Квіткові кози

Наші козлики від Василини 1 Макарушки, одним словом два Василі Макаровичі, обидва як під копірку :joy:

і
Цього року частина козинят росте під мамками, а частина спочатку годували із пляшок, а недавно змайстрували ось такий агрегат, він вже кілька днів на випробовуванні у козинят…Відро із дуже ніжної пласмаси, не знаю чи довго витримає.Зробили на 4 соски і по центру лишилось місце ще на одну, при потребі добавим. А взагалі з відром набагато легше і швидше проходить годування

33 лайка

Я чекала-чекала окоту Бусі, термін минув 1.03, я поглядала на її пузик і все думала, що вона десь повторно перегуляла потайки від мене… А сьогодні мене чекав сюрприз- Буся загуляла (виявляється пузик просто наїла за зиму), разом з нею за компанію загуляла і Яреська, яка окотилась зовсім недавно… Повернулась я з роботи , дівчата гуляють, Єлісей перестрибнув через огорожу і в клітці з козами вже виціловується… Так що наш хлопчик уже став справжнім чоловіком :grin:

19 лайков

Одним словом - мужик ! Ох уж эти гормоны ! :rage:

1 лайк

Ооо, розговівся синочка!:slight_smile: Але завтра робіть контрольний «заплив», бо хлопець молодий, може ще не потрапив :wink:

5 лайков

Ира , мой у 5.5 месяцев - потрапыв ! И не одной :rofl:

1 лайк

Так, гормони…
Буся добре, що загуляла… Хоч не буду їй щодня під хвіст заглядати і боки щупатиюю
Надіюсь, що Яреська не погуляє, окіт був зовсім недавно 26.02… Нова вагітність їй ще непотрібна :face_with_raised_eyebrow: Можливо пронесе…

2 лайка

Хотелось бы конечно . Может кавалер понимал , что одной можно . Другая пока нет .:face_with_raised_eyebrow:

1 лайк

Зоя вітаю з козенятами, другий на фото так на маленького Макарушку схожий. Щось одні козлики, забагато Вашої уваги приділялося козам і козлу) зате мами молочком порадують, козлики гарно роздоюють.

3 лайка

Дякую, Олю! Цього року у мене три козлики ростуть під мамками, четверо - сосочніки. Ті що під мамками -кращі і менше мороки, правда молока не захопити. Але нехай п 'ють на здоров’я!
Сьогодні пробувала відсаджувати козинят на ніч то такий лемент стояв :scream:

5 лайков

Я спочатку в день відсажую на 2 години, потім на 4, а потім на ніч, і на ніч на 2 години, ближче до 1,5 місяця на ніч і на 4 години, в 2,5 місяця планую забрати з молока. Це при тому, що сіно, вода та зерно в козенят в постійному доступі при відсадці. Крику немає. Вже їм майже місяць всім, їдять, п’ють.
Хочу по Буї сказати, думаю вона мене в цьому році порадує молочком, з ранку за 10 годин літра, на сіні та невеликій кількості зерна.
Зараз немаю можливості збільшувати, в мене на годуванні чоловік, вчора поки він з дітьми сидів, подоїла, так вони самі стали, Бруня в щічку цілувала, ніхто не зажимав, я така рада була, що пару хвилин з ними побула)

7 лайков

Олечка, я чо-то пропустала? Вас можна поздравить с новорожденным?

1 лайк

Я так ж про це подумала. Але посоромилась запитати.

1 лайк

Та ми ж всі тут родичі. Хотіла порадуватись і привітати.

1 лайк

Так народилася лапочка дочка) Таісія) тепер є синочок і донечка. Мене всі партизаном звуть, не зря) 1 березня мене порадувала.

22 лайка

Оля, вітаю всю вашу родину із великою радістю!
Хай росте здоровим ваше немовлятко,
Хай його охороняють з неба ангелятка,
Хай Господь зішле дитині добру долю,
Здоров’ячка міцненького,
Сонечка ясненького!
Хай росте всім вам на втіху,
В домі буде море сміху!
Щоб зубки скоро вилізали,
Рідним спати не мішали
Щоб Ангелики кружляли
Від всіх бід охороняли!

6 лайков

Дуже вдячна Зоя, дякую.

1 лайк

Оля, вітаю Вас з народженням донечки! Коли Господь посилає діток — то велике щастя! :slight_smile:
Хай дівчинка Ваша росте здоровою, розумною,та щасливою біля здорових і щасливих батьків! :slight_smile: :rose:
Зоя, не звернула уваги, що у Вас на сторінці. Вибачаюсь :blush:

1 лайк

Зоечка, ведро с сосками просто класс! А как вы делали, чтобы соски не пропускали молоко, как крепили их?

1 лайк

Нормально держится мы тоже так сделали ещё месяца два назад
Соска дежтися за счёт своей резинки
Главное дырки большие не делать в ведре

1 лайк

Для того щоб соски тримались краще, взяли пробки від пляшок із під шапусіка , а саме відрізали ту частину, що входила в пляшку, відрізали, проділи в соску і вже в такому визляді проділи у дирку. Зовні ще зафіксували соску на тій пробці стяжкою для кабеля


Саме головне коли родиться козиня, потрібно купувати пляшку шампанського , щоб в подальшому життті воно було забезпечене соскою :joy:

27 лайков