Квіткові кози

Тільки не забуваємо що кропива загущує кров, а молоко краще прибуває і його більше саме при незагущеній крові. Тому кропивою не перебільшувати, я думаю вона скоріше для відновлення організму ніж молокогонне.
Чим більше рідини тим молоко буде менш жирне і його буде більше, трави можуть допомогти в кількості випойки. Можливо вона з ними питиме краще.

1 лайк

Оля, в данном конкретном случае стоит вопрос в стимуляции лактации. И крапива как раз прекрасное средство. Чтобы она возымела действие как препарат для сворачивания крови, её концентрация должна быть высокой. Я же упомянула специально, что применять молокогонные травы нужно не продолжительный период и лучше в сочетании с прочими травками, семенами.

6 лайков

Так я згідна цілком, і також написала, що головне не робити кропиву дуже концентровану, а те що вона молокогонне, не знала.

2 лайка

Нарешті я знову з інтернетом… це така мука - незаходити на фрум цілу добу

Тая, дякую за побажання.
У молодої мамаші молочка побільшало - бачу що Барбенята вже не голодні , соску вже беруть неохоче, посопують з повними пузячками , вже пробують застрибнути мені на коліна, коли присідаю біля них. Кличок для них ще не придумали , поскільки вони діти Барбіни то тимчасово - Барбенята :heart_eyes:

Оля, дякую за пораду завтра заварю і спробую напоїти Барбінку

10 лайков

У нас сьогодні справжнє свято - пішов дощ, якого чекати майже два місяці. Вчора пересіяла всі овочі, кукурудзу,кормовий буряк. Сьогодні закінчила сіяти суданку з еспарцетом. Надіюсь. що цього разу все проросте…

Ще сьогодні подала заявку на реєстрацію своїх кіз… Нарешті дочекалась. Вартість процедури для кози тепер 80грн., для порівняння корови - 96грн. Обіцяли, шо коли привезуть бирки то візьмуть кров у кіз на долідження.

11 лайков

Зоя, а обов"язково було пересівати? Зерно може лежати і чекати дощу. Може все разрм як зійде! У нас суданка була полита після посіву 2 рази, а потім дощі, але всеодно вона якась світленька, зараз висотою 15см.

1 лайк

Оля, я суданку перший раз сіяла, не пересівала… Я така господиня, огород виорався , а я вирішила почекати тепла, тим часом так засохла земля що було вже марно сіяти.:astonished: Ось і чекала до цього часу.:hugs:

1 лайк

Зоя, куда ламанчам цеплять-то будут?:roll_eyes:

2 лайка

Оля, можливо, на шию, як кулони :joy: Я думаю, що наш дільничий вет ламанчів ніколи не бачив і не чув про них, цікаво побачити його реакцію … і як буде виходити із ситуації з бирками :scream:

16 лайков

Знімайте на відео :joy:

6 лайков

Представляю наших Барбінят (Барбіна+Макарушка), сьогодні 5 днів. Такі ветляві. що нормально сфоткати неможливо :disappointed: тільки так, вибачайте за якість


Обидкі кізки народились з гарними вушками, а через кілька днів вушко поламалось. Ми вирішили його “зремонтувати” Не знаю чи технічно правильно зробили :smirk:

23 лайка

Барбенята дуже гарні ,хай здоровенькі ростут всім на радість .

3 лайка

Хорошенькая детвора, пусть радуют вас.

1 лайк

Супер-Барбенятки :slightly_smiling_face:

2 лайка

Зоя дуже гарні Барбенята. У папи Вашого так само було, тільки вушко заломалось десь в 2 тижні.

Дякую

А яка причина, що вушка заломлюються… Це наслідок якоїсь дії (десь прижалось . чимось придавилось…) чи справа в чомусь іншому… Просвітіть мене в цьому питанні…цікаво чому так відбувається…:smirk:

1 лайк

Таки так, вони такі прикольні, такі вухастики. Коли проходжу повз хлів, то ноги самі несуть до них, все хочеться іх пообнімати :heart_eyes: А як подумаю, що можу залишити тільки одну…:frowning_face:

2 лайка

Перша в цьому році полуничка - сорт Ольвія. Прямо з грядки

29 лайков

Де, де та грядка? Вже біжу з дітьми, вони якраз просять клубнічку.

Наталя, так на Хмельниччині вона. Від вашого краю завсім близько , ласкаво просимо!:yum:

3 лайка