Квіткові кози

Ми теж вигодовуємо ягнят і козенят з сосок,молоко щоб тепле було ставлю в відро з теплою водою,інколи потрібно в ротика з невеликим зусиллям вставляти…та ще жодного разу не було таких, які б не пили :hugs:

10 лайков

Моя футбольна команда сьогодні уже перейшла жити до хліва.

52 лайка

Красавцы какие! Как на подбор.

3 лайка

Не пройшло і двох тижнів :grin:Не уявляю, як ти цю орду в хаті пережила :goat::goat::goat::goat::goat:

3 лайка

Красивые какие! Поздравляю, Зоя! :+1:t3: :cowboy_hat_face:

1 лайк

Точно красені, цілувахи та обнімахи, а як подумаю, що незавжди у козликів щаслива доля… :sob: :sob: :sob: Всі мають 68 НА крові, але такі різні варіанти вух

В хаті жили тільки тиждень, ванна була ними окупована :see_no_evil: :see_no_evil: :see_no_evil:

Дякую, я думала вони такі гарнюні, тому що мої :crazy_face: :crazy_face: :crazy_face:

7 лайков

Зоя,но не в ушах ведь счастье!Желаю хороших ручек вашим красотунам!

4 лайка

Мої цілуваки, Марина @Kharkovchanka це дітвора від Річарда

41 лайк

Всі гарнесенькі :heart:, а той бежевий прямо як лань лісна :kissing_heart:

1 лайк

Зоя, да вы мастер-фотограф! Отличные фотки!

2 лайка

А мне на первом фото просто шикарный красотун :+1:

4 лайка

Які всі гарні! Добрих ручок козеняткам!

1 лайк

ООО… майстер з мене ще той :joy:, півдня за ними з фотиком по підлозі рячкувала… і постійно в кадрі хвіст, вухо чи морда… :sob: Хотіла ще менших принести на фотосесію, але після екстриму з цими хлопцями вирішила, що на сьогодні досить. Так що продовження знайомства з малечею буде уже завтра…

9 лайков

Зоечка , поздравляю ! А кто , кто родился то ?

А сестричка ваша еще в девках ходит.

1 лайк

Від Річі народило три першокотки Єлісеївни, у двох 4 козлики (вони на фото), а третя народила дві козочки. Окіт у Вісли получився проблемним, прийшлось діставати козинят при слабій … ні відсутній родовій діяльності, потуг не було зовсім.
Одна козочка нормальна, а інша… особлива. Вона народилась дуже дрібною і слабою, я вколола її сульфокамфокаїн, катозал, залила трохи молозиві і залишила на теплій пічці, думала що до ранку не доживе. Але вона не тільки вижила , а почала самостійно смоктати молоко із соски. В чому її особливість… Вже сказала, що дуже маленька, у неї відсутня шерсть на вухах, животі , на спині така ріденька, що видні складки шкіри. Складається таке враження, що кізочка недоношена. Окіт був на 149день.
Готова почути, що толку з неї не буде… Але якщо вона народилась живою і живе вже кілька днів, то я постараюсь допомогти , щоб вона просто жила…
Даю трішки кільфостоніку, вже помітно що на вушках починає відростати шерстка

28 лайков

Мабуть вона дійсно недоношена … але твоя любов та її бажання жити - зроблять діло і дівчинка виросте як всі звичайні кози !

6 лайков

Ладусь, а хіба таке можливо? Мамка не перегулювала…

Зоя, молодчинка!Золоті руки,добре серце і практиктичні знання зробили свою справу.

3 лайка

Нет , такого быть не может. Можем только гадать и скорее всего изначально плод развивался не совсем правильно. Может быть патология какая то, посмотрим , она же выжила и хочет жить. Очень интересно.

2 лайка

Апетит чудовий, вже встає на ніжки…

3 лайка