Квіткові кози

Була сьогодні в обласному центрі у справах, якось швидко вдалося все владнати, мала кілька вільних годин до повернення додому і я стала перед вибором - чи поїхати на речовий ринок (хто не знає у Хмельницькому величезний речовий ринок і ціни нижчі в порівнянні з нашими на 30-40%) чи напроситися у гості до одного козовода…

Як ви думаєте, що я вибрала? Я подумала, навіщо мені ті шмотки, уже й так кожна шафа без допомоги коліна закриватись не хоче… І поїхала дивитись козочок.
Познайомилась з дуже гарними людьми, побачила нарешті живих , справжніх зааненців . Які вони красені.:heart_eyes: Приїхала додому і давай своїх дівчат общупувати, облапувати - щось худоваті та дрібноваті…мої ламанчулі мініатюрні…:thinking:
Іду додому з маршрутики, звонить чоловік і запитує чи виїхати скутером - сумки допомогти нести… наївний… я ж на ринок не потрапила :hahaha:

Вже мозок йому дістала своїми розповідями про побачених кіз -козлів. Відправив мене … на форум.:hahaha:

30 лайков

А як вам їх темперамент? :slightly_smiling_face:

1 лайк

Зоя, золотий у тебе чоловік.

5 лайков

Оля, мені вони здалися дуже- дуже спокійними та повільними.
Можливо це тому, що порівнюю зі своїми а у них останнім часом в загородці постійно броунівський рух, постійно хтось-когось ганяє.

2 лайка

Оля, я це знаю і ціную! Дякую :hugs:

8 лайков

Придбала ось такий садовий ніж, планую використовувати його для обрізання копит в місцях де немає доступу ножницям. Дуже зручна колодка, гарно лягає в руці. На практиці ще не використовувала. Дорослі уже кітні не хочу лишній раз турбувати, а молодь така вертлява що без помічника боюсь поранити. І ще у звязку з останніми подіями , я стала панічно боятись обезрожування та обрізання копит…

Вже майже місяць як нестало моєї Асі…:cry:

Розумію, що потрібно відпустити , забути… розумію, а не можу… Не було такого дня, щоб я про неї не згадувала… Стараюсь прогнати думки , невдається…
Переглядаю оголошення і в кожній вухатй блондинці вишукую Асьчині риси. Майбуть, поки у мене не з’явиться така козочка - не заспокоюся… Окотів ще довго чекати…

18 лайков

Зою, дуже дякую за гостинці! :rose::two_hearts::sun_with_face: Вони чудові :heart_eyes:

2 лайка

Не треба Зою , вона все одно буде інша по характеру … Ася залишиться в душі і в серці . А може вона переродиться в твоєму стаді в маленьку та гарненьку різнокольорову вухату Єлісєєвну ! Тож не поспішай з покупкою !

3 лайка

Оля, на здоров’я ! :hugs: Вітаю зі святом!

1 лайк

Лада, я також вирішила чекати Свою Єлісеївну. Одна причина це відсутність фінансів, а інша я переконалась що найкраща козочка яка народжена у власному господарстві, від своєї бабки-мамки

13 лайков

Оце вже правильне рішення ! Єлісєївни в тебе можуть бути і з вушками , і безвушками )))

2 лайка

Я вже не можу дочекатись якими вони будуть . там можливі різні варіанти і вушок і кольорів :heart_eyes:

9 лайков

Сподобався вірш Л.Рубальской

Я не хочу быть старой бабкой!
Мне это очень не пойдёт!
Ходить по рынку с сумкой-тачкой,
И раздвигать клюкой народ!

Я не желаю просыпаться
с рассветом раньше петухов!
И постоянно возмущаться,
не помня половины слов.

И не хочу в пуховой шапке
по поликлинике ходить.
По коридору громко шаркать,
рецепты пачками носить.

Мне не к лицу вставные зубы,
очки, местами борода.
И тонкие, как нитки губы,
что в них не держится еда.

Носить коричневую юбку,
платок и старое пальто.
Не понимать простую шутку,
переспросив её раз сто!

Зачем мне треснувшие пятки,
обвисший торс и седина,
Морщины, преющие складки,
Болезнь, ещё и не одна?

Как удержаться от просмотра
программы «Время» перед сном?
Расстроиться из-за чего-то,
и долго не уснуть потом.

Я не хочу быть старой бабкой,
Я буду женщиной в годах.
Здоровой, стильной, элегантной,
На лабутенах и в штанах…

Хочу дожить до старости…
Стать бабушкой с «прикидом»!
И вызывать улыбку
Одним своим лишь видом! :blush:

31 лайк

А у меня противоположные ассоциации. Любимая бабушка была первого типа и очень очень добрая, добрее не встречала. А вторая на мою свекровь похожа, ну вы поняли дальше. И сама хочу в старости на свою бабушку быть похожа.))))

2 лайка

И у детей своих спросила какая бабушка им больше нравится, сказали что первая.

1 лайк

На счет обрезки копыт. Мы пользуемся бокорезами среднего размера, намного удобнее других приспособлений, все попробовали.

Так вот откуда у меня столько воробьев :grin: и синички есть, а воробышки смешные такие, надутые на деревьях сидят, в шапочках из снега, в снегопад :snowman_with_snow: это они похоже, от вас ко мне сбежали :laughing: наглые до безобразия, но кошки к ним уже присматриваются :yum: так что, если кому надо воробышков, можем выслать :stuck_out_tongue_winking_eye: пока кошки их не распробовали :cat2:

6 лайков

Іра, такого добра хоть одбавляй. Зробили кормушку для синичок,так її окупірували горобці, і де їх тільки скільки взялось.:grinning:

1 лайк

так дівчата вище писали, що в них зникли, то я мабуть їхню пропажу знайшла, бо в нас їх повно :laughing: то може й Вам трохи відсипали :joy:
От неподобство, я така безсердечна зараз, з ранку цю сторінку перечитую, десь по дорозі, всі сердечка розгубила :two_hearts:
У Зої стільки подій за час що я не відвідувала сторінку, наче в мене років за 10 мабуть, от як життя вирує :relaxed:
Доречі, Зоя, як будуть кошенята, трьох мастні, може якось кішку можна буде від Вас на Київ відправити? :wink: так хочу саме в плямки… :relaxed:
А, ще цікаво, як там Ваш Бублик підріс мабуть, цікаво, який він на вигляд буде :blush:

1 лайк

Мабудь і до мене до летіли,бо відбою нема. Котиків випускаю, може м’ясця собі спіймають.:grinning:

1 лайк