Квіткові кози

Сьогодні натрапила на притчу. Дуже сподобалась. збережу тут собі.

«Никогда не разговаривай с ослами»
Ослик сказал тигру:
— Трава синяя.
Тигр ответил:
— Нет, трава зеленая!
Вспыхнул спор, и они пошли ко льву – лесному царю, чтобы разрешить свои разногласия.
Еще до того, как они добрались до места в лесу, где лев сидел на своем троне, ослик начал кричать:
— Ваше Величество, а правда ли, что трава синяя?
Лев ответил:
— Да, правда, трава синяя.
Осёл обрадовался и продолжил:
— Тигр со мной не согласен, спорит и раздражает меня. Пожалуйста, накажите его.
Царь зверей объявил:
— Тигр будет наказан 5 годами молчания.
Осёл радостно подпрыгнул и пошел дальше, довольно повторяя:
— Трава синяя, трава синяя…
Тигр, приняв свое наказание, спросил у льва:
— Ваше Величество, за что вы меня наказали? Ведь трава зеленая?
Лев ответил:
— Действительно, трава зеленая.
Удивленный тигр спросил:
— Тогда почему же вы наказываете меня?
Лев ответил:
— Это не имеет никакого отношения к тому, какая трава - синяя или зеленая. Наказание ты получил из-за того, что такое храброе и умное животное как Тигр не может тратить свое время на спор с ослом. А потом еще и приходить ко мне с этим вопросом.
Худшая трата времени - спорить с дураком и фанатиком, которого не волнует ни истина, ни реальность, а только победа его убеждений и иллюзий.
Никогда не тратьте время на бессмысленные споры. Есть такие люди, которым сколько бы доказательств и фактов не предоставлять, они все равно не способны понять. Единственное, чего они хотят, - это быть правыми, хотя это далеко не так.
Когда невежество кричит, интеллект молчит.

21 лайк

Останім часом багато часу проводжу на ФБ, часно скажу у звязку з конкурсом. Такого начиталася, що волося стає диба.
Сьогоднішні “перли” , трохи поділюся, можливо попустить…

Жінка каже, що вже 20 років не миє кіз перед доїнням і ніяких проблем, молоко п"ють самі і продають :smiling_face_with_tear ( а ми тут мозок сушим чим краще вимя мити та обробляти) :thinking:

бородавки на дійках у корів виводять такими середньовічними методами, що навіть писати соромно :rage:
коза вдало окотилась, відійшов послід , нормальний апетити , все Ок але через два тижні хтось порадив хозяйці понюхати виділення чи вони не пахнуть погано ( у мене тут суцільне ппппп вибачте, а як вони мають пахнути - коза ще чиститься, чим вони мають пахнути фіалками чи трояндами). І тільки тому що пахнуть вони, на жаль, не квітами луплять бідній козі курс АБ назви якого ніхто не знає, тому що просто дали в аптеці в шприцях :smiling_face_with_tear:

А копита козам - сокиркою. Не пробували? :grimacing:

10 лайков

о, про копита сокиркою і я прочитала. Середньовіччя якесь :disappointed_relieved: не хочеться й ходити на той фейсбук

5 лайков

Зою , як я тебе розумію … тільки сьогодні трохи пролистав писанину - коменти у групах по козах - я вирішила промовчати … бо на голову не налазить вже їх " досвід " … мені дуже жаль тварин , у яких ніхто НЕ ЗБИРАЄТЬСЯ вкладатися - породні вони чи ні … бо все одно молока дають мало .

та за любу вавку максимально переживаємо … всім форумом рішаємо , як допомогти … а там … наче люди з якойсь іншої планети .

18 лайков

О я тоже заметила это в комментария, так хотелось написать пусть себе сокирою попробуют обрезать ногти на ногах.
Но с Фейсбуком лучше не связываться так спокойней.

7 лайков

Та, то ви якісь панькані. Що, не бачили як гуцули овець на бринзу доять? :rofl: Ото стерильність! Один вигляд того відра вбиває 100% шкідливих мікробів! :muscle:

21 лайк

Ти теж читала пост про ціну на дорогих кіз?) Точно що “перли”

3 лайка

а якщо ще доярка долоньку туди вмочить, то і ковід подохне :rofl:

10 лайков

Дівчата, китайте на ФБ літературу, дивіться фільми, спілкуйтеся в місцевих групах щоб знати, що в селі робиться. Бо ходити по селу нам ніколи, а так всі новини “на ліцо”.
Не читайте наніч єрунду, бережіть нерви!

5 лайков

Hе потрапляло на очі це відео раніше. Круто, в порівнянні з цими вівцями немиті кози то вже дрібниця. :roll_eyes:

5 лайков

Когда то давненько купила 3 дойных и у одной у молока был легкий привкус с горчинкой. Что я только не делала - рацион меняла( думала макуха), глисты гоняла - привкус есть. А потом кто-то посоветовал хорошо! помыть вымя. Хозяйственным мылом с мочалкой, несколько раз намыливала, намыла от души и счастье - привкус исчез!

13 лайков

Мене не перестае дивувати ФБ, прочитала чуть не впала :see_no_evil:

ПІДКАЖІТЬ КОЛИ КОРОВУ ЗАЛИВАТИ ГОРІЛКОЮ ?ЯК ВЖЕ СПАРУВАЛИ? ЧИ СПОЧАТКУ ЗАЛИТИ ,А ТОДІ ПАРУВАТИ

13 лайков

Ну, наверное, как человек в жизни себя ведёт, так и на животное проецирует :laughing:

12 лайков

Привіт, Зоя! Як справляєшся з сироварнею? Чи є вже свої оригінальні рецепти сиру?

3 лайка

Привіт, де пропадала?

Та ніяк , зараз кози в запуску, кози відпочивають і я байдикую. Доїться одна коза, сушу мізки як поділити покупців які звикли до молодого сиру - по днях розписую коли і кому сиру вділити.

6 лайков

Ось і молодий сир і є оригінальним рецептом у попиті на ринку

1 лайк

А у нас сьогоднi золоте молоко

24 лайка

Золоте молоко-це молоко зі спеціями та медом. Дуже незвично. Але мені сподобалось. Особливо гаряче, коли зприйшла в хату з холоду

10 лайков

Цікаво. Я думала молозиво )

1 лайк

Це сьогодні прийшла посилка із спеціями ) починаю готуватись до сироварного сезену) і в посилці рецепт такого золотого молока. Вирішила відразу зварити.

До молозива ще довго…

7 лайков