Квіткові кози

Зоя, ничем! Одевайте перчатки на работу)

Тут надо зимние , хирургические не помогут .:disappointed_relieved:

1 лайк

Ну так и нормально, не видно будет же. И тепло.

1 лайк

Уявила себе завтра на нараді в зимових або медичних перчатках :joy:

8 лайков

І будуть у Зої ручки як після мічених грошиків. І хто повірить, що вона собачку рятувала

6 лайков

Ой, я ж не знала, Зоя, что вы госслужащий, или начальник)

А может это имидж такой ))

2 лайка

Оля, та может оно и к лучшему, кто-нибудь таки да принесет хоть!

Точно нехай думають що імідж…

4 лайка

Кстати да, знаете, что турецкие женщины смазывают ладони йодом? Я точно не знаю, зачем это, но видела. А в Индии вообще разноцветные ступни у теток.

Почему у нас не ввести такую моду?

1 лайк

Інна, я не начальник. Тільки секретар, мій начальник у відпустці так я В.О.

6 лайков

У нас уже мороз, то рукавички будуть як раз в пору.

2 лайка

Ну во, не начальник- не начальник, а начальник)

Они же там практически босые ходят , наверное чтоб бы грязь не видеть .

2 лайка

Чогось згадалось. Працювала я в Ясинуваті в тепломережі, один мікрорайон був новобудови і з гарячою водою, а інший - старі будинки. Ну і розбирають люди гарячу воду з системи опалення, купаються, стірають.А бона ж та вода пом"якшена, дорога. І вирішило керівництво провести експеримент. Привезли якийсь препарат за бешені гроші і влили в ємність, з якої іде підпитка системи опалення. На другий день всі, хто скупався тею водичкою, такі рожевенькі, як поросятка і білизна у дворах висить , сохне і має ядовиторожевий колір. Допомогло всім і зразу. А сорому було, а розмов… Зоя, це просто згадалося, тебе розумію. І чого сьогодні середа, а не п"ятниця

9 лайков

Вредний мій Жучок міг би і почекати і в п’ятницю потішитись :grin: Потрібно кидати марне тертя рук і їти лягати спати

4 лайка

Це хороша команда - спати, а у мене сир пресується до часу ночі.

1 лайк

Сирний вечір у мене буде завтра, зараз молока мало так варю раз у два дн і:blush: Оля, удачі в сироварінні!

1 лайк

Я теж варю через день

Наверное, у вас еще много коз доится? Я вот уже никак не могу на сырок насобирать(