Господарство "Щасливі кози" /"HAPPY GOATS"

Як з бантиками. Ото вже так врізалось?.

Да. Це ж вже друга пара. Першу як оділа тиждень назад то зразу почали врізатися.

А я сьогодні купила пркзервативи. Хлопці мої козла подержать, а я попробую намотать на роги. А ти обезболююще не колола?

Ні, не колола. Він трошки поплакав ц все. А я б на вашому місці таки козла пристібнула до чогось, а потім хлопці нехай придержують і голову фіксують. Бо з непристебнутим можете і не впоратися.

1 лайк

Наталі у нас він у своєму загоні класно голову виставляє, що я сама резинки могла надіть, аби не рвались. Тут все в порядку. Аби, щоб не дуже від болі кричав.

1 лайк

Дівчата, не пам’ятаю вже у кого на сторінці обсуждали ціни на продукцію із козиного молока ТМ “Зінка”. Так ось які ціни у Полтаві.


Вибачте якщо щось не дуже видно, просто фотографувати у супермаркеті…якось не дуже зручно.

14 лайков

Вчора варила першу у цьому році Гауду. Варила вже ввечері, після роботи. Пресуватися поставила на ніч і…сир майже виліз із форми. В кухні було тепло, а я трошки вже призабула різні маленькі ньюанси сироваріння. Ну нічого…буде сир з дирочками (пропіоніки постараються), а я взяла свій конспект з курсу по сироварінню та почала перечитувати. Так би мовити повторю теорію.

11 лайков

И я так попала. Думаю, надо своих коз так случать, что бы всегда было молоко и ничего не забывалось.

3 лайка

Наташа, ціни видно добре, а об’єм пляшечок який? Я так розумію молоко 1л.,а йогурт 0,5? А обговорювали Зінку у Тані @Мімоза.

1 лайк

Да, молоко там у літрових бутилочках, а йогурт- 0,5л. Сир по 100 г.

1 лайк

Для натурального ціни нормальні.

Интересно, а кто то пробовал эти продукты, какие они на вкус? Отличаются ли от домашнего или нет?

1 лайк

Я не купувала й не пробувала тому не можу сказати чи натуральне.

Аня, в магазине продается чаще всего пастеризованая продукция, с отрегулированым по колличеству жиром и … Конечно отличается от домашнего. Но любой продукт находит своего потребителя!

4 лайка

Молоко ужасть…:stuck_out_tongue_winking_eye: не лучше чем мы перед этим покупали, но не то совсем, есть с чем сравнивать, даже если развести водой и закипятить, будет вкуснее. И кажется там 900г. Но не воняет козой, но вкус какой-то…

2 лайка

Вот так и отталкивают людей от настоящего, вкусного, домашнего козьего молока.

3 лайка

Ну що, сьогодні у Норда відпав один ріг ( резинки оділа 10.02). Кровило зовсім трошки. Я ранку присипкою присипала, як щось передбачала…позавчора купила.


Правда від мене він шарахається…ображений.

14 лайков

Ох і товстенний ріг! Жуть!

Так, але по рекомендаціям Наташі @Nata78 мені вдалося таки правильно ідіти йому резинки. Правда через тиждень я ще одні оділа бо боялася що через два він не дасть мені їх одягти або ,недай Бог, роги почнуть у процесі натягування резинок відпадати.

1 лайк

Самою присипкою засипала, чеміком не забрискувала?