Квіткові кози

Я також регулярно вакциную всі роки відколи утримуєм кроликів, а тут таке… завжди довіряла чеській вакцині, проколів не було аж до цього часу :frowning_face:

1 лайк

Я тоже чешкой колю уже 10 лет, прокол может быть только из-за неправильного хранения вакцины ( в ветаптеке , например, потек холодильник ) .

2 лайка

Зоя, в этом году столкнулась тоже с такой проблемой. Говорят, фальсификат вакцины.

2 лайка

У нас (в нашому районі ) в цьому році гинуть кролі , привиті комплексною біоветою. Ми колись успішно займались королями років 10. Я завжди колола окремо геморагічку, окремо міксоматоз. Робила все по графіку згідно інструкції. В спеку не колола. Молодняк у мене завжди був вгодований на момент щеплення (підлога реєчна - профілактика глистів ).

5 лайков

Сьогодні проколола весь молодняк, що лишився повторно. Довго думала чи варто колоти під час хвороби… Вирішила, що загинуть а з вакциною може хто і виживе…
Стомилась…Болить душа коли проходжу по подвір’ї і бачу опустілі клітки… ще зовсім недавно з них виглядали пухнасті мордахи…

3 лайка

А у нас в сусідньому районі знову чума свиней. Мабуть будемо різати білиших, хоч би холодніше стало, так не люблю по спеці роботу з м"ясом. Біда на цих селян, ніхто їх захистити не хоче, а їсти хочуть усі.

6 лайков

Так, Оля, краще не ризикувати, щоб непропала вся праця і кошти в них вкладенні. А то ростиш , годуєш, будуєш якісь плани а раптом бах якась зараза … і все :disappointed_relieved:

2 лайка

Ми в лютому 4 по 150-170 кг. зарізали за тиждень, думала впаду, скільки м"яса перерізать. Добре, що гарно спродались. А ще ж є 2 десь по 50-60 кг, куди їх? Теж ризик.

Я за ці кілька днів забила мясом велику морозилку і морозилки в холодильниках по три ящики… Трохи відпочину і робитиму тушеночку.

1 лайк

Ото правильно, зима поїсть. Ми теж колись тримали кроликів і робили тушонку разом з качиним м"ясом. Я завжди прошки піджарюю м"ясо, щоб запах пішов, а тоді вже в банку. А з печіночок паштет- пісня ! У паштет нажарюю моркви і цибульки мелених, так нам подобається.

2 лайка

Зоя, в нас по селу теж геморрагічка пройшла, у знайомих з 80 голів залишилось 7. Мої теж загинули всі 4 шт., стараюсь не думати про це бо дуже жаль.

У мене були не привиті, у людей чула що і привиті теж загинули. Багато хто рекомендує ревакцинацію, якщо хвороба з’явилась, я не зовсім розумію цей принцип, але нехай він у вас спрацює, хочеться щоб минуло лихо.

Тепер боюся брати нових кроликів, напевно до весни почекаю поки пройде епідемія.

1 лайк

Оля, обязательно надо обжечь клетки. Для дезинфекции.

2 лайка

[quote=“zoia1, post:929, topic:4851, full:true”]
Сьогодні проколола весь молодняк, що лишився повторно. Довго думала чи варто колоти під час хвороби… Вирішила, що загинуть а з вакциною може хто і виживе…

Перші спостереження за ревакцинованими кроленятами.
Стан всіх без винятку покращився. Може це тимчасова реміссія…але всі кроленята. які зранку сиділи скуйовждені забившись в кутки до вечора стали активно їсти. Спостерігаю далі…

9 лайков

Зоя, тримаємо кулачки, нехай одужають.

5 лайков

Нарешті чоловік змайстрував для сиру прес …тепер різні грузи- гірьки , гантелі та інші прибамбаси не будуть падати мені на ноги в самий непідходящий час і сирні головки не будуть перекособоченими :kissing_heart:
Наш “агрегат” із підручних матеріалів

Помаленьку наповнюється жителями мій високий блондин

28 лайков

У нас свято! Нарешті завершилось будівництво сільського водогону і у нас з’явилась вода зі скважини
А це значить, що зникне проблема нестачі води і вода відповідатиме санітарним вимогам ( вже здійснено аналіз води і всі показники в межах норми) В усіх сільських криницях при досліджені виявлено, що вміст нітратів у воді первищує норму у 7-10 разів :astonished:

19 лайков

Вітаю! Це найбільша радість - ВОДА, це життя . це спокій і впевненість.

5 лайков

А моїх жителів і три блондини не можуть задовольнити. А у мене ж всього 6 дійних кіз, і то одна козенят молоком постачає…

2 лайка

Розрізала свою качоту 1,5 міс витримки. Вона вийшла трохи з дирочками (фото буде пізніше), але мене турбують не дирочки, а наявність легкого козинного запаху… Запах легкий, ненавязливий (але мені він недовподоби) У молоці та молодих сирах такаго не було :frowning_face: Думаю, що він з’явився в процессі дозрівання. Зріє ще кілька головок твердих сирів і те, що вони також будуть такими мене засмучує.
Тепер питання до досвідченних сироварів в чому причина цього запаху. Чи це запах притаманний для всіх сирів з довгим терміном визрівання ?
Кози проглистогонені планово двічі на рік, утримуються в чистоті, самі кози не “пахнуть”, козли утримуються в окремому приміщенні.

2 лайка

Козиний витриманий сир завжди пахне козою (козиним потом) :relaxed:

6 лайков