Квіткові кози

Знайомтесь-Фаня Василівна, підібрала її бідовим , худим котеням, яке чуть не замезрло з приходом холодів. Дуже полюбляє комфорт і тепло. Ось і тепер вмостилась до гусенят на теплу електрогрілку

31 лайк

16 лайков

Сьогодні другий день іде дощ, кози кричать зачинені- хочуть гуляти. Чуть розпогодилось, взяли фотик і пішли гуляти

30 лайков

Козочки гуляють, а козли на прив’язі. Вони зараз такі запісюкані, що соромно показувати. Спочатку іх щодня пробувала мити, але все марно. Тепер махнула на них рукою і ходять чумазі та вонючі. Козли тепер мають дуже поганий апетит , із задоволенням ідять тільки зернові.

На передньому плані-Сеня(родився в лютому 2016.) далі Федя, котрий на рік старший.

19 лайков

Знайшли вкусняшку

25 лайков

Це Яреська, дворняжка яку минулого року козеням викупила у жінки , яка переїзджала і пускала кіз під ніж. Пошкодувала козенятко і купила. В цьму році вона першокотка , мала двое козенят від Феді. Обоє коротковушки.

Лада, дочка Яреськи та Феді

30 лайков

Васю купували як 50%зааненку, але як на мене вона на зааненок мало схожа.
Поділіться своєю думкою досвідченні козоводи. Кілька днів назад вона гуляла, тому козел її трохи вимастив в процесі залицяння.Я планувала крити її Федьком, але де там вона вибрала Сеньку!А як Федя залицявся, вона ніяк , все біжить до Сеньчиної клітки і скаче на огорожу.Любов…

22 лайка

Вася и Яреська до мене потрапили рогатими і були обезроженні мною в резинками. Мені не подобається коли у них починаються “розборки”. У Васі в три місяці вагітності був викидень, я думаю що це був наслідок удару рогом Яреськи. Після цього вирішила, що всі мої кози будуть прощатися з рогами. Тай без ріг вони мені симпатичніші, якісь інтелигентніші:wink:

5 лайков

У мене є ще одне захоплення, можна навіть сказати “хвороба”. Це -квіти,З ранної весни до пізньої очені щороку копаюсь в своїх квітниках і маю від того неймовірне задоволення. В нагороду завжди отримую квіти, квіти, квіти… Хочу і з Вами , дорогі форумчани, поділитись цією красою

47 лайков

49 лайков

Очень люблю ирисы,но у меня только одни синие…
А у Вас красота…

І я обожнюю квіти, але більше багаторічні, особливо хризантеми

2 лайка

На останьому фото юкка, яку привезла з Криму декілька років назад, ще коли можна було спокійно їздити в різні куточки нашої країни:worried:

30 лайков

Я також дуже люблю ириси за їх ніжність і аромат. ирисів маю більше 30 сортів, вже пересилила частину іх на огород і кожен раз, коли бачу щось новеньке не можу спокійно пройти мимо :grinning:

3 лайка

Як гарно! Я також хочу таку красу, але як мені кажуть, не все одразу))) потроху)))

1 лайк

Якщо дуже хотіти, то все обов’язково збудеться.

3 лайка

Коли ж ви все встигаєте? Які чудові квіти.

2 лайка

Ну і троянди звичайно, перший їх ворог -це кози!!!
Серія "Після дощу

34 лайка

35 лайков

Якось встигаю. Я так думаю, якщо справа до душі, то вона якось робиться само-собою і щей масу позитивних емоцій отримуеш, тоді уже не важливо, що спина болить і руки поколоті та пошкрябані колючками.
А коли це робити з примусу, то …

9 лайков