Гермафродитизм у коз

Галина, я очень почтительно отношусь к дворянкам. Сама из обожаю.
И спросила о породе, т.к. у меня возникла давно мысль, что именно порода и даёт такой высокий процент гермафродитов. И причиной тому человеческое вмешательство, называемое селекцией. Ну никак не может человек все сделать себе во благо без побочки. И чем больше этого блага человек для себя от природы требует, тем больше косяков вылазит.
Это так, мои рассуждения в ходе наблюдений.

11 лайков

Дівчатка, і в мене питання з"явилося. Шутенька коза привела четверо козенят. Якийсь процент непогана зааненка). Гуляла з двома теж безрогими цапами. Цапи- чистокровні коричневий альп і зааненець. В результаті по двоє козенят від кожного. Одна кізка задушилася після народження. Троє інших -невеличкий але непоганий правильно розвинений темний альпик. Кізки -по одній від кожного - явні самички, але за зовнішніми статевими ознаками
то гермафродитики. Чи можна з такого окоту залишить цапка для парування, чи хай краще піде в шашличню? Дуже сумніваюся, бо непогані як на мушшинку дані).

То есть и коза и козлы генетически комолые? Если так, то козлика от такой пары, я бы не оставляла. Мне известен случай, когда люди купили козлика от комолых родителей, почти год растили его, он проявил интерес к козам в охоте и даже покрыл их, включая и парочку - тройку соседских. В итоге ни одна коза не забеременела. Жаль потраченного времени.

3 лайка

У козы мамина сестра рогатая. Но не буду рисковать. Спасибо, вы мои сомнения развеяли. Будем с шашлыком.

1 лайк

Здравствуйте, вопрос такой. Может ли козочка стать гермафродитом? У меня 5 молодых козочек ровестниц. Всех ращу с месячного возраста. Одна в возрасте 2 мес сильно болела. Месяц лежала , я ее выхаживала делала массаж , в общем она выздоровела , когда она стала потихоньку ходить я увидела что у нее вылез кусочек влагалища . Я его несколько раз вправляла и заклеивала. Но все равно кусочек вылазил. Прошло уже пол года. Коза чувствует себя прекрасно ,только стала вести себя странно. Отросла борода , поднимает голову и заворачивает губу , на козочек прыгает постоянно , вот как писает никак не увижу… я думаю она стала гермафродитом или была изначально только это сразу не было видно? Теперь ее на мясо?

3 лайка

Она такой была изначально, просто пришло время полового созревания, и всё проявилось.

7 лайков

Підкажіть чи є це козення гермофродитом мама безрога гуляла 2 рази раз цап безрогий потім був рогатий цап —в козеняти якась мордочка така довка і очі випуклі дуже відрізняється від моїх козенят --може я й марно турбуюсь та після прочитаного немаю спокою --заходжу до стайні і таке відчуття що там в мене інопланетянин живе…

3 лайка

Не схоже на гермафродита. Мордочка теж цілком нормальна.

8 лайков

Ой дякую вам бо я вже й спати нормально не можу вона в мене в стаді найкраща —буде з неї коза!!!

1 лайк

Кто имеет опыт подскажите, все ли нормально с моей козочкой?? Ей почти 1,5 мес, родители оба комолые, родилась в тройне - еще козлик и козочка, но с явно не нормальной петелькой, теперь за нее переживаю, может тоже не порядок.,хотя ведет себя абсолютно нормально.InShot_20180509_111933214|382x500

2 лайка

А писяет козочка приседая?

1 лайк

Мой гермик писял приседая, так что…

На фото не очень понятно. Она шариком?

1 лайк

Ну, если не приседает, то это может быть одним из доказательств.

С шариком другая козочка из тройни, а та что у меня вроде нормальная, только петелька чуть задрата вверх,
а снизу припухшая.

Эту припухлость надо хорошо рассмотреть , можно с увеличительным стеклом и растянув при этом в разные стороны. . Если это недоразвитый половой орган самца, то внутри будет дырочка-канал. Только пустили на мясо такую Чебурашку. С виду козочка, вымя развито, а мордочка козлика и внутри петельки вырост по форме как у козлика и мочеиспускательным каналом внутри. Ее мама в нескольких поколениях комолая и часто нам такие сюрпризы выдает.

3 лайка

В мене в минулому році родилася козочка,яку я планувала для себе,прод
авши її маму п"ятилітровку,маму рогату альпійського типу спарувала молодим домашнім зааноламанчем безрогим генетично і з довгими зааненськими вухами,ніяких родинних зв’язків між ними і також від дуже непоганих батьків.Родилася ця козочка,дуже гарна як на мене чорнобурка гладкошерстна без очосів з гарною аркою,добре розвиненим вим"ячком.Після семи иісяців почала доїтися,я старалася вмішуватися рідко,тільки аби не набрякало сильно ,потім таки мусила доїти раз у два дні,молоко дуже добре.Почала під осінь бикувати,скакати доставати всіх кіз,пізньої осені разів три гуляла з козлом.але не кітніла і ще більше доставала кіз.Бувало що слизь з неї летіла рідка прозора.Загривок козла зробився,прицмокувала без зупину.9 березня побачила,що проявляє інтерес до козла,то я знову спарувала.І ось тут вона почала мінятися.Десь колись піднюхує кіз,але не скаче.Загривок не стоїть уже і стала похожа на гарну кізку.Роздоїлася на 1 л молока раз в день,мушу доїти,бо молоко прибуває і вим"я з дійками дуже напружене.Молоко ну дуже добре і жирне.Сьогодні два місяці як парувалася.Спокійна,хоче щоб поласкали.Не знаю чи кітна,але спеціально дочекаюся вже тих три місяці.І потім опишу.

Це в травні минулого року чорненька і їй там 5 місяців А друге фото жовтневе,вона вже на морді інакша,озабочена якась :joy:

8 лайков

Вера, если я правильно понимаю, то при условии того, что мама рогатая - гермафродитизм исключен или ну очень мал шанс.

1 лайк

Ось якраз через це надіюсь,що може не гермик.Але так як вона себе поводила,то не знаю.Вона була індикатором в стаді.Мені не треба було писати хто коли загуляє,вона за два дні до гульків оприділяла кожну козу починаючи з липня і до початку зими.Кітних не чіпала.може це був якийсь гормональний збій.Не знаю,почекаю ще трішки.Я би її роздоїла гарно,але надіюсь що кітна,то треба починати запускати,а не роздоювати

6 лайков

Это может быть гормональный сбой. В любом организме есть и мужские и женские гормоны.

2 лайка

Доброго дня, шановні! Прошу вашої допомоги. Купила я цієї весни трьох козенят(кіз) від однієї кози. Коза зааненська, четвертим окотом, комола з бородою, козел зааненский, але не знаю сприводу ріг. З самого початку одна з них була більша по розмірам і якась дивна мені здалася її “піся”, але ж я далека від спеціаліста і вирішила, що це просто буде гарна коза. Але з віком" воно" також збільшується. Коза пісяє присідаючи, поведінка адекватна, в мене на неї такі надії були, а зараз вже боюсь що моя улюблена кізонька _“воно”. Їй чотири місяці, є сережки і почала рости борода. Дуже не хочеться її лишитись. Допоможіть будь ласка…