Чабарня. Ферма-майстерня на Десні

Снігові птахи!

Готуємося їх переполовинити, але досі не можемо розібратися, хто у них гусак, а хто гусска)))
Хочемо залишити 5 легартів і 1 велику сіру українську і двох гусаків легартів… А чотрирьох гусаків зарізати… Але яких?(((

8 лайков

Аж самій цікаво стало,хоч гусей в даний час нема,але кинула в закладку,може пригодиться і Вам.:hahaha::hahaha::hahaha: http://vkazivka.com/svoimi-rukami/gospodarstvo/yak-vidrizniti-gusaka-vid-guski-metodi-viznachennya-stati-u-doroslix-osobin-i-ditinchat.html

4 лайка

Дякую! Доведеться зазирати в клоаки)))
Ми цього року вперше тижневими купили. 10 і 3. Одне сорока вбила в першу ж прогулянку на свіжому повітрі. А 12 так і доросли до повноліття. Тепер їм по 7 місяців і тих що на м’ясо точно давно пора різати, але… Може тому, що з м’ясом немає проблем))))
Наступного року хочу зі своїх вже яєць інкубувати…

1 лайк

Моя знайома в цьому році весною купувала одноденних гусенят по 55 грн. Виросли всі. В жовтні різала, чиста вага 7-9 кг. І свиней не треба. Були сірі, високі, широченні, як кораблі. Породи не знаємо, може якісь кроси чи бройлерні, тепер всякі є.

1 лайк

Ну не скажите, что свиней не надо. Гуси и уши объедят, если выпаса нет. А я, например, гусиное мясо не люблю.

3 лайка

І у нас не люблять гусине м"ясо. От молоденьку запечену ( і ніяк інакше) качку - це да.

6 лайков

Дякую дівчатка @darij2 Таісія, @yagusya Лариса і @vadon_83 Наталя за мою нову кізоньку Айку (Айлінку). Вона дивовижна красуня! Рожеве, щоправда, залишилося лише на шиї, але мітка на лобі нікуди не ділася))))
Наталка виховала її геть ручною - усе їсть з рук. Яблука і гарбузи наминає ого-го!!!
Їй зараз 8 місяців і тиждень. Одне дивує - дрібненька вона((( В холці 61, обхват 71… Найменша з усіх моїх малявок, які молодші за неї. А з іншого боку - не усім же красуням бути гігантами, маленькі лялечки теж бувають.
Ось трохи фоток. Старих і нових…

2 лайка

Це раніше у Таісії і Наталки

17 лайков

А ці не дуже художні але зовсім свіжі:

19 лайков

Ну прям не знаю… Якщо врахувати невеличкий як для нубійки розмір і нижне фото, то я би сказала, що вона кітна((( У вісім місяців це недобре… Поспілкуйтеся з попередніми власниками…

Я не великий спец, але дуже багато від фото залежить. Козочка могла просто так зігнутися от і все. А може до того напилася води чи гарно поїла. В мене є така одна - як поп"є, так і ходе “вагітною” з перших місяців життя :slight_smile:

2 лайка

Олена, хвастайся своїми сирами!

1 лайк

До мене приїхала козюлька Лара Брю від @svetlana_fomina_2013. Це вітлогніда 81% нубійка. Але фотки її будуть пізніше. А сьогодні фотки подаруночку, що мені передала Світланка. Краса! Навіть пробувати шкада)

19 лайков

Чому шкода? Пробуйте, дегустуйте, я бажаю щоб Ларочка передала усе найкраще, що є у її мами Персик, щоб виросла такою ж гарною та великою, дякую що приїхали, мені було дуже приємно познайомитись з Вами!

5 лайков

Побажання суперові! Дасть Бог збудуться! А подарунками спершу намилуємося, а потім і розход) дякую ще раз!

1 лайк

В

@rischa Фоткукави Айку буду пізніше щоб порівняти. Хто зна… Дивилася і так і так - не розберу… А от сирок свіжий демонструю спеціально для тебе - це реблошон, передойний м’який французький сир.

6 лайков

С чего Вы это взяли? Нормальная козочка. Не пугайте хозяйку!

Моя Зефирка была как поросёнок Ярочкой. Сейчас замечательная коза и кондиция отличная ттт.

2 лайка

Гості приїхали і влаштували свято) ми-то не по пельменям)
Ми по піці Кватро Формаджьо…
але і пельмені на морозі - гарно)

32 лайка

ССвітланко! @svetlana_fomina_2013 Спеціально для тебе фоторепортаж з першої лісовоснігової вилазки Лари Брю))))
Нахабства їй не позичати - розпихаючи інших поперед усіх за яблуками лізе, але ж у великій родині зубами не клацають)

А ось вона у кумпанії нових старших подружок:

А ще - тільки тепер помітила у неї прикольні білі вуса під хвостом))) це в Персик чи в Дарія?

27 лайков

На фото вона мені як замерзла, а з приводу наглості, то вона ж із трійні з хлопцями, мусить бути такою

2 лайка