Квіткові кози

Для чого для кізочки довгі вуха? Звичайно… щоб підлогу ними підмітати. :crazy_face:

48 лайков

Красуня :heart_eyes: Такі вуха замість мітли гріх використовувати :grinning:

5 лайков

Отримала приємну звістку . Грім ( це той що народився разом із Блискавкою під час грози) вперше став татком , народилось аж четверо козенятгроменят :ram: :ram: :ram: :ram: Так приємно… :revolving_hearts: :revolving_hearts: :revolving_hearts:

35 лайков

Класс! Поздравляю с внучатами! Это так радостно :hugs:

1 лайк

Люда, дякуюІ Відправляю малечу в нові домівки то завжди хвилююся як вони там на новому місці приживаються, потім думаю щоб все уних склалося , щоб дали гарне потомство :hugs:

8 лайков

Хочу порадитись про свою кізку, прозвали ми її Забавою. До всіх її недоліків добавились слабі бабки, я все надіялась, що з часом як кізка окрепне її ніжки також прийдуть в норму, а тепер невпевнена. Тому одягли на її ніжки ось такий імпровізований бандаж.Для Забави він не заважає- літає по хаті як фурія. А от чи буде від цього якийсь толк не знаю… але кізка живе і хочу їй якось допомогти
.Щодня даю щепотку кальфостоніка. І ось наше фото. Шубка ще поганенька

44 лайка

Ну Ви , Зоя ,прям огого реабілітолог . А козунечка взагалі супер ,така гарненька :hugs: , і дійсно забавна . Головне не опускати руки …
Ось вона візьме і виросте в саму найкращу козуню :wink::relaxed:

12 лайков

Оля, щось я не дуже впевнена в результаті, але вирішила спробувати.

Оля @Olga79 а що Ви скажете з цього приводу?

2 лайка

Я думаю що вона і так вирівняється, але так я ви придумали - надійніше.

10 лайков

Какая хорошенькая! Лапулечка прям :hugs:

Зоя, вы супер :+1:t2: не опускать ни рук, ни ног! Молодец!
И Оля дала одобрямс, значит все будет хорошо

6 лайков

Да , Зоя , думала , що мене вже нічим не можна здивувати … :rofl: :rofl: :rofl:

Ну ти дійсно реабілітолог ! :heart_eyes: :+1:

9 лайков

Дуже гарненька кізочка) Швидшого одужання)

1 лайк

Мене дуже потішили Оліні слова :blush: Тепер я впевнена що все буде ОК. Просто інших варіантів навіть бути не може!.

Це задумка Олега, а я просто виконавець :hugs:

Таки так, стиляга у срібних сапожках. :crazy_face: Перед цим ми для неї два дні ще вушка рівняли - ото була картина :face_with_hand_over_mouth:

14 лайков

Зоя, дуже миле козеня і ім’я їй дуже личить,:sun_with_face:.Ви молодець,продовжуйте реабілітацію,у Вас все вийде!

3 лайка

Зоя, Вы молодец, что не опустили руки. А вдруг всё получится. А мы будем держать за Вас с козочкой кулачки. У меня в этом году первокотка родила тройню. И была одна девочка, самая красивучая! Но самой маленькой и слабенькой была. Я несколько дней за неё боролась. Но к сожалению ничего не получилось. А Вы умничка, горжусь Вами. :heart_eyes:

7 лайков

Я так думаю, теперь уж точно получится. Первая неделя самая сложная.
Миленькое солнышко! Вырастет в красотку.

9 лайков

Яка балеринка чудова, все буде добре з такою “мамою”. Успіхів Вам.

5 лайков

Сьогодні у мене завершення лютневих окотів. Вчора Кармеліта окотилась двійнею, а сьогодні першокотка Жасмінка народила від Річарда трійню. Прийшлось мені добре помучитиь щоб козенят поставити в чергу на вихід, два джентельмени не хотіли поступитись місце для дами, так та умудрилась поміж їхніми головами пропихнути задню ногу і утворився справжній затор :scream: :scream: :scream:
Затор удалось розрулити і на світ зявились два козлики і манюня козочка


Підсумки
В лютому було 9 окотів, народилось 21 козеня- 10 козликів і 11 козочок. Наступні окоти на квітень.

51 лайк

Вітаю із закінчинням лютневих окотів. Добре, що зуміла розрулити. Мамочці швидкого відновлення, ну а діткам ручки заботливі найти. Козлятка красавушні :rose::rose::rose:

3 лайка

Зоя поздравляю завершением зимних окотов… ох у вас и окот… а вы так с юмором как всегда! :slight_smile: С благополучным завершением и пусть апрельские, пройдут легко :wink:
Детки чудесные!

6 лайков