Господарство "LAVVAL" ("ЛАВВАЛ")

Спасибі, Іра, за підказку. Ми йому даємо кишечки з свіжої риби, а кісточки боюсь. Тепер буду знать.
У нас собачка простий, дзвіночок у дворі. Йому і молочко перепадає, і сирок, яєчко, борщик, а ту кашу, що для нього зварю, ще і не хоче їсти. В кашу добавляю жир або олію…

2 лайка

Оля, тільки таку рибку давайте, дрібненьку, щоб реберця в риби, м’які були, можна мойву, кільку, тюльку, або іншу, але дрібну рибку, От побачите, вашому собаці, така смакота, дуже до вподоби буде :wink:
І, ще, я рибку даю, сиру, як тільки розмерзлася після заморозки, так саме даю їм печінку та нирки, не варю, якщо ви тваринам, профілактику на паразитів робите, то не треба їм те все обов’язково варити, а от заморозити, можна, але в магазині і так все морожене продають :face_with_hand_over_mouth: заморозка, вбиває деякі види шкідників, а от на властивості продукту не дуже впливає, але якщо воно не кілька разів переморожувалось :wink:

1 лайк

Профілактика -св"яте, всім і по графіку. У дворі кози, свині, птиця, киця, собачка і ми. А ще Річі любить яблука, гарбуза і я йому даю, як несу кізкам. Вони такі друзі, гуляють. Собачка скаче, а коза на нього безрогим лобом, цирк.

2 лайка

Ха, то ви не вмієте його дурити :laughing: я коли кашу варю, кидаю в неї кілька кубиків бульйону (домашній бульйон як варю, частину заморожую в кубиках, як лід, добре до будь яких страв потім іде, а особливо його собаки люблять :stuck_out_tongue_closed_eyes: ) ще, бува, ложку желе від тушенки покласти можу, або зварити кістку і на тій юшці вже кашу, але на такій воді, каша не так пахне, їм менше до смаку, а як з кубиками, або з желе, то чоловік кашу віддавати не хоче, каже сам їсти буде :face_with_hand_over_mouth: але я йому кажу, вона несмачна, бо несолона, тоді віддає кастрюлю :laughing:

4 лайка

Похожая история из моего детства. Я очень плохо кушала и постоянно вокруг меня с бубнами танцевали.

Бабушка в чугуне в печи свиньям запаривала кормовую кукурузную крупу. Мне что-то сильно понравился аромат и я стала требовать такой каши) Бабушка была вынуждена разгребать и доставать хотя бы изнутри ребенку еду)
Говорили, все поела) Но когда мне сварили кукурузной каши на другой день человеческой - есть не стала. Вот такие дела.

9 лайков

Ми в бабусі, нас було 7 внуків, часто їли “свинячу” картоплю, з банячка, з печі. Така смакота! Тепер такої не варять :disappointed:

4 лайка

Знамо дело) В детстве бегали к бабушке, очень старенькой, неподалеку жила, тоже кому-то в печи варила в чугуне, я даже помню, как мы угощались малыми) Разломаешь, потом солькой - вкуснотень!

3 лайка

Слухала сьогодні сучасні українські пісні, згадалась пісня, яку подружка років 10 тому на святі співала, знайшла її в неті:

Гриць мене, моя мати,
Гриць мене полюбив,
Гриць мені, моя мати,
Черевички купив.

Купив мені черевички
За цілого п’ятака,
Щоб я зранку до вечора
Вибивала тропака.

Очеретом качки гнала,
Спотикнулась та й упала:
За те мене мати била,
Щоб я хлопців не любила.

Ой я хлопців не любила,
Тільки Петра та Данила,
Грицька, Федька та Івана,
Марка, Стецька та Романа.

Та Ігната, та Уласа,
Що танцює вихилясом,
За Трохима ж під кінець
Побив мене пан-отець.

Подружка, така колоритна дівчина, дуже сміялись ми з цієї пісні в її виконанні :face_with_hand_over_mouth: може комусь, настрій теж підніме :wink: бо як згадала, вже пів години усмішка на обличчі :stuck_out_tongue_closed_eyes:

6 лайков

Люблю українські пісні, сама інколи співаю. А ще люблю дивитись на ФБ Банд-Одеса , ох як танцюють! Хоч і маю років… . але танцювати люблю. В інституті не раз з чоловіком отримували призи за вальс.

4 лайка

Мені тато на днях показував якийсь ролик з танцями, там такі викрутаси- я в шоці, каже, що в молодості вони теж таке виробляли, він 1961року народження. Зараз на дискотеках такого не побачиш

3 лайка


Вітаю всіх зі святом закоханих, бажаю взаємного кохання в родині, а також нашого з тваринами :face_with_hand_over_mouth:

14 лайков

Я, оце надумала, розсаду сіяти, думаю, з чого почати? :roll_eyes: хто що сіяв вже? Я перця думаю посіяти, помідори та баклажани зарано ще, думаю, квіти якісь, що ще зараз можна сіяти?

Я раньше помидорки сеяла 24 января. Так бабушка всегда делала. Высаживали в грунт уже с первыми цветочками.

Так что смело можно приступать к процедуре.

1 лайк

Я перчик посеял, ещё петунью можно, она успеет к маю вырасти. Моя мама в такие дни в проталины бросает астру и снегом притаптывает. У неё вся восходит дружненько

3 лайка

Цікаво, мабуть спробую і собі, вона мабуть в городі крепша буде, дякую :wink:

Я в хаті сію перець і , на початку березня, огірки в стаканчики, для теплиці. Помідори сію прямо в теплицю, вони доженуть і пережинуть хатніх, будуть кращі , зеленіші, не переростуть. І без заботи.
Ще, буває, сію цибульку -чорнушку червоних і білих сортів, потім висажую розсадою і виростає велика цибуля.

4 лайка

Олю, а можно про цибульку докладніше: що, де,як і коли :pray:

2 лайка

Колись вичитала в журналі і стала сіяти собі. Насіння цибулі різних сортів (чорнушку) промиваємо теплою водою, можна замочити з кусочком листка алоє на 1-3 години, промить, просушить на салфеточці до сипучості і сіять в землю рядочками, не густо. Присипать землею 1-2 см, накрити плівкою і в тепло. Я ставлю на підставочку (тарілку) на котлі. Як гарне насіння, то сходить за 7 днів, тоді просто на вікно, у кухні, де не жарко. Поливать по необхідності. До травня, коли садити розсаду помідорів, цибулька виростає (перо) до 15 см. Виймаємо з ящичка розсаду, підрізаємо на 1\3 коріння і перо, розкладаємо не густо в политі канавки, засипаємо землею і все, чекаємо врожаю. Як не буде дощу, то полити грядочку ну і прополоть. За літо з зернинки виросте товарна цибуля. так сажу червону і білу цибулю. Сію по 2-3 грами насіння, скільки в маленькому пакетику. Старе насіння не сходить, тільки минулорічне!
Так же сію і цибулю порей., тільки її підгортати треба височенько і більше поливать. Краше садити в глибоку канавку, а потім засипать.

3 лайка

Олю, щиро дякую :heart_eyes:
Все дуже докладно і зрозуміло :hibiscus::hibiscus::hibiscus:

2 лайка

Прийшлось відкласти насіння, поїхала ввечері на концерт з Сумською, Борисюк, Вертинським, Горянським та іншими:


Комедія “Серенада сонячної долини”, ще кіно таке є, може хто дивився :wink:

14 лайков