Квіткові кози

Оля, дякую за пояснення Мені неприйшлось скуштувати ніякі козинні сири окрім власних і припускала такий варіант

і трохи розчарована :roll_eyes:Я так розумію, що чим довше буде витримуватись сирна головка, то тим сильніший буде запах кози . Чи я помиляюсь

Хоча, по правді кажучи, сири які в мене залежувались на кілька місяців, такого запаху не мали… А ось витримані козині сири, які мені доводилось куштувати , мали яскравий козиний аромат. А-а-а, де ж мені взяти того французького аромату… :confused:

3 лайка

Чоловік скуштував і не відчув запаху, а я відчуваю. Наскільки я розумію це залежить не від рецептури, а від тварин.
Склад мого міні стада такий - ламанчі різної процентності, помісна зааненка і дворяночка. Припускаю що причина може бути в молоці останньої, поскільки по органоліптичних показниках її молоко дуже солодке і без запаху, а при скисанні можна уловити специфічний аромат. Прийдеться її молоко не використовувати
Клієнти беруть мої сири і хочуть щоб вони не “пахли козою”

3 лайка

Моя дочка п"е молоко тiльки щойно видоене,а через годин двi вже чуе козиний запах,хоча клiенти не скаржаться.В мене кози як i у Вас Зоя.А я думаю,коров"яче молоко менi бiльше неприемне,хоча держала i корiв.А запах кози все рiвно з"являеться у сирах,у бринзi,я думаю,це нормально,аби не чогось iншого :wink:

5 лайков

Делайте без мяты, он не менее вкусным выходит, особенно, когда обжарить его красиво…

2 лайка

Добре, спробую і такий варіант

1 лайк

Нові :grin:фото

Мамка, уже вечір випусти на вулицю до хлопців погулять, ми майже повнолітні

Давай будем співати, тоді пустить

30 лайков

І мене візьміть з собою. обіцяю бути гарною дівчинкою- кущів троянд більше негризтиму


І що не хочеш пустити?

Ми образимось і підем завтра знову пастись у твої квіти

31 лайк

Ой, Зоя, насмеялась с фото,особенно с комментариев. Это же надо так подметить-по фотографировать)))).
Спасибо, подняло настроение)).

8 лайков

Коричневая козочка это процентная нубиечка? Это ваша или покупали?

2 лайка

Оксана, тішуся що принесла Вам задоволення :grin:Смійтеся на здоров’я!Наше життя в даний час це одні стреси , а так хочеться позитиву- навіть у дрібницях :wink:

Це наша Барбі (Барбіна) 75% нубієчка , привезла я її з Козятина від нашого форумчанина Віталія Caballero

13 лайков

Ой, Зоя, посмешили) Насмеялась от души, комментарии бесподобные) Как и козюльки)

3 лайка

Козочки-красунечки)). А глаза такие жалостливые, действительно умоляющие выпустить. От проказницы)).

2 лайка

Всі дружно загуляли, а мамка сказала, що її ще рано заміж

Жених так до них добивався, що у вікні вибив дві шибки і раму потрошив (на фото видно)
Мамці знову проблема- вікно до зими зремонтувати

3 лайка

Так скоро ж Покрова. От вони і хочуть заміж. А мої мовчать…

3 лайка

В мене теж мовчить. Кожен день заглядаю під хвіст, а вона каже: ще рано. А так хочу ранніх окотів. Оля, а в тебе ж одна , здається, в січні окотилася, теж не гуляє?

1 лайк

Одна 12.01, друга 03.03 і обидві мовчать. Уже і кавалера їм знайшли , альпієь з Лукачівки, а вони дулі крутять. Ну нічого, підождем.

2 лайка

От і в мене дулі крутять) Не хочуть женихатися і все тут. При чому, усі семеро (маю надію, що одна кітна, але козенятки ще не ворушаться).

Мені також хотілося ранніх окотів, хоча б на кінець лютого. А вони сказали - Ні!

3 лайка

Зоя, дуже шкода, що Ви не приїхали за сустрічь в Бобрицю. Ось там ви би скоштували різноманітні сири і змогли б порівняти вкус зі своїм. Я к на мене, то тільки спробувавши можна щось зрозуміти для себе. Бо смаки у всіх різні.
З цього в мене є для вас така пропозиція. Я як буду відправляти покупцям сири, які буду різати, то відправлю и вам по шматочку для того, щоб ви могли порівняти. Ну і напишу що то за сири і як довго витримувались.
Ви тільки мені адресу в приват напишіть.

10 лайков

Олечка, дуже хотіла потрапити на зустріч, але обставини змусили лишись вдома :frowning_face:

Подумки була на зустрічі
Оля, вітаю з перемогою у конкурсі :bouquet:

Ой, дякую за таку гарну пропозицію З нетерпінням чекатиму :kissing_heart:

5 лайков