Господарство "Щасливі кози" /"HAPPY GOATS"

У нас поповнення, забрала я сьогодні нашу Сару. Знайомтеся.


Їй тиждень всього. Молочка вже попила. Правда із мисочки, для мене це не звично бо всіх своїх козенят випоюємо із сосок. Але її так привчили і вона так швиденько це робить що проблем не повинно у нас бути.

27 лайков

Дякую за пораду. Заспокоїли.

1 лайк

Красотулічка ушаста, гарненька дівчинка. Залишається вдома? Хто її батьки.

Да, Сара залишиться у нас. Її мама- коза зааненського типу з дуже гарним вим’ям і удоєм 5л. А батько мій Тор. Так що будемо ростити молочну козочку.

12 лайков

Тоді вітаю, хай росте здоровенька і порадує тебе смачненьким молочком. Люблю біленьких, вона така граційна.

2 лайка

Сьогодні була шокована. :rage: Була на базарі. І як побачила ціну на цибулю- тиканку…то капець. :rage: це що, золото- валютний запас України продають у вигляді цибулі? Ціна від 140,00 грн до 200,00 грн за кілограм. Подзвонила до свекруні в Оржицький район- ціна така сама. Колега по роботі телефонувала у Дубно- теж така ціна. То я вирішила не садити ту цибулю.

9 лайков

Я так само вирішила, а ще хтозна чи вродить, то краще уже по осені готову купить.

5 лайков

Наташа, такая цена везде. Недели полторы назад у нас была 120-140. Может уже поднялась. Есть и по 90, но такая проросшая и крупная.

У нас по 85,00 так проросший, видать, прошлогодний лук только мелкий. Вообще никуда не годный.

1 лайк

Я теж на базарі минулого тижня почула ціну 100 гривень, не уточнювали думала мені почулося, а ні не почулося.
Я вже три роки купую восени озимі голанські сорти і саджає на зиму. Сама дорога була по 85 грн. Виходить я зекономила :grin:. А цибуля росте дуже гарна, крупна і зберігається добре.

5 лайков

Да у нас тоже такая цена 200грн, так что насеяла редко чернушки и все.

1 лайк

Я як побачила ціну на цибулю, то купила халцедон і кенді і посіяла по 4 зернинки в луночку, замотувала в туалетний папар і робила такі “вузлики”. А ще одну пачечку кенді, там 200 штук, посіяла на розсаду, стане тепло - висажу на грядку.
В минулому році садила відро цибулі-тиканки, була своя, роздавала всім, а як у мене своя сіянка не вродила - і взять нема в кого. Теж подумала, що купимо восени та і перезимуємо.

3 лайка

Я кожного року залишаю багато корчушки і саджу її.(на сьогодні вже гарно пішла в ріст)Вона добре лежить, не гниє і на зелень те, що треба, та й коли вже посохне, то смачна, єдине що не велика.
А цибулю на їжу дешевше осінню на базі купити. Коли вона сама дешева ми купуємо не меньше двох мішків.

4 лайка

Я сьогодні ще три рядочки кущовки (стозубки, квочки і т.д.) досадила. А на зиму заготовляю відер 15-12 цибулі. Всі любимо. Роблю оселедці з соусом сацибелі і з цьбулею, рибу жарену, картоплю, в помідори кладу багато. та просто з мерзлим салом.

5 лайков

Зі святом вас. Із чистим четвергом. image

9 лайков

Були сьогодні у голови сільської. Цікавилися наявністю землі для розширення свого господарства. То то капець що робиться…всю землю попередній голова (вже покійний) роздав під приватизацію. Навіть берегову лінію. І тепер на тих ділянках звалище сміття. Займатися інвентаризацією землі ніхто не хоче (або не може) щоб через суд провести реприватизацію.

Але позитивний момент у нашому візиті таки є. Нам дали дозвіл на випас та косіння трави на такій величезній ділянці. Розмір її я не знаю, але минулого року ми викосили там траву може 1/3 ділянки, а то й менше, то нам вистачає й досі сіна.

13 лайков

З Воскресінням вас Христовим
Привітати хочу я.
Благодаттю хай зігріта
Буде вся ваша сім’я.

Побажаю вам сьогодні
Пасок ситних і смачних,
Щоб в достатку процвітали,
Безперечно, увесь рік.

Благодатним нехай сяйвом
Спалахне в душі вогонь,
Янгол хай не відпускає
Ваших рук з своїх долонь.

9 лайков

А ще сьогодні окотилася моя Жаклін. Але…не все благополучно. Дату покриття я не знала, ось у цьому й проблема. Тяжа у неї не було і петля не була збільшена. Тому окремо на ніч ми її не закривали. І ось сьогодні вранці заходжу у сарай, а вона лежить і козеня…тільки задні ніжки ще у козі, а воно мертве…хто зна чого. Козлик був 3,780. Так що Марина @Kharkovchanka не зберегла я козеня. Але із Жаклін все добре. Напоїла її відваром із цибулиння. Здоїла 750мл молозива.

8 лайков

Наталю, головне, що з Жаклін все добре! Може козеня велике і вона довго не могла народити :thinking:

3 лайка

З Великоднем! Мира, добра та Божої благодаті!

1 лайк