Чабарня. Ферма-майстерня на Десні

Це фото, коли він гаренько позує на свої 6 місяців
Тепер він змужнів і фейс не такий дитячий)))
Йому вже 8 місяців, а дівчатка ще маленькі))) ймовірно, твоя Смолка у нього весною буде першою…
Ти думаєш бактерії працюють лише у закритому приміщенні?

думаю працюватимуть лише при плюсовій температурі, а в моєму випадку вдень підморожувало їх. Короче вирішила в цьому році без них. Хоча можливо і від самих бактерій залежить. Я використовувала “Чистый хлев”

1 лайк

Это дорогой вариант. Я брала обычное средство для выгребных ям. В этом году как-то прозевала момент, рассчитывала еще разок почистить и потом побрызгать.

В прошлые года аммиаком не пахло. В этом году пахнет довольно сильно. Особенно, когда заберутся куры и разгребут верхний слой подстилки. И козы пачкаются. Двери в сарай открыты всегда днем, раньше тоже были открыты. Работало.

2 лайка

а я в этом году попробовала Саноклин. Работает отлично - запаха в сарае нет вообще и сухо у козочек

2 лайка

Сироводка? Як це? Сироводка нищить екскрименти чи просто забиває запах!

Олена, в принципі роботи ще не розбиралася. Відмітила лише для себе як варіант. Сироватка з під сиру, я так розумію, що закваски та бактерії працюють в різних середовищах. треба пробувати. просто сироватки вже немає :slight_smile: скоро всі в запуск

2 лайка

А у мене ані сироводки, ані молока, бо кізкі ще юні) Але сири я варю - з покупного. Якісь сири зразу молодими з’їдаються, а щось і на витримку залишається)
Ось мій міні-сирний-погреб з описом вмісту))))

В

29 лайков

Посмешили вот этим “хтозна що”))

4 лайка

Я варю і улюблені сири, і експерементую з новими, тому інколи назва втрачається. Особливо, коли сир вже рік стоїть))))
Мої люблять гострі витримарі сири, бо таких ніде і не купиш. Молоді, навіть крафтові, продаються…
А з іншого боку - добре витриманий сир перетворюється у спецію. З’їдаєш чи використовуєш для блюда зменьку і наївся, а молодого, щоб насититися сиром треба ого скільки з’їсти…
Піца, салати, сирні супи і ще безліч усього з використанням крихтинок витриманих сирів стають неймовірними.
Я не їм гриби (тільки збираю і готую) і думаю, що такий сир - як гриби: трохи додаси і кардинально зміниш смак.
А у вас як?

12 лайков

Це звичайна побутова хімія? Чи я щось недошукала?
Якщо так, то як її використовувати? Вибачте за невігластво(((

image

1 лайк

нет, это специальный порошок для подстилки в сарае, вечером сфотаю упаковку

2 лайка

Дівчатка!

Я випросила собі піч під навісом біля входу в будинок (у нас новобуд), маленьку але справжню…
І тепер там часто щось вариться.
Піца на черіні, борщ, тушиться щось - коли гості.
А оце хліб спекли.
Чи є у вас печі і які смаколики краще готувати в печі?

16 лайков

Борщ в печи, мне кажется, вне конкуренции) Бабушка много чего делала, а у меня нет печки(

2 лайка

А ми собі отаке прибудувли (пробачте за безлад, бо роботи тривають)
Борщ особливий. Зовсім інший ніж на газу, бо закидаєш усе зразу і чекаєш)))
А щось ще особливе не згадується?

33 лайка

Самое вкусное и особенное всегда было из печи - свежина, колбасы домашние, буженина, пасха, пироги, и хлеб, конечно.

6 лайков

В нас в Західній Україні ще зараз на оказії готовлять в печі.Наприклад м"ясо,окорочки,голубці,в каструлях перекладають всім,тим що треба,потім на каструлю кришку,знизу намазану тістом прісним,притискають чимось зверху і воно тушиться по типу пароварки,засихає тісто і держить пар.Ребра свинячі також.Дуже смачне все :smiley:

8 лайков

Тістом кришку приліплюють? Це щоб волога не виходила?
А голубці які роблять? Бо в Польщі я їла - просто нарізане дрібно м’ясо в капусті. А у нас - фарш і рис в капусті. Дві великі різниці)

Так.Кришка присихає до каструлі і держить пар,я так і тушонки робила на плиті.

А голубці також рис,м"ясо,зажарена цибуля,спеції,але без томатного соусу.Соусом/ сметана з томатним соусом/ поливають при подачі на стіл,смачні,потім можна на сковорідці піджарити на другий,третій день.Ой,як давно я такі не їла.Також з гречаною кашою без м"яса /зажарка,спеції,яйце,щоб держалися/ крутять і в печі готовлять.

2 лайка

Голубцы в печи очень вкусные залитые сывороткой и добавить маслица сливочного домашнего. Тушить в казане. Смакота!!! На форуме есть тема о печах и блюдах, приготовленных в печке.

3 лайка

Про сироводку дуже цікаво)
А сироводка кісла чи солодка? З кислого молока чи та, що від варіння сиру?