Господарство "Щасливі кози" /"HAPPY GOATS"

Так якщо не поїхала додому, то біжи до мене поки вареники ще є. :smile:

1 лайк

Та дома я уже. А так би прибігла. Я ж уже і подарунок показсла.:blush::blush::blush:

1 лайк

Яка смакота! Наталя, це такі вареники ? Наші вареники в порівнянні із вашими якісь зовсім худі :wink:

Наташа, дякую за грибочки! Грбочки дуже смачнючі :blush: Вже два дні пригощаю гостей і розповідаю всім із яких далеких країв вони до мене приїхали.

1 лайк

Зоя, вареники ми робимо на пару (наголос на “у”). Тому вони пухкенькі получаються.

А грибочки, то да. Цей рік на них був урожайний. До цього чотири роки не було грибів. Я дуже рада що подарувала вам задоволення.

4 лайка

9 лайков

З’явилися у мене нові клієнти на молочко. Замовила мама для своєї дитини позавчора одну літру молочка. Дитина хвороблива, алергік. Я звісно ж принесла. Вони сказали що попробують і потім вирішать чи будуть брати ще. А вчора пише мені увайбері щоб іще принесла. Думаю, що сподобалося. :blush: а коли принесла сьогодні, то зустрілася з її чоловіком. Так він сказав, що він майже все молоко сам випив і йому дуже сподобалося. :wink: Тепер треба щоб терміново ще козочки котилися, бо молочка майже не лишається. Хоча назбирала я літрів 10. Завтра Камамбер буду варити, бо клієнти вже дуже чекають на нього.

24 лайка

Клієнти це добре, бажаю тобі побільше таких клієнтів.

3 лайка

Дякую. У мене тих клієнтів не так і багато, але є. І ще якщо запитують за сир, то кажу який є на зараз і що я його варю для себе, і продаю зовсім не багато, то людей це тільки “підкуповує”. Але ж воно зараз так і є.

3 лайка

Наталочко по якій ціні у вас молоко у нас в Черкасах у прошлому році було по 20 всі щитали що дорого а цей рік незнаю но корів уже не залишелось може будуть покупці

Я зараз по 30,00 грн за літр продаю. У минулому році було по 25,00. Хто цінує якість і вкладену працю, той купує, а хто ні, то купує по 12,00 на базарі (по такій ціні продавали минулого року).

3 лайка

спасібочки буду і я стараться по тридцять у мене як було молочка більше та і корова у сусідів то мало просили а тепер корову продали а в мене в запуску кози то питають після окоту побачим

У мене клієнти з міста, а у нас у селі вважають що то дуже дорого.Та й не продаю я у селі. Кому треба, то приходять або дзвонять. А я нікому не пропоную.

1 лайк

я ще в город не придлагала на квітковому базарі де раніше працювала ждуть сир але я ще крім бринзи і чечел нічого не робила може і молочко будуть брать там дівчата люблять як ім носять продукцію не хотять кидать місце щоб скупляться за кліентурою охота

2 лайка

ві знаіте яка я рада що покинула квітковий бізнес якби не хвороба і досі торгува б це нерви як нема покпців на смітник гроші не виртаються вони мені снилися а тепер кізонька така радість даже якщо прибутку не буде я для душі триматиму це моі ліки

5 лайков

1547728466-1444

7 лайков

Наблюдаю за своїми козочками. Такі всі гарні, статні. Дві вже окотилися, первокоточки, дочки мого Тора. Дають зараз в день по 3 кг молочка. Ось тут фото їхнє виставляла. Продам козла 3,5 года 50% альпо-нубиец Полтава - #34 by NATKA
А ще у молоденької козочки Гертруди, їй 07.03.2019р. буде рік, побачили що вим’я починає наливатися…і так конкретно. А щоб вагітна була то й не видно…ні натяку на животик немає. Ні…ну чисто теоретично…та й практично козлик міг її покрити бо бігав разом з козочками і іноді таки знімав свій фартук. Але ж живота вагітного не видно.

2 лайка

Ждите малышню) Я у своей бывшей Авроры уже за пару недель до окота увидела шевеления плода. Так вот тоже фартук снял козлик… Всего один раз.

3 лайка

а у меня в прошлом году летом Орыся непокрытая вымя налила до 2 литров, пришлось доить, потом покрылась и запустилась в обычном режиме

1 лайк

Всім привіт, доброго вечора. Моя Зайка сьогодні нас приємно здивувала молочком…3,375кг молочка дала. При двухразовій дойці. Молодчинка. Радує нас.

22 лайка

Какая молодчинка Зайка)) Пусть и дальше радует хозяйку на сыр и масло))

5 лайков