Господарство "Щасливі кози" /"HAPPY GOATS"

А я дуууже люблю співати! І пісень знаю багато.
В нас жодне застілля не проходить без пісень. Та й коли просто щось роблю, то частенько наспівую якусь пісню. :relaxed:

9 лайков

Сьогодні цілий день співаю А я чорнява, молода кудрява, цілу ніч не спала, з лісником гуляла!

7 лайков

Я все до Наташі заходжу, щоб з козлятками поздоровить, а тут тільки співають, а козочки мабудь слухають спів і від родів відволікаються.:grinning:

7 лайков

Козочки думають -раз дівчатам і без нас весело, то ми ще погуляємо.

6 лайков

Во- во.Думають хай веселяться поки часу більше. А то як породять, роботи добавиться, що і співать ніколи буде.

2 лайка

Наточка, а що залишається робити…тільки співати…не плакати ж.
Мої кози все ще у роздумах про материнство, але…через тиждень ми забираємо аліментну козочку від Тора…так що буде із ким нянчитися…

6 лайков

Ні, плакать не можна ні в якому разі. Я кажу, що піснями козочок відволікаєш :grinning:.

Так, а що ніяка не надумала а вим’я хоть хто наливає?

Я тоже к Наташе все заглядываю на счет новостей, а Наташа всё молчит

Не, у Наташи распевка, ей болтать некогда

2 лайка

Так козочки бережуть молозиво для нової дівчулі. Будуть у вас і свої і аліментні козенятка разом.

Дівчатка, почалися вже весняно- польові роботи…сьогодні така погода була чудова…і я до роботи як дорвалася…то ледве ходжу. Добре що завтра свято- відпочину.

Вимя налите у ярочок. І по Жаклін то хоч видно що вагітна, а у Гертруди вим"я, як у дойної кози але животика немає зовсім. Стрілка таки піде на шашлик перед Пасхою. Квітка ходить як танкер, а вим’я не наливається. Марта ходить кругленька але вим’я теж не налите. Ось такі справи. Висновок- треба козла тримати окремо щоб знати дату покриття.

10 лайков

Ну да. Саме хуже ждать, та ще і не одну. Ну все буде добре. Ось як посиплються тобі козенятка, прийдеш у сарай, а там радості повні ясла :blush:

8 лайков

Я у суботу забираю козочку аліментну, їй буде тиждень, нехай суботу і неділю я її кормитиму 4 рази, а от із понеділка на роботу. Чи можна вже буде її перевести на 2-х разове харчування, чи якось хоча б трьохразове організувати. Питання до козоводів хто стикався з такою ситуацією, бо у мене вона виникла вперше, а цю козочку планую залишити і хочеться щоб вона виросла міцною і молочною козою.

Ні , треба хоч до місяця три рази на день прокормити . Після роботи це в скільки буде друга випойка ? в 17 -18 годин ? А трете наприклад в 22 години зробити .

2 лайка

Лада, я своїх козенят після двох тижнів відсаджую на ніч від кози, а цілий день вони під нею, а в місяць відсаджую повністю і кормлю двічі в день.

А от із цією козочкою думаю…перше годування вранці, годин в 9, друге в 18,30-19,00 і третє- 24,00 може так?

2 лайка

То що ніч не спати ? Можна в 22.00 і баіньки )))

2 лайка

Вчора розрізали останній сир минулого року. Пармезан витриманий 7 місяців. Сказати що смачно?..То дуже смачно. Смак вершковий, ніжний. Можливо не такий твердий, як із більшим терміном визрівання, так то ще все попереду.

31 лайк

Смакота :heart_eyes::heart_eyes::heart_eyes:

2 лайка

Соблазнительно :yum::yum:

1 лайк

Наталочко! Може мене закидають тапками.
Але поясніть: чому сосочників не годують 3-4 рази вночі? (Це іронія, якщо що)
То чому вдень така істерія?
Зі свого досвіду: молозивний період тричі, потім - двічі на день. І то при можливості. Виняток- коза доїться частіше при дуже наповненому вимені. Але козенята все рівно пояться двічі на день.(Здорові). Так вони швидше почнуть їсти зернові і розвивати рубець. А добову норму молока все рівно отримають при поїнні досхочу.

3 лайка