Квіткові кози

Зоя я і сама толком не знаю, але в одної моєї кізки в місяць хотіли заломатись, я її пустила з мамою до всіх, її трохи старші ганяли, то вона почала їх “навостряти” як собака, вуха так і не заломались, але піднялись трохи, до того чітко лежали. Хто тих нубів зрозуміє :wink:

4 лайка

Зважила сьогодні своїх Барбенят, вік 6 днів , у вазі прибаввили +1.3, 1.2кг.
А мені здавалось, що вони майже не ростуть…

6 лайков

Сьогодні перший вихід “на люди”, в нашому випадку це на випас до загальної компаніїї

Мамка дуже часто забуває. що вона вже мамка і лишає малюків без догляду. Чекали-чекали на мамку … і заснули

38 лайков

Детки все как детки) Не пищали за мамой?

Вони, як на диво , дуже тихі. За тиждень чула голос однієї і то тільки тому, що мамка- незграба наступила на доню :disappointed_relieved:

2 лайка

Памятаєте, недавно у нас загорівся інк…
Я не надіалась що з яєць щось получиться… думала - пропали. Позичила у сусідів інк і сьогодні сталося чудо … 8 гусеняток. У одного була лапка двома пальцями прирощена до пупка… я їх відрізала… Гусь почувається нормально.

37 лайков

Покажу ще наших дівчат- це майбутні наречені для Єлісея.
Наша Жданка , довгоочукувана дочка Макарушки і Амазонки. Така стрекоза, що нормально сфоткати неможливо


Ася Даріївна (підпільна кличка -Слоник , така товстенька і неповоротка :heart_eyes:

36 лайков

Дівчата Ємельянівні - Кармеліта та Сюжанна, завжди разом як голка з ниткою :grin:


Кармеліта

31 лайк

Сюжанна ( є фото більш вдалі, але чомусь не грузяться :disappointed_relieved:

24 лайка

Она , наверное в маму быстрее уродилась . Мама такая медленная .:blush:

1 лайк

Так-так, Ася дуже повільна, така завжди… замріяна. На пасовище завжди позаду і повільно. але ніколи не відстає від компанії і не залишає стадо… Правда, вона завжди перша - коли я наливаю пити молоко іна сніданок і на вечерю :wink:

2 лайка

И Аглая такая тоже толстенькая всегда

18 лайков

Амазонка ( по домашньому Мазунка) мамка Жданки 50% ламанча. Від обох батьків Жданка отримала цікаві вушка, вони як два стручки :grin:Вони довші ніж ельфійські вушка і на відміну від них крутяться навколо місця свого кріплення. Залежно від свого настрою Жданка вміє наравляти іх вперед, назад і в різні боки, тоді вона так кумедно виглядає - нагадує мультяшного Шрека :joy: тільки вона не зелена…

9 лайков

Мордаха у сестрички дуже схожа, але Ася більш короткошерста.

У мене нова проблема - потрібно терміново продати Макарушку. Мені важко стає справлятись з трьома козлами. А на шашлик пустити рука не підніметься.
Наш Макарушка

28 лайков

Девочки , обе хорошие ! Главное они в хороших руках ! :smiley:

1 лайк

Зоя вітаю) а Жданку можна пофарбувати, ото в селі Ви станете знаменитістю :joy:
А Макарушці добрих ручок, може в нього з’явиться шанс, а якщо ні, то Вам в першу чергу треба думати про себе, іноді треба приймати рішення і вони тяжкі, за те дуже смачні. Як би не було, він прожив щасливе козлине життя.

6 лайков

Дякую, Олю за побажання! Розумію що всіх козлів пристроїти не можливо, а серце стискається від думки…

Це ж Макарушка якого годувала із соски, який залазив на руки і тихенько посопував, який і тепер на свою кличку “Макарушка” заклядає в очі і як пес помахує хвостиком., який мені довіряє…

13 лайков

С таким описанием козла точно нельзя на котлеты ! Желаю ему скорее найти новый дом.

10 лайков

Чудово Вас розумію, сама робила вибір, що могла для нього зробила, і жив він у мене 3 роки по цій причині, але ж всіх тримати не можу.
Авжеж бажаю щоб знайшов свої найкращі руки, він мені з самого народження дуже подобався.

3 лайка