Галерея наших сырных успехов — хвастаемся сырами

Шарики з Рікотти з вяленим кизилом і горішками,обкачені в кунжуту. Але й смакота,і нащо ті цукерки :wink:

33 лайка

Ксения, вы так по сырую и не отписался? Вы хоть ели мой подарок?

Мої Бельпери

30 лайков

Юль,ну звичайно ж їли. Більше того-усе з’їли. Дякую. Усе дууууже смачно.

1 лайк

А красненьким это какая специя? Выглядит потрясающе!

1 лайк

Сушені томати і подрібнені

1 лайк

Качотта з лісовим горіхом получилась дуже смачна

26 лайков

Як жеш класно пахне якимсь горіховим запахом сир з пажитніком.

32 лайка

Ксюш,а покажи форму в якій робила сир. Головка сиру симпатична і яка вага?

2 лайка

Сфоткаю то виставлю.

Зробила з 5л молочка експериментальний сирок,типу сулугуні. Вийшла головка 0,850г. Сохне,чекаю щоб попробувати.

20 лайков

Ну і Шеври вийняла з форм,і тепер хочу обсипати вугіллям і також чекати :wink: що з того буде

29 лайков

А Кизил от кости как отделяли?

Кизил без кісточкі

Вы его покупали готовым,или сами судите?у меня он растет,сохнет с косточкой,у меня аллергия на цитрус,вот Кизил самое оно!

Я купила готовий.

Камамберу три тижні. Я не знаю,яким він поповинен бути ,так як ніколи його не куштувала.На вид не поганий ,а на смак я не взахваті. Їсти можна,але для мене смак не дуже.

16 лайков

Мне в позапрошлом году не понравился мой камамбер совсем, не горький, но отдала собаке. Думала на мягких козьих сырах поставить точку. В прошлом году осенью еще раз попробовала бри, камамбер, валансе и др. Так сильно понравились, что нет слов. Разрезала через 10 дней, вкус был сливочный не специфичный. Может сначала пробовать с кофе - так я их и ела. Камамбер был на масло похож. Кусочек дольше подержала и вкус не понравился.

2 лайка

Наташа, буде це ваш сыр, розпробувати треба.

1 лайк

Можливо,це не значить,що я його не буду робить. Може де є які помилки. Я ж тільки пару раз зробила. Ось підуть окоти і буду тренуватися.

1 лайк