Квіткові кози

Навіть не подумала, що коти можуть білок ловить, хоч і маленьких.

1 лайк

Оля, кілька років тому наша кішка притягла додому з поля для своїх дітей зайця-підлітка, який був розміром як сама кішка. Ми були тоді всі в шоці :fearful:і

3 лайка

ого… ще і як ловлять ! У мене колись була така історія , кішка взлетіла на дерево і як скажена по ньому стала бігати … тю, думаю, здуріла ! А потім роздивилася , що вона за маленьким бельченя гоняє … крикнула на неї , добре що слухняна … зупинилася ))) а маля тим часом по гілках на друге дерево перескочило !

4 лайка

Одна моя крисоловка спіймала і зжерла 3-місячного кролика , вискочившего з клітки !

1 лайк

Дівчата, у вас прямо домашні зоопарки!

1 лайк

У нас соседская кошка, или кот научилась открывать клетку кроличью и сожрала 9 крольчат по очереди, примерно месячных. Все время не понимала - захожу, а клетка открыта, точно помню, что хорошо закрывала, и так несколько раз. Пока сама не увидела, как она с крыши лапой крючек поддевает и открывает. Все запоры должны быть тугие!

6 лайков

У нас коза Беліз відкриває все. На вигулі вона закривається на цепочок,з"єднується хвіртка і стінка, а цепочок на шпильку. Тоді вона не дістане ,інакше язиком і ногою все відкриє. Розумняки.

8 лайков

Это да, я у себя уже писала, как мои коллективом открывали загородку Рагнара) Одна прижимает двери, иначе не открыть, очень туго, другой в это время носом открывает крючек.

8 лайков

Ох и умные и хитрые морды! У нас на оборе стоит и наш уличный туалет, построен с кирпича, а снаружи закрывается на засов. Начала замечать, что туалет настежь открыт, даже к своим прицепилась, что не закрывают, пока сама не увидела как Василиса с Ласуней вдвоем открывают. Одна прижимает дверь, чем упрощает выход засова, а вторая носом его открывает. :blush: Самый главный вопрос — для чего им оно надо?)))

13 лайков

Наша кошка прошлым летом вблизи дома всех белок изловила,все домой их тащила.И ругали не помогло. Одну спасли вместе с соседкой.сейчас скачет,а кошка уже ее усмотрела.

Вітаю Зоя по Бує, чудове вим’я, дуже зручне і соски лягають чітко в долоню, гарної форми, сама коза статна красуня, молока на сьогодні 3300 і похоже це у спеку трохи зкинула, бо до того чоловік доїв заміряти не могла. Мені шкода що від Макарушки жодної кізки. Бо він на Бую вдався, думаю передав би форму вимені мамину.

2 лайка

Оля, я таки дочекалась від Макарушки кізочки . Народила мені першокотка Амазонка довгоочікувану Жданку. Все ніяк неможу її сфоткати така мала непосида.
Надіюсь, що Барбінка мене ще потішить козочкою

11 лайков

Я дуже рада) вітаю з козунькою, щоб пішла вона в бабусіну лінію, і характером і формою вимені і прорабабціну)

2 лайка

Уррря !
Сьогодні моя Барбі потішила мене двома кізочками! Я чергувала -чергувала, заглядала-заглядала, Барбінка тільки невдоволено на мене поглядала - чого все під хвіст заглядаєш, та спати заважаєш :rage:
На годинку перед ранком відлучилась, прилягла, задрімала… О пятій приходжу, козинятка ще мокрі, але вже на ніжки спинаються, сисю шукають…:heart_eyes: Дві маленькі крихітки, дітки Макарушки :heart_eyes:

30 лайков

Зоєнько, вітаю! Нехай удойними ростуть, на радість хазяйці! Чекаємо фоточок :hugs:

3 лайка

Дякую, Мар’яно! Фоточки будуть пізніше, трохи окрепнуть.Окрасом получились як мамка :hugs:
Я іх як побачила то аж злякалась - такі манюні… думала, що немає і 2х кг. Зважила 2,500 та 2,600, це в порівнянні із старшими вони мені здалися такими дрібненькими. Але народила без допомоги.
Один послід відійшов, а один ще висить. Общупала живіт - ніби там більше немає козинят…Нехочу лишній раз лізти в козу…

5 лайков

Сиджу і мучуся- лізти в козу чи не лізти… Що порадите…

Зоя, а молозиво козе давали попить? Я в этом году попробовала, очень понравилось, быстро послед отходил.

Зоя ,хоть что то висит ? Я бы не спешила лезть. Роды прошли нормально , обычно первый стопорит , так что все в порядке - там никто не остался.

3 лайка

Один послід відійшов, а другий висить…
Завжди хвилююсь в таких випадках і перестраховуюсь. Після родів уже 8годин минуло, кізка активно жує сіно.

1 лайк