Квіткові кози

Зоя, дякую за такі приємні та щирі слова! Рада що форум дає нам змогу не тільки віртуального спількування!

5 лайков

Поздравляю с красавчиком! Пусть в следующем сезоне подарит много Елисеевн! :heart_eyes:

3 лайка

Чоловік ще не ревнує?:smile:

4 лайка

Зоя, поздравляю с шикарным козликом. Пусть принесёт много радости в ваш дом.

1 лайк

Каже, що мої подушку, миску і ложку потрібно уже занести в хлів , бо я

там вже практично живу :joy:

15 лайков

Сиджу і роздумую…
Придбаний в господарство новий 100% козлик Єлісей, маю коротковушку ламанчу Федю і є 9- ти місячний Макарушка , якого купила весною у Олі @olga_pukalo (Профиль - olga_pukalo - Козоводство в Украине, России, СНГ: форум, хозяйства, рынок) Процентний нубійський козлик київська об-сть .
Макарушка вдало покрив кіз і через місяць очікуються окоти. Потреби в послугах Макарушки уже немає і , переглядаючи оголошення з козиного ринку, переконуюся, що знайти йому нового господаря майже не реально. Шкода козлика , який на своє ім’я відкликається, біжить і як цуцик вертить хвостиком…
Завтра спробую зробити фото і виставити на продаж, може усміхнеться до нього доля…

13 лайков

Вітаю Зоя, гарний у Вас новий хлопець, нехай виправдає Ваші надії.
Що до макарушки, дочекайтесь окозу, все як ніяк показник його роботи. Ще на початку лютого має родити його мама, подивимося що видасть. Я коли з Добринею вирішувала дала йому шанс, виставила на продаж. А далі час покаже. Доречі є багато торгівельних площадок з оголошеннями про продаж, з меншими запросами ніж в нас, може там він знайде свого нового господаря.

10 лайков

Оля, я вже також думала про те, щоб дочекатись діток від Макарушки і ще один аргумент - буде ближче до весни, може хто і побажає придбати вже готового до роботи козлика на весну … кормів я заготовила багато, так що вистачить на всіх, ще й чимало залишиться…

7 лайков

Два вечори читаю книгу Д.Ешера “Искусство натурального сыроделия”, дуже подобається так все доступно описано, що навіть мені "чайнику " в сированні зрозуміло.
Просиділа вчора до півночі із записником.

Тепер чекатиму молочка, в когось знайду молочний гриб і буду експериментувати.
Коли читати - то одне, а починаю роботу - то відразу купа питань появляється…

5 лайков

Зоя , книгу купили , или по нету ? И где покупали ?

Зоя, все хочу запитати, та поки доходжу до форума забуваюся —дівчача пам’ять :slight_smile:
Як там наша сестричка Луна поживає? Очікуєте від красуні вже діточок?

2 лайка

Тая, грошей на книгу , на жаль, не маю…
А книгу скачала на комп (десь тут на форумі в темі про натуральне сироваріння дівчата кидали посилання) і читаю помаленьку, коли маю час.

3 лайка

Луна, вже ходить як колобочок, вимячко вже славне відпустила, стала дуже агресивна всіх молодих кіз ганяє і кусає. Погуляла без мого дозволу і я так думаю, що до кінця лютого буде мамою.
А як її сестрички?

2 лайка

У Доннни вже на 15.02 срок, ходить як колобок, лагідна і мила дівчинка. Паллес має стати мамою в середині березня. А Тося в нас у господарстві буде закривати окоти, їй народжувати на початку травня :slight_smile:

2 лайка

Я зараз відпочиваю, а з 20.02 по 1.03 чекаю п’ять окотів… далі березень і травнь по одному, буде весело, так уже хочеться малишнею побавитись…

7 лайков

Ото ж! Я теж за малюками скучила, а за молочком та сирами, так взагалі мови нема. У нас перший окот на десяте лютого. :slight_smile:

3 лайка

Дівчата, я з вами чекаю :heart_eyes: Це ж онуки будуть вже :rofl:

6 лайков

Ми бабусі обов’язково повідомимо і фоточки онуків пришлемо! :smile:

2 лайка

Волнительно это все очень - так же ж интересно какие детки у кого будут :grin:

2 лайка

Да самих НЕТЕРПЛЯЧКА МУЛЯЄ :smile:
Еще немножечко осталось ждать :slight_smile:

1 лайк