Квіткові кози

Зоя, з вашою фермою магазин озолотиться тільки на продажу шампанського.

5 лайков

Це точно… а ми з нашими козлами зможемо приймати вани з шампанського :hahaha::hahaha::hahaha:

7 лайков

Зоя, а соски где такие брали?

Люд, це ще старі запаси, в минулому сезоні на ОЛХ купила 10шт, тож і на цей рік вистачило.

2 лайка

Я просто таких не видела. :slight_smile:

Люда, ось випадково натрапила на оголошення
https://www.olx.ua/obyavlenie/prodam-soski-molochnye-lateksnye-IDjV5H8.html#a029b7a338

2 лайка

Спасибочки Зоя, показала мужу будем мастерить, а то 20 детей пока с бутылки накормишь! А 450 грн… лишних нет, да и жалкова-то как-то.

3 лайка

Люда, вибирайте надійне відро щоб було еластичне, я купила на ТА-ДА те що для сміття (там дуже тонкий і ламкий пластик), і воно довго не витримає натиску козинят .

2 лайка

Да я скорее всего пойду на рынок выбирать, а ещё у нас есть чёрные с меткой для жидкости, оно плотное, скорее всего его переделаем.

3 лайка

Я теж купила для сміття на ТА-ДА, але інше відро, квадратне. Пластик там товстий, не хлипкий. Ціна відра чуть більше 50грн(56 чи шо, не пам’ятаю точно)

Значить я прогадала з покупкою, ціна на моє була десь 45-48грн. Іншого не бачила, чи просто непомітила :smirk: Надіюсь, що це витримає хоч один сезон.
Козинята якісь дуже активні цього року - постійно стрибають, кудись лізуть , штовхаються, а коли бачать чарівне відро то можуть з ніг звалити… Коли ссуть то так підбивають, що на цвяхах відро не втримується, мушу ще й руками притримувати…

8 лайков

Спасибо, за идею…

Радію, що стала корисною зі своєю інформацією…:blush:

1 лайк

Сьогодні я черговий раз переконалась в тому, що якщо на доля щось наслідовано, то так воно і має бути. Якось прохи пафосно. але так вона і є. Як сказав сьогоднмі мій чоловік “Козлові також потрібно шасливим народитись- піти в казан чи стати продовжувачем роду козинного”

Почну з того що давненько велися переговори із жінкою, яка хотіла придбати у мене козлика коротковушку. Я відправила їй на електонку фото перспективних, на мій погляд, козликів. Дого вибирала, радилась із дітьми і вирішила що приїде і вже на місці визначиться хто до неї поїде- коротовухий ламанчуля чи довговухий зайчисько, який має примісь заано-нубійської крові.

Яке ж було мої здивування, коли із всіх моїх 6 женихів вибір випав на козлика, якому я з самого народження пророкувала долю шашлика. Старалась переконати, що в інші кращі кандидати … але сказала жінка, що для неї довподоби саме цей…
І поїхав мій Макаревич сьогодні у свій гарем. Щасти тобі козлику!

37 лайков

Колись так у нас кізку купували. Приїхала моя подруга дитинства , каже - хочу кізку безрогу. А рогата чорненька підійшла до неї і за куртку тягає. Так і забрали, така хороша коза вийшла.

17 лайков

Оля, так і у нашому випадку.
Були козлики крупніші і від краших мамок і з кращими вушками. А це просто підійшов , став як вкопаний біля жінки і невступився аж поки в сумку непогрузили :grin:
Видно вирішив що його доля не шашлична :blush:

27 лайков

Хорошої йому хазяйки і великого гарему!

5 лайков

Улюблений козлик чоловіка- Бізончик. Сьогодні мені заявив, що каструвати на шашлик його не дасть:grin:


35 лайков

Я дивлюся, ваш чоловік, як у мене син. 8 козлів у сараї, кажу, що багато буде кастратів на шашлик. Він мені каже - не буде! Хай живуть просто так, одгорожу їм, хай будут у загоні.

8 лайков

Зоя, вот так и у нас было. Когда приехали за первым козликом, а там их на выбор, пока я разговаривала с хозяйкой, муж подошёл и говорит берём этого, я его в сторону, мол не хочу здесь брать, а он мне говорит, что он ему в глаза смотрит и пальцы облизует, отходить не хочет, так и купили мы Жорика😊.

14 лайков