Формирование корки сыров и способы ее защиты

Ну Кать, можешь ты осадить) Теперь вино придется делать.

5 лайков

До доброго вина і сир визріє. Одна моя знайома спеціадьно робила вино з чорної бзини, а потім в гущі з вина робила п"яну козу. А яке вино правильно вибрати для сирної скоринки?

3 лайка

А ви куштували такий сир? Добрий на смак? На мій погляд, виноградне вино було б краще.

1 лайк

Бузина, то на любителя, не пробувала. Я навіть запаху квітів не переношу, балувана на запахи. А вона і квас і вино робить з бузини.

1 лайк

От про квас я також чула, сама не робила. В нас тої бузини - повний ліс. Козки додому приходять з фіолетовими накрашеними губами) Креативно)

4 лайка

О, моя мама робить квас з квітів бузини - казковий напій!

6 лайков

Ще в копілочку сирних шкоринок - чеддер в бандажі.

15 лайков

Це головка сиру перед покриттям у березні

Ось так виглядав сир одразу після промаслення бандажу

А ось так він виглядав у вересні, через 6 місяців.

Тепер про сам процес визрівання. Отже сир покрила хлопковою тканиною і промастила топленим маслом. Через тиждень головка сиру почала пахнути як старе масло😕. Але через місяць запах вивітрився.
І ось через пів року я цей сирочок розрізала!!! :yum::yum::yum:
Нямка така, що неможливо відірватися. Ось що значить витриманий сир! Трохи крихкий із солодкуватим післясмаком. Тканина від сиру легко відділяється.

32 лайка

Оце витримка! І у сиру і у господині!

8 лайков

Яка краса :heart_eyes:
Буквально вчера на форуме писала, что на выходных варила Чеддер, а вчера я его забандажировала. Захожу на форум, и Ваш красавец :kissing_heart: Прям волшебство какое то :dazedgoat:
Так вот, спрошу и у Вас : из какого количества молока эта головка и её вес перед вызреванием? Я варила по рецепту из “Сырного дома” выход о-о-очень маленький. Молоко хорошее, варю на нём всегда. Как то раз, варила по рецепту 413.сом был стандартный выход.
Заранее благодарна за ответ!

3 лайка

A0323 — Dacha online - ось тут описано що і як робила в цій партії сиру.
Рецепт за яким робила - Чеддер — Dacha online

Молока 28 літрів корв’ячого. 11 лівтрів молока обежирене ( вершок забирала на сметанку). Молоко весняне, тобто вихід сиру, навіть із звичайного молока менший ніж з осіннього.

Маса головки перед визріванням 2,400 кг. + 200гр сирного зерна не влізло у форму і ми його дружно з’їли.

4 лайка

Большое спасибо за информативный ответ! По такому рецепту я первый раз и варила “Чеддер”:cheese:

1 лайк

Светлана, вы так и резали на кусочки размером 1,5 см как указано в рецепте?
Просто у меня он как-то не превратился в однородный кусок. Такое меня ждало разочарование.
Корка ну никак не вышла пригодной для обработки и нормального вызревания :disappointed_relieved:

Светлана, вы так и резали на кусочки размером 1,5 см как указано в рецепте?

Так різала на кусочки 1,5-2см. І все гарно спресувалося.
Два тижні до цього, я теж робила чеддер і перевищила температуру при чеддерезації. І кубики не склеїлись добре.
http://dacha.gq/do/Що_впливає_на_смак_сиру - тут є фото сиру, що не вийшов.

1 лайк

Доброе утро! У меня получился промежуточный вариант! Но я надежды не теряю, забандажировала и в подвал. Учитывая маленький размер головки, отправлю на стол где то через месяц. Надеюсь бандаж не даст ему окончательно засохнуть.

1 лайк

Вот у меня скорее всего та же ошибка была.
Благодарю!

3 лайка

Девочки, а если корку сыра делать из обычного пчелиного воска? Я тут цены смотрела на воск, нашла по 160 грн/кг Продам пчелиный воск, купить пчелиный воск, Запорожская обл — Agro-Ukraine
Думаю, лёгкий приятный запах от этого воска появится. Кто-нибудь делал?

Я делала - на сыр ложится плохо. Делала на бандаж из ткани - намного лучше. Сыр не досушила - немного плесени было, но за три месяца созревания. А сыр получился очень вкусный.

6 лайков

Вывод: надо пробовать! :grin:

1 лайк

Появилось в продаже средство спрей для обпрыскивания сыра с натуральной коркой, чтоб плесень не росла, расшифруйте в чем принцип действия и не вреден ли состав средства?
У нас ведь есть профи химики, буду очень благодарна.
Состав: Purified vegetable glycerin, Distilled water, Calcium Propionate

2 лайка