Квіткові кози

Та то не мудрість, по прожиті літа.

5 лайков

Заготовила натуральний пробіотик для кіз - сік квашеної капусти. Поставлю в погріб нехай стоїть. З козами нічого не пропаде.

20 лайков

Це точно. Ми вже квашені помідори доїли, сьогодні відкрила відро квашених яблук-груш дичок. Який запах! Сама б їла, яблука твердуваті, а гуші як 5 копійок і менші, смачні.

2 лайка

Оля , Вы даете прям у зерносмесь ?

Мої за минулий сезон бочку яблук на 80л. подужали. Квасили собі, але вони якісь тверді получились ось і пішли для кіз. А вони тішились, коли отримували щодня по яблучку…
А цього року не має ні собі ні козам - всі град вибив…

4 лайка

Зоя , а какой сорт квасили ?

Ми завжди квасим Антоновки, а то взяли якісь дуже тверді (назви не знаю) і вони так і лишилсь дуже твердими і не смачними :face_with_raised_eyebrow:

1 лайк

Сьогодні нарешті дочекались гарного дня і… пішли сві гуляти до лісочка, листочки шукати смачненькі… Лісок від нас зовсім близько але ходимо туди не часто , лісопосадка площею 3га розміщена майже в селі . точніше із трьох сторін межує з селом і там дуже багато слідів людської “цивілізації” у визляді битих пляшок, пластику та целофану… Мої кози байдуже відносяться до таких “сюрпризів” але я весь час мушу бути на сторожі…

30 лайков

Наслідки літнього урагану


Останні промені сонця на заході

Поспішаєм додому бо там чекає смачна вечеря

30 лайков

Да, даємо трошки, тільки обов"язково ріжу. Даю тільки ранком. В цьому році нема з чого вибирати, що де знайшли, те і квасили.

2 лайка

А я не подумала , можно сделать но гарбузовая моя :jack_o_lantern:

1 лайк

Но не останутся наши воспитанники без вкусняшек , наше 8 баночек в подвале то есть поделимся (пополам ).:tomato: :hahaha:

1 лайк

Сиджу і думаю… що може бути причиною того що сирний згусток по часу став утворюватись у 2-3рази довше. Вихід сиру більший - це зрозуміло осінь… а по часу- нерозумію… Можливо причина в кітності кіз (думаю що термін вагітності у всіх-1-1,5 міс).
Вперше це помітила приблизно десь два тижні тому замість 20-30хв. згусток утворився за 1,5години. Тоді працювала з мейто і вирішила, що розчин постарів (хоч раніше постійно використовувавла весь розведений мейто до його закінчення і був однаковий результат) .
Наступного разу взяла сичужну закваску і знову 2,5год замість 40хв…
Сьогодні знову приготувала свіжий розчин мейто і вже чекаю гарного згустка більше години.
Роблю все так само як і робила раніше і температура молока, і кількість молока і кількість ферменту. Навіть не знаю в чому причина… Ще поміняла кастрюлю із емалірованної на алюмінієву

1 лайк

Можливо знизився рівень кальцію в молоці. Можливо заважає зайвий жир. Можливо в приміщенні прохолодно і суміш швидко охолоджується.

2 лайка

на кухні +25 , думаю, що не холодно…
Попробую ще знімати трохи сметанки перед сироварінням…

Оля, а з цим що робити? Згусток-згустком, сяду і буду чекати, а як це може відобразитись на козах…:frowning_face:
З добавок даю биотан з форвитом, але вони нехочуть його істи - носами крутять

Розповім прикол чи може прокол…
Чоловік чекає гелеву протипролежневу подушку. Управління соц.захисту замовило її для виробника і виробник має відправити її Новою поштою нам , доставка " до дверей". На тому тижні перезвонив представник виробника- звірив усі дані для доставки, адресу, номер телефону і повідомив що на цій неділі буде до нас доставка. номер накладної не повідомив. Пів години тому дзвінок чоловікові на телефон - ми біля вашого будинку, привезли посилку - виходьте. Виглянула - нікого.
Перезвонюєм - ви біля якого будинкe ? яка адреса?
Відповідь - вул. Десантників, 1 (ми в шоці- такої вулиці у нашому селі не має)
Коли перепитали про населений пункт, то ми були ще в більшому шоці- місто Черкасси (а ми проживаєм в Хмельницькій області) і прізвище отримувача інше, едине що наше-то номер телефону :rage:
Тепер не знаєм коли дочекаємось свою подушку…

6 лайков

Щось у мене сьогодні все так сумбурно… але розповім яку я сьогодні бачила кізочку :heart_eyes: такої кізочки я наяву ще не бачила. Бачила гарні кізочки наших форумчан на фото, у деяких господарствах де змогла побувати, своїх маю… Але таку граційну і наяву …І саме цікаве як вона могла такою получитись…
Минулого року у мене був козлик який мав 37 %. нуб. крові. решта дворянські, пускала його на сільських кіз.Привела одна бабуся свою семи-восьмимісячну козочку простячку нічого особливого звичайне сільське козиня .І получилась у них козочка, як її побачила я відразу її в умі дала ім’я- “Лань”. Вона дійсно чимось нагадує цю граційну тварину, довгі тонкі ноги, довга шия з тендітною головою, живіт підтянутий і шерстка дуже-дуже коротка. І така гарна постава…Свою мамку уже давно перегнала у рості… . А бабуся в ній душі не чає… Пообіцяла для неї . що пущу свого козлика (хоча не пускаю своїх козлів на чужих кіз, але шкода що пустить таку красуню під сільського “тузіка”. Можливо на той рік ще одна така красуння народиться…якщо не в мене в господарсті то у когось…:heart_eyes:

19 лайков

Зоя, в мене також така біда :frowning: Більшість молока зараз від котних кіз. Може і в цьому проблема. Вже також грішила на постарівший Мейто, купила вже 2 види нового ферменту. Але все те саме. Кладу в 2чі більше, тоді процес прискорюється.

6 лайков

У меня сейчас все дойные беременны, брынзу делаю два раза в неделю, на Мейто. Разницы во времени свертывания сгустка нет. Видимо, у вас другая причина

1 лайк

Будем розбираться дальше… :frowning: