Господарство "Щасливі кози" /"HAPPY GOATS"

5 лайков

Ми подорослішали знову.
Ми постаріли аж на рік.
Ми ставим гілку ялинову
і знову мрієм, як торік.
І знову дощ і сніг напару.
Ялинки, сосни, мішура.
Вітри женуть по небу хмару
і кличуть нас -“Пора, пора”.
Пора згадати всі провини,
всі миті радісні і ні.
В альбом сховати всі світлини,
події світлі і сумні.
Повикидати весь непотріб.
Весь мотлох скласти до коша.
І попросити миру вкотре
щоби не плакала душа.
І знову загадать бажання,
оте таємне і своє.
І дочекатися світання
з вином й салатом олів’є.
Помріять сам на сам з зорею.
Ліхтарик в небо запустить.
І обійнятися з ріднею
і кожним ранком дорожить.
Ми всі змужніли. Рік минає.
Когось забрав він в кращий світ.
Хтось перший раз новий стрічає.
Хтось пише вкотре заповіт.
Але щасливі ми, бо знову
ця ніч казкова будить нас.
Ми вносим гілку ялинову
і в добру путь, і в добрий час!
З НОВИМ РОКОМ УСІХ.

18 лайков

Наташа, сегодня твой День Рождения? Вот это да!!! А я думаю :thinking: зачем торт на Новый Год?

Солнце, Поздравляю! Поздравляю с Днем Рождения! Желаю конечно же счастья, любви, благополучия! Чтоб хозяйство тебя только радовало и приносило радостные дары! Будь веселой, жизнерадостной и счастливой!
С Днем Рождения! :rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::tada::tada::tada::gift::gift::gift::birthday::cake::cupcake:

9 лайков

7 лайков

Спасибо большое Танюша @KozaMimoza и Мариша @Kharkovchanka. Прям с утра и сразу поздравления.

3 лайка

Поздравляю, поздравляю с Днём Рождения!!!Здоровья крепкого, успехов в делах,спокойствия в душе и много много радостных событий :birthday: :rose:

3 лайка

Натуль,так ти з одного балу і на другий.:cherry_blossom::cherry_blossom::cherry_blossom::cherry_blossom::cherry_blossom:С днем народження вітаю.Нехай в твоєму домі завжди царює мир,спокій,уют і добробут.Щоб біля тебе завжди були тільки вірні друзі.Щоб ти завжди залишалася такою милою,добродушною ,красивою,а саме головне коханою і бажаною.Настоящого тобі жіночого щастя.:rose::rose::rose::rose::rose::rose::rose::wine_glass::wine_glass::wine_glass::wine_glass::wine_glass::cake::cake::cake::cake::cake::balloon::balloon::balloon::balloon::balloon::balloon::balloon::balloon::balloon:

3 лайка

Поздравляю с днем рождения! Пусть все мечты сбываются, желания исполняются, цели достигаются, здоровье улучшается и деньги прибавляются! Желаю чтобы в твоем доме всегда царили счастье и понимание. И пусть тебя окружают только искренние, верные, надежные друзья и добрые люди.
:rose::rose::rose:

4 лайка

З Днем народження і Новим роком, Наталочко! Від усієї душі вітаю і щиро бажаю, щоб життя було багатим на здоров"я і на силу, і на доленьку щасливу! На яскраві довгі роки, без турбот і без мороки. На прибуток і достаток, на фінансовий порядок! На підтримку і повагу, на рішучість і відвагу, на тепло і розуміння, на удачу і везіння. На широкий стиль і моду, елегантність і на вроду! На круїзи при погоді, відпочинок на природі, на розумне, добре, вічне, на строкате й різнобічне. Словом - на усе прекрасне, на постійне й своєчасне!
Бажаю успіхів, визнання і великого кохання!

4 лайка

2 лайка

Поздравляю с Днём рождения! Многого желать не буду, у Вас уже всё есть, желаю чтоб прибавилось то чего не хватает, здоровья и денег :smiling_face_with_three_hearts:

1 лайк

С днём рождения и Новым годом! Счастья, любви, здоровья! :rose::rose::rose:

1 лайк

Натуся, с Днем рождения тебя! Здоровья, счастья, удачи, любви благополучия, пусть сбываются все хорошие мечты, а любимый носит всю жизнь на руках! :tulip::tulip::tulip:

1 лайк

И Я присоединяюсь к поздравлениям.Счастья,удачи,мира,и благополучия Вам.:hibiscus:

2 лайка

Наташенька, с днем рождения! Красоты тебе, добра, нежности и исполнения всех желаний! Ты прекрасна! Наслаждайся окружающим миром, дари добро и получай всё самое лучшее! Будь счастлива!

3 лайка

Ой, так приятно, девочки, спасибо.
Мне муж с самого утра даёт телефон и говорит…На, заходи на свой Козовод, читай.
И не ошибся. Спасибо, вы моя вторая семья.

10 лайков

Наташа, поздравляю с днём Рождения!
Любви и здоровья! Конечно же, счастья!
Пусть мимо проходят любые ненастья.
Пусть жизнь у тебя будет яркой, красивой,
А ты оставайся самой любимой.

Исполнятся пусть побыстрее желанья.
Улыбок, и смеха, и добрых признаний!
Беда обошла чтоб тебя стороною,
А дом был наполнен всегда добротою.

1 лайк

Вітаю, вітаю, вітаю! Здоров’я натхнення і щастя бажаю.
Оце так день народження в перший день року :+1:

2 лайка

Наталочко, вітаю з днем народження та хочу побажати яскравих посмішок, чудових мрій, щасливих сподівань, веселих жартів, добрих справ, неймовірних успіхів, насичених кольорів життя, світанків натхнення, романтичних пригод та виконання усіх бажань .:goat::goat::goat::goat::goat::hibiscus::hibiscus::hibiscus::hibiscus::hibiscus:

1 лайк

Вітаю з Днем народження! Бажаю міцного здоров’я, здійснення всіх мрій, удачі, щастя, мирного неба!

3 лайка