвертаю на неї уваги, то вона відразу ж міняється- голова догори, шия витягнута, живіт підтягнутий… і Луна гордо марширує в напрямку потенційної шкоди, високо піднімає ноги, голова при цьому високо піднята догори і повернута в мою строну…марширує і незводить з мене погляду (в такий момерт нагадую солдата на параді перед трибуною! Марширує з виглядом -Чогож ти не дивишся куди я іду! Після мого окрику негайно поволі понуро повертається до гурту з уже покірно опущеною головою…

Фото грузитись не хоче :smirk:

9 лайков

:grin: Зоя , я очень хочу на это посмотреть. :rofl:
Кинь мне фото в ФБ , я загружу сюда.

Добре, трохи покращиться швидкість кину…зараз нічого і нікуди нехоче грузитись

Вчора весь день лив дощ … лив в прямому значенні цього слова. За весь день не стихав навіть на хвилинку. Кози без випасу, зерно ковтнули за кілька хвилин, сіно порозкидали, кабачки - ігнорують і кричать…кричать так ніби всі 13козоморд загуляли одночасно…Весь вигул перетворився на сплошне болотяне місиво…Прийшлось всіх пересилити в сарайчики…
Сьогодні зранку визгянуло сонечко… його появі я стішилась як дитина - нарешті вижену кіз. Кози випасі і зелені траві раділи не менше мене - як саранча налетіли на зелень…навіть півторамісячні Барбінята підстрибували і чіпляльсь зубами за гілля кущів нарівні з дорослими…

16 лайков